Jump to content
Dogomania

Precedens na Dogo !!! Tarnobrzeskie Stowarzyszenie oddało Kamyka na łańcuch !!!!!!!!!


rita60

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='carolinascotties'][B]mysle, ze moge o to prosic u Kamyczka - czy moge kogos z W prosic o tekst dobrze skonstrulowanej umowy adopcyjnej? baaardzo prosze [/B][/QUOTE]


Ja Ci prześlę, tylko podaj mi swój adres na pw lub napisz na maila: [email][email protected][/email]

Mam naprawdę niezłą umowę stworzoną z kilku innych! Poza tym zawsze coś możesz dopisać od siebie ;)

Kamysiu! Co u Ciebie?! :-(

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję ,że okolice i wieś ,gdzie jest teraz Kamyk nie zostaly zalane -bo kolo Tarnobrzegu jest stan alarmowy i ewakuwano ludność kilku wsi -jak np.Wielowieś ,czy Siedlec chyba .Ale Kamyk jest chyba dalej od Tarnobrzegu i mniej może tam wody ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']moze by zaproponowac gosciowi wykup psa?[/QUOTE]

A za co..???!!! przeciez w umowie adopcyjnej jest taki punkt w ktorym pisze jak byk...,ze../ PIES NIE BEDZIE TRZYMANY NA LANCUCHU.W PRZPADKU PSA MIESZKAJACEGO NA ZEWNATRZ,W KOJCU,ZOBOWIAZUJE SIE ZAPEWNIC MU WLASCIWIE OCIEPLONA BUDE,WYBIEG ORAZ STALY DOSTEP DO WODY,A TAKZE POSILEK DWA RAZY DZIENNIE./ Chyba ze ten osobnik ma jakas inna umowe,co mnie dziwi,ze wtedy nie ma tam takiego punktu...

Link to comment
Share on other sites

Niebieska -może ty sama znasz sposob i dasz radę uwolnić psa - zabrac go facetowi ,ktory go teraz posiada/adoptowal/ i więzi na lancuchu ? Bo to nie takie proste -a jak poczytasz wątek dokladnie -to dowiesz się dlaczego . Gdy znajdziesz taki sposób- to DT dla Kamyka już ciotki na pewno znajdą .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']Niebieska -może ty sama znasz sposob i dasz radę uwolnić psa - zabrac go facetowi ,ktory go teraz posiada/adoptowal/ i więzi na lancuchu ? Bo to nie takie proste -a jak poczytasz wątek dokladnie -to dowiesz się dlaczego . Gdy znajdziesz taki sposób- to DT dla Kamyka już ciotki na pewno znajdą .[/QUOTE]

Gdybym mieszkala w tamtej okolicy,to na pewno bym cos zadzialala... Jaka UMOWE ADOPCYJNA MA TEN FACET,ze jest taki pewny siebie..!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']Wczoraj trafilam na wątek Kamyka -nietypowego ,pięknego psa, który trafił do budy i na lancuch i przez zle napisaną umowę adopcyjna -nie można go teraz odebrać . [COLOR=Black]Nie pozostaje chyba nic innego jak uczepić się tych faktów ,cytowanych wyżej : facet jest wsciekly na psa,gdyż pies kopie dziury na podwórku ,niszczy swoje miski a co najważniejsze -jest karany biciem za swoje zachowanie -i to pewnie nie jeden raz.
A do tego -jak piszecie -pies jest zaniedbany -ma skoltunioną sierść oraz facet umieścil Kamyka w gołej budzie i nie daje mu tam slomy ani żadnego legowiska . Czy te zarzuty nie można jakoś wesprzeć umową mocno i na tej podstawie zażdać zwrotu psa ?? [/COLOR]
[COLOR=Black]A może zaproponowac mu wymianę Kamyka -na innego psa stróżujacego ,ktory nie może być uwiązany przy budzie-pod warunkiem możliwosci wybiegania? /jestem przeciwna lańcuchom i ciasnym kojcom oraz nie wypuszczaniu z nich psów [/COLOR]celem wybiegania/.

Kamyk jest tam zniewolony , nieszczęsliwy , zle traktowany -pewnie często obrywa lanie za swoje zachowanie i naturę teriera.Tym bardziej ,że trafił do agresywnego faceta chyba -mającego na pieńku z policją za swoje wyczyny .
To zupelnie inny Kamyk ,niż ten pokazywany na początku wątku . Nie ma nic z radosnego ,milego psa .Jest smutny i pyta nas : Dlaczego stracilem wolność ?? Dlaczego mnie karają za moje zachowanie -jeśli nie robię nic złego ??
Jeśli Kamyk ma zostać tam tylko dlatego ,że ten facet chce pokazać ,że postawi na swoim -to nieszczęscie Kamyka może trwać wiele następnych lat -do konca jego życia . Szkoda tego pięknego Kamyka na taką poniewierkę i zle traktowanie oraz nienawiść chyba ze strony obecnego wlaściciela. Ten pies nie zasluguje na to .Może jakoś wspolnie uda się go uratować z tamtego domu ..
A b. mlode dziewczyny jak Luzia /uczennice chyba/ -same na pewno nie poradzą sobie z tym problemem -jak już wiemy i ten facet też nie będzie z nimi rozmawial -jak stwierdzil już .[/QUOTE]


Ten facet nie powinien mieć już żadnego psa. Wymiana na innego pod warunkiem, że zapewni mu jakieś minimum? Wybacz ale od takiego typka nie ma czego oczekiwać, nic nie wyegzekwujecie.
Kamyka trzeba wykupić. Zgadzam się, że to jedyne rozwiązanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...