Jump to content
Dogomania

_Maleńka 3kg Księżniczka TAFI w typie papilona_MA już swój bezpieczny DOM!!!


zuzlikowa

Recommended Posts

Bylam wczoraj :) warunki sa ok, jest chyba 10 kojców. w budach jest słoma, w kojcu jest czysto-nie ma żadnych odchodów, woda w czystej misce. Przyjał nas syn, widac ze lubi zwierzaki :) Psy sa wypuszczane na podworko gdzie moga pobiegac. Panstwo sa naprawde bardzo mili.
Oczywiscie nie biegaja oni wokoł psiakow tak jak w DT Dogomaniackich... ale maja spokój i są bezpieczne.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='obraczus87']Bylam wczoraj :) warunki sa ok, jest chyba 10 kojców. w budach jest słoma, w kojcu jest czysto-nie ma żadnych odchodów, woda w czystej misce. Przyjał nas syn, widac ze lubi zwierzaki :) Psy sa wypuszczane na podworko gdzie moga pobiegac. Panstwo sa naprawde bardzo mili.
Oczywiscie nie biegaja oni wokoł psiakow tak jak w DT Dogomaniackich... ale maja spokój i są bezpieczne.[/quote]

No to się cieszę :)
Wczoraj dziewczyny przywiozly tam Emilke, sunie po ktora pojechalysmy, a ze wrocilysmy z TAFI i innymi to juz inna sprawa ;)

Czekam na wiesci o Pani Dolarowej. A TAFI spi...;)

Link to comment
Share on other sites

TEKST DO OGŁOSZEŃ (zuzlik, wstaw na pierwszą strone pls)

Księzniczka TAFI. Znalazła się w schronisku, nie wiadomo jak... może ktoś ją wyrzucił, może uciekła sama... tego nie wie nikt.

Księżniczka tafiła do klatki z innymi suniami. Z natury spokojna, z racji swojej wielkości bezbronna stala się ofiara większych koleżanek, współtowarzyszek niedoli. Bez dostępu do wody, brak jedzenia, próbowała podejść do odwiedzających i pokazać się. Niestety w tym schronisku nie było odwiedzających. Współtowarzyszki przepędzały ją zębami, gryzły i traktowały jak przedmiot, na którym mogą się wyżyć.

Jednak stał się dzień, kiedy maleństwo trafiło do Domu tymczasowego. 300 km podróży raz na zawsze odmieniło jej los. W końcu jest księzniczką!

Księzniczka TAFI ma około 5 lat. Waży całe 3 i pół kilo a mierzy trochę ponad kostkę. Jest malutka, z wyglądu przypomina owłosionego ratlerka leżącego obok chihuahuy.

Jest wychudzona, przerazona a zarazem piękna, cudowna i kochana. Ma kamień nazębny, który trzeba usunąć. Wykryto również guzki w okolicach jej sutków - Księżniczkę czeka operacja i sterylizacja.

Z natury jest spokojną, jeszcze wystraszoną sunieczką. Poznaje otoczenie bo wszystko dla niej wydaje się być nowe. Boi się schodów do windy już się przekonała. Przeraża ją krzyk, hałas i wszystko co z tym jest związane.

Uwielbia łóżko i kanapę - wszak księzniczki wylegują się na nich całymi dniami! Wpatrzona w swojego wybawcę będzