Jump to content
Dogomania

Mistrzostwa Polski agility 2009


Rauni

Recommended Posts

[quote name='Rauni']
Bardzo mile nam się układała współpraca z de Lux, co mam nadzieję stanie się jakąś nową świecką tradycją :loveu:.[/QUOTE]

Tylko w imię przyszłej współpracy, błagam o nie przekrecanie po raz kolejny naszej nazwy. Od 8 lat nazywamy się De Luks, od pewnego psa Luksusa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=SeaGreen][B]BARDZO DZIEKUJĘ
ORGANIZATOROM

ZA WSPANIAŁE
[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=SeaGreen][B] ZAWODY

i ciekawe nagrody:multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=4][COLOR=SeaGreen]
[/COLOR][/SIZE]
[B][COLOR=Blue]/ bombki i skarpetki -odlotowe!!!!/
mam:eviltong: !!!!

ZINKA I SASANKA biegały jak nakręcone;)
Pierwszy raz byłyśmy na halowych zawodach
i bardzo podobało się jamnikom...:p:p[/COLOR][/B]


[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][B]GRATULUJĘ WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM
i dużym
i malutkim
i
WSZYSTKIM UCZESTNIKOM
za doborowe towarzystwo:multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[B][COLOR=Blue]
RAUNI
TY i pręguska -gratuluję
płynęłyście po torkach !!![/COLOR][/B]


[B][COLOR=Blue]CHI
pokochałam Twojego:loveu:
NAJLEPSZEGO BULLA W EUROPIE
NAJSŁODSZEGO W ŚWIECIE!!!!
A moje jamniczki uwielbiaja ją!!!:loveu::loveu:
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze gratulacje dla wszystkich Mistrzów Polski! :laola:

MPA były dla nas kolejnym pozytywnym doświadczeniem agilitowym a do tego zakończonym trzecią łapką do dwójek :sweetCyb: Cieszymy się okropecnie i zabieramy się do dalszej roboty.

Myślę też, że to dobra okazja, abym gorąco podziekował całemu de Luks za możliwość uczestniczenia w Waszych Klubowych treningach oraz za wsparcie jakiego mi udzielacie na wszystkich zawodach. Jestem Wam bardzo wdzięczny. :knajpa:

Kraków pozdrawia Wrocław :cool3: i dziękuje wszystkim za wspaniałe 2 dni z agility.

Link to comment
Share on other sites

Serdeczne podziękowania za super zawody. Ekpia wrocławska jak zwykle stanęła na wysokości zadania.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zwycięzców tych którzy stanęli na podium oraz tych którzy zwyciężyli ze swoimi ewentualnymi psimi problemami.

Link to comment
Share on other sites

Ależ była piękna pogoda, nic tylko spacerować i podziwiać piekno okolicy (co powinnam była zrobic w niedziele zamiast usiłować biegać :diabloti:) Bardzo fajna hala.

Wszyscy tegoroczni Mistrzowie Polski i Vice i II vice i ich sukcesy budzą we mnie bardzo pozytywne uczucia. Bardzo serdecznie wam gratuluję. Pati się ślizgnęła o podium w zeszłym roku i w tym bardzo jej się należało. Ania Parysowa - mocne uściski i Renata też :-) (Drużyno pierścienia :-)) Iwona jest klasa sama dla siebie, a Magda i Mak czyli duet MM - to nikogo nie dziwi, gratulacje!

Gratuluje też tym, którzy nie wygrali ale mieli fajne przebiegi i radochę z nich.

Sędzia miły, kompetentny, torki bardzo fajne, płynne, ale z podpuchami.

Dziękuję organizatorom za włożony trud i wywieszenie wyników :diabloti:

Jeszcze mnie troche język świrzbi więc dodam: Ciekawe czy doczekam się kiedyś wywieszania oddzielnych wyników jumping open? Co ma zrobić ktoś, kto miał dis w agility open a pobiegł fajny jumping i chciałby zobaczyć swój wynik??? Zapewniam, ze po kilku dniach w internecie taka informacja smakuje zupełnie inaczej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Tylko w imię przyszłej współpracy, błagam o nie przekrecanie po raz kolejny naszej nazwy. Od 8 lat nazywamy się De Luks, od pewnego psa Luksusa.[/QUOTE]

Najmocniej przepraszam :oops: Zapamiętam.

[SIZE=1]...ale przez x jakoś mi tak bardziej wypaśnie wyglądało ;)

[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ja również dołączam się do ogromnych gratulacji wszystkim Miszczom :loveu: - kurcze, naprawdę, było na co popatrzeć, i jakie emocje przy tych biegach, jak się na Was patrzyło!!!
My wróciliśmy do domu coś koło 23, więc luzik;) z bagażem bardzo pozytywnych wrażeń po całości zawodów - w sumie na teraźniejszą chwilę nie wiem co napisać, poza tym, że jak dla mnie to były bardzo, baaaaardzo fajne dwa dni. Za fajne, bo człowiekowi teraz trudno do nieagilitowego świata wrócić :evil_lol:

Gratuluję Gosi biegów Funi i Blondyna :loveu: Funi (ani Eri) na które tak lubię patrzeć, niestety nie widziałam w ogóle, czemu one zawsze biegają przede mną? :placz: Pozostaje mi tylko opierać się na relacjowynikach;) Torki zerówkowe proste i przyjemne, uwielbiam sędziego za to że przy każdym tunelu pozostawiał dziurę do wyboru :) Z mojego łysego kolaka jestem całkiem zadowolona, widzę, z zawodów na zawody coraz fajniej mi się z nim biega, w sumie tylko raz Ariesso zapomniał sobie, że na torze biega się w duecie a nie samemu :mad: , i nawet na podium udało nam się stanąć :multi: Dyplom w antyramie i bombka super :) Bombkę udało mi się uratować przed psem, który był przekonany, że to przecież piłka dla niego :evil_lol:
A wykładzinę to chyba nawet polubię - jak pies jest trochę wolniejszy to kurcze jakoś łatwiej się ogarnąć :p

Zdjęć tym razem nie mam żadnych, nawet nie brałam aparatu. Ale nieśmiało liczę na jakiegoś łysego tricolora u innych:cool3:

Jeszcze raz wszystkim dziękuję, gratuluję, i w ogóle już tęsknie za kolejną imprezą i wami wszystkimi - żal ogromny, że to będzie pewnie dopiero w przyszłym roku :placz:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za 2 cudowne dni, miłą atmosferę i sportowego ducha. Jak zwykle wracam z zawodów bardzo zadowolona (choć padnięta, jak wszyscy) :)
WIELKIE GRATULACJE DLA MISTRZÓW I WICEMISTRZÓW POLSKI, w szczególności dla Marty i Coffee - piękny styl biegania i takie postępy od marca.
Przy biegach Maca też miałam szczękę na ziemi - gratulacje dla Magdy!
No i specjalne gratki dla Iwony, która już 3. rok z rzędu jest Miszczem :p
Niedzielne biegi w openach były bardzo emocjonujące, super się oglądało.
Sama czekam na swoje pierwsze starty w openach (mam nadzieję, że gdzieś w lutym).

Specjalne pozdrowienie dla Gosi i Blondyna - ależ się rozkręcacie! Podziwiam wolę walki i cierpliwość. No i technikę wokalu przy biegach!

