Jump to content
Dogomania

Mistrzostwa Polski agility 2009


Rauni

Recommended Posts

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mamy zarezerwowany "niby-apartament" z dwoma pokojami i kuchnia w Palacyku nad Zalewem [URL="http://www.zokir.pl/c,oferta--noclegowa-w-pokojach-goscinnych--,34.html"]Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji[/URL]. Zwolnilismy sie jeden pokoj - moze pomiescic 4 osoby (3 lozka: 2 jednoosobowe, 1 dwuosobowe). 40zl/os/doba + 10zl/pies. Mozna dzwonic bezposrednio do Palacyku 76 878 37 78 lub 76 878 33 74.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='qlpiak']Mamy zarezerwowany "niby-apartament" z dwoma pokojami i kuchnia w Palacyku nad Zalewem [URL="http://www.zokir.pl/c,oferta--noclegowa-w-pokojach-goscinnych--,34.html"]Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji[/URL]. Zwolnilismy sie jeden pokoj - moze pomiescic 4 osoby (3 lozka: 2 jednoosobowe, 1 dwuosobowe). 40zl/os/doba + 10zl/pies. Mozna dzwonic bezposrednio do Palacyku 76 878 37 78 lub 76 878 33 74.[/QUOTE]

Nocowalysmy tam podczas zimowych kwalifikacji :cool3:
Mialam pokoj z Pati, ktory sie nazywal Romeo i Julia, caly w różu i z wielkim sercem na scianie :loveu:

Polecam! Przeurocze miejsce :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://xtreme.blox.pl/resource/Lista_na_strone__12.11.2009.xls"]Lista i stan wpłat[/URL] na 12.11.2009

Mapka - [URL="http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=51.121236,15.91404&daddr=Ho%C5%BCa+to:Wilcza&hl=pl&geocode=%3BFXsADAMdjMHyAA%3BFXryCwMdYrbyAA&mra=dme&mrcr=0&mrsp=0&sz=16&via=1&sll=51.120065,15.911636&sspn=0.006263,0.021136&ie=UTF8&ll=51.118233,15.912323&spn=0.012526,0.042272&z=15"]KLIK[/URL]
A- Hotel Qubus
B - hala sportowa "tęcza", gdzie odbędą się zawody

Link to comment
Share on other sites

Mistrzowie Polski 2009

SMALL: 1. Iwona Kalisz & Pipi, 2. Olga Kwiecień-Maniewska & Sunday, 3. Patrycja Tucholska & Kimi

MEDIUM: 1. Renata Filip & Astor, 2. Anna Filiks & Parys, 3. Paulina Jarmolińska & Grota

LARGE: 1. Magdalena Ziółkowska & Mac, 2. Marta Zając & Coffee, 3. Anna Orłowska & Fanta

:laola:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CHI']Dotarliśmy do domu o 21,15... [/QUOTE]
O szczęśliwi :diabloti:

Ja tylko krótko, bo robota goni... Bardzo dziękuję EXtremalnym i DeLuxowym za zawody :multi::multi::multi: bawiłam się dobrze, choć szczęście nam nie dopisało...

[SIZE=3]Chciałam też napisać wszem i wobec, że [B]Kebab Ali Baba[/B], którego baner wisiał na płotku, nie sponsorował żadnych kebabów :eviltong: ale [B]agilitowe skarpetki i zippery[/B] :loveu: [SIZE=2]To był "mój" sponsor - w sensie, że ja go załatwiłam, kiedy była jeszcze wersja, że te zawody będą w Poznaniu, ale kiedy organizator i lokalizacja uległa zmianie, on zgodził się podtrzymać sponsorstwo, więc bardzo proszę doceniać! :cool3:[/SIZE][/SIZE][SIZE=2]
[/SIZE] [SIZE=1]

A zdjęcia owszem, nawet zgrałam na kompa, ale obejrzeć je będę miała czas wieczorem dopiero. O obróbce nie wspominając....[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CHI']Dotarliśmy do domu o 21,15...[/QUOTE]
Zazdraszczam :evil_lol:. Nie powiem, o której ja byłam w domu, ale informuję, że od jakiegoś czasu już jestem w pracy :diabloti:.

Wielkie gratulacje dla wszystkich nowokreowanych mistrzów i vice, ale największy chyba szacun dla Iwony z Pipi, która jako jedyna z 9 medalistów obroniła pozycję z ubiegłego roku :terazpol:. Gratki dla dziewczyn, które po raz pierwszy stanęły na podium MP, a było ich całe mnóstwo, zaiste :loveu:.
Szczególne wyrazy uznania dla Ani Orłowskiej, która dokonała niezwykłego wyczynu z suką, którą pamiętam, jak jakieś 2 lata temu była chodzącą schizą, bała się własnego cienia i miała problem nawet z podejściem do własnej przewodniczki. Dziewczyno - dokonałaś cudu :klacz:. Dla Magdy Ziółkowskiej z Maczkiem - należał się Wam ten tytuł, nareszcie :thumbs:.

Mam również parę uwag krytycznych :diabloti:, ale o tem potem, to ma być laurka.