Dla Ani od Grzywek - dzięki za wspólną podróż i nie tylko :)


Do zobaczenia! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja rowniez bardzo serdecznie dziekuje za zawody, towarzystwo i fantastyczna atmosfere :loveu:
Gratuluje Mistrzom i Wicemistrzom, szczerze sie ciesze, ze na podium pojawily sie nowe psy i nazwiska ale nie dlatego, ze poprzednikow nie lubie, ale, ze sie cos zmienia :loveu:
Szczegolnie Magdzie z Maczkiem bo im sie naprawde nalezalo oraz wlasnie Ani z Fantą bo ciagle mam obraz tej pary z Pikniku sprzed 2 lat :cool3:
Bardzo fajnie bylo popatrzec na przebiegi openowych eLek, ktorych zazwyczaj nie mam jak poogladac ale z drugiej strony mialam dola gdy po przejecahaniu 550 km Jinxowa mi okulala :placz: Bieganie z jednym psem to juz za malo :cool3: choc Kaiden dawal z siebie wszystko w zeroweczkach :loveu:

Jeszcze raz dzieki i ide dogorywac w pracy dalej (wrocilismy cos po 1 w nocy:cool3:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rauni']Kolejnego pieska :) Bardzo grzecznego, robił siad zostań przez całe dwa dni i nawet nie drgnął, nie będziesz miała z nim kłopotu. Nie niszczy, nie siusia i nie szczeka, jak zostaje sam w domu.
[/QUOTE]
Dzięki, dzięki, nareszcie coś niekłopotliwego. Wymienię kelpika na niego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja bym rowniez chciala podziekowac za przemile zawody. Bylo daleko i slisko ale warto bylo jechac tak daleko, zeby wszystkich spotkac. Hala super, ciepla, z szatniami gdzie psy mogly odpoczywac.

Oko raduje, ze coraz wiecej osrodkow sie tworzy i pojawiaja sie zawodnicy z coraz to nowych miejsc. Szkoda tylko, ze nie sa latwo identyfikowalni po koszulkach klubowych.

Dobrze tez widziec, jak w koncu kluby potrafia wspolpracowac i wspierac sie, zeby zorganizowac tak fajne zawody - oby takich wiecej bylo i oby bylo wiecej zawodow w ogole!

Ciesze sie, ze zostal zwiekszony limit zawodnikow, bo mimo, ze zawody trwaly dluzej to kazdy mial okazje wystartowac.

Wielkie gratulacje dla wszystkich za fajne przebiegi, bo mysle, ze kazdy osiagnal swoj chocby maly sukces, ale szczegolnie dla tych ktorzy staneli na podium.

Ja jeszcze jestem strasznie zmeczona po podrozy, ale zadowolona i mam nadzieje, ze spotkamy sie na spotkaniu w sprawie agility, ktore mysle odbedzie sie niedlugo w Lodzi gdyz konczy sie kadencja naszej Podkomisji i czas im podziekowac za wspaniala prace i wysilki czynione aby agility w Polsce sie rozwijalo.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo, bardzo dziękujemy za SUPER zawody! :loveu::loveu:
O dziwo memu rudemu indywiduum wykładzina nie przeszkadzała :eviltong:
Bawiłyśmy się świetnie :)
Nawet udało nam się stanąć na pudle i zdobyć 2 piękne bombki :loveu:
Organizacja zawodów super :)

Już nie możemy się doczekać następnych zawodów. :cool3: :loveu:

Jeszcze raz - dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Ja również bardzo dziękuję za wspaniałe zawody. Ciesze się, że przy okazji MA udało się zorganizować zerówkowe starty. To wspaniale mieć okazję jeszcze przed wejściem do jedynek spróbować biegania w hali. I dodatkowo móc popodziwiać najlepszych. Bo oglądało się Was z trybun naprawdę świetnie! :)

Ja po zawodach ponownie jestem pełna werwy i optymizmu. Bo skoro moja suka biegać potrafi mimo dwumiesięcznej przerwy w treningach, to co będzie, jak w końcu zaczniemy porządne, regularne ćwiczenia? Zabieramy się więc do szukania nowego terenu i, miejmy nadzieję, do zobaczenia w nowym roku już w jedyneczkach :)

Raz jeszcze - OGROMNE GRATULACJE dla zwyciężców :)

Link to comment
Share on other sites

Ja również dziękuję za zawody :)
Co prawda odbywały się na końcu świata z perspektywy stolicy :evil_lol: ale i tak warto było jechać. Nawet, ku mojemu zaskoczeniu ale i radości, 2 razy załapaliśmy się z Bezowcem moim straszliwie dzielnym na pudło w egzaminach (żałuję, że nie mogliśmy się w niedzielę na nim polansować ale jednak trza było jechać bo, no cóż, wcześnie nie było...) więc jestem z niego straszliwie dumna i nie żałuję dłuuugiej podróży [SIZE=1](i dzisiejszego zje.. oblanego chyba kolokwium, wróciliśmy do Warszawki ok. 1 a u siebie byłam jeszcze później... więc po 4 godzinach snu słabo myślałam)[SIZE=2]. No i następne zawody pewnie dopiero za parę miesięcy także też z tego powodu nie mogłam odpuścić :) [/SIZE]

[SIZE=2]Gratulacje dla MISTRZÓW! :loveu: a także dla wszystkich innych startujących !!!

Mam nadzieję, że biała cholera załapała się na jakieś zdjęcie :) ja aparatu nawet nie wyjęłam bo nie chciałam się załamywać, za to mam dużo filmików [SIZE=1](oczywiście Cavano ale i sporo innych) [/SIZE]ale to dopiero za parę dni bo powrót do rzeczywistości po zawodach zawsze jest brutalny... [/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ufff, wreszcie dotarłam do domu. Przytomna wciąż nie jestem :evil_lol: niemniej oczywiście wszystkim świeżo upieczonym Mistrzom serdecznie gratuluję :loveu:

I może trochę zdjęć? Ktoś chętny na obejrzenie wyników testu nowego obiektywu? :razz:

[IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3038/igp2696.jpg[/IMG]

[IMG]http://img338.imageshack.us/img338/9676/igp2699.jpg[/IMG]

[IMG]http://img301.imageshack.us/img301/2661/igp2702.jpg[/IMG]

[IMG]http://img338.imageshack.us/img338/4527/igp2707.jpg[/IMG]

[IMG]http://img526.imageshack.us/img526/6010/igp2709.jpg[/IMG]

CDN

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla tych którym udało się coś wygrać, oraz dla wszystkich startujących bez sukcesów medalowych.
Wielkie podziękowania dla osób które aktywnie włączyły się w pomoc zwłaszcza przy wykładzinie która swoją wage ma.
[quote name='Marysia_i_gończy']
[SIZE=2]Chciałam też napisać wszem i wobec, że Kebab Ali Baba, którego baner wisiał na płotku, nie sponsorował żadnych kebabów :eviltong: ale agilitowe skarpetki i zippery [/SIZE][/QUOTE]
Jak siedziałem za sterami fotokomórki i głodny wgapiałem się w baner Ali Baby marzyłem o dobrym kebabie [SIZE=1](ten z barku na piętrze był marny)[/SIZE] ale skarpetki :lol:bezcenne.

[quote name='Rauni']
Bardzo mile nam się układała współpraca z de Lux, co mam nadzieję stanie się jakąś nową świecką tradycją :loveu:.[/QUOTE]
Uwielbiam świeckie tradycje, miło było nabyć nowe doświadczenia i deklaruję się na przyszłość.

[quote name='LALUNA'] Od 8 lat nazywamy się De Luks[/QUOTE]
To wy jesteście starsi od węgla.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nowy obiektyw jest całkowicie [U]manualny[/U] :evil_lol:

[IMG]http://img262.imageshack.us/img262/7387/igp2711.jpg[/IMG]

[IMG]http://img69.imageshack.us/img69/5389/igp2715.jpg[/IMG]

[IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6980/igp2716.jpg[/IMG]

[IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3659/igp2717.jpg[/IMG]

[IMG]http://img130.imageshack.us/img130/5505/igp2721.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...