Link to comment
Share on other sites

Padnięci i szcześliwi:multi: dziękuję mojej Coffee za tak piękne biegi, w pierwszym sezonie startu udało nam się zdobyć Wicemistrza Polski w tak doborowym towarzystwie - wszystkim gratuluję. Nie mogę uwierzyć,że jeszcze w marcu biegałyśmy w zeróweczkach :p

Chciałam podziękować Extremom za miłą współpracę. Nauczyłam się wielu rzeczy podczas obsługi zawodów (a nie tylko podnoszenia tyczek jak zwykle) i tym bardziej doceniać będę trud kolejnych organizatorów przy ogarnięciu "bałaganu".:lol:

Gratuluję wszystkim zawodnikom i dziękuję za miła atmosferę, a jestem pod wrażeniem postępów jakie poczyniła Beata z Papają - świetnie odpracowany stres psa:p

Link to comment
Share on other sites

Sorry - wczoraj byłam padnięta...

GRATULACJE!!!!!!!!!!

I podziękowania dla Was Wszystkich, za to że byliście, za spotkanie, za rozmowy, za socalizację moich szczeniąt... i za całą resztę...
Wspaniale odpoczełam od rzeczywistości, super się bawiłam no i coś tam Białe w sobotę powalczyły...:razz:

Blondyn zadebiutował w LA2 - był 2/13 :crazyeye: z 4,54 pkt za czas i 6/14 też pkt za czas, ale już 12,42...
A w LA0 biegi były liczone pojedynczo:multi: i raz nawet Funisko było 1/17 :crazyeye: = mam najlepszego bulla (standarda) w agility w Europie:p
Pozdrawiam
CHI & BBB

Link to comment
Share on other sites

[B]Mokka,[/B]
chyba Cie musze jakos odwiedzic czem predzej, bo mam Twoje trofeum, z ktorym, delikatnie mowiac nie chcialabym sie poruszac samochodem :evil_lol:

No i oczywiscie gratulacje na wsiech!
Wreszcie, sie cos zadzialo w tych large'ach i mediumach :cool3:

Wracalo mi sie super, gdyby nie chwilowy zanik mozgownicy (uparlam sie, ze chce dojechac A4 do samej Warszawy i w efekcie przez chwile jechalam do Czech:lol:) i postoj w McDonaldzie (ledwo znalezionym w gestym tumanie) to bylybysmy w domu o 24! A tak bylysmy o 1, wiec i tak git!
Szkoda tylko, ze koszt imprezki wzrosl mi o 100% na jakims 120km przed Jankami.....:mad: Kuswa, znowu bede miala brzydkie zdjecie w albumie.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon'][B]Mokka,[/B]
chyba Cie musze jakos odwiedzic czem predzej, bo mam Twoje trofeum, z ktorym, delikatnie mowiac nie chcialabym sie poruszac samochodem :evil_lol:
[/QUOTE]
Łomatko, przerażasz mnię koleżanko. A cóżeś Ty takiego dla mnie wygrała? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Kolejnego pieska :) Bardzo grzecznego, robił siad zostań przez całe dwa dni i nawet nie drgnął, nie będziesz miała z nim kłopotu. Nie niszczy, nie siusia i nie szczeka, jak zostaje sam w domu.

Ja się strasznie cieszę, że udało mi się przełamać złą passę związaną z MP i po raz pierwszy stanąć w nich na podium :). Jestem bardzo dumna z Sunday, jak również z mojej pręgowanej zeróweczki, która strasznie się starała i nawet co nieco udało jej się zawalczyć. Vigusiowi odebrało rozumek w niedzielę, a nigdy nie ma go zbyt wiele, no cóż.

Dziękuję bardzo wszystkim, którzy nam pomagali, szczególnie za pospolite ruszenie w niedzielę przy wlepkach do książeczek i zwijaniu wykładziny.
Bardzo mile nam się układała współpraca z de Lux, co mam nadzieję stanie się jakąś nową świecką tradycją :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje wielkie dla zwycięzców :) Podziękowania dla organizatorów, choć nie powiem, chwilami miałam wrażenie, że te zawody będą trwały do późnej nocy. Hala bardzo fajna, wykładzina już mniej, za to hotel Qubus rewelka, oddzielna łazienka i WC, duże pokoje, czyste i miłe dla oka, telewizor, kurde, w takim jeszcze z psami nie spałam i do tego pani w recepcji miała, uśmiechała się do piesków, nic tylko żeby było tak zawsze. Wracałyśmy do Warszawy z Karollą jednak ósemką z objazdem do Bełchatowa przez drogę 14 i chyba 481 i byłyśmy przed 1. w nocy. Mgły straszne po drodze, ale udało się. Podziwiam moją Karollę, bo ona raniutko do pracy (ja pracuję w domu), a Mokka to już w ogóle dla mnie jest nie z tej ziemi. Ja o 9 rano patrzyłam tylko na jedno oko. :) Ogólnie zawody podobały mi się, atmosfera wspaniała, oklaski z trybun, fajnie było. Ja z moimi babami pobiegłam bardzo fajnie, coś w naszym bieganiu się wreszcie ruszyło (dzięki Cavano) i nawet byłyśmy na pudle z Moną a z Cami w A+J byłyśmy w sobotę 8 na 45 psów. Jeszcze raz dzięki dla organizatorów za zawody. :)

Link to comment
Share on other sites

Chciałbym przede wszystkim podziękowac Wszystkim którzy nie pozostali głusi na błaganie o pomoc w składaniu wykładziny i płotków.
Serce rośnie na widok tak wspaniałej koleżeńskiej pomocy kiedy ring zapełnił się od wolonatriuszy - pomocników.
Gdyby nie Wy, pewnie skończylibyśmy nad ranem.
Mozecie także liczyć na naszą pomoc, jak zbraknie rąk do pracy.

A Agilitowe skarpetki są cudne :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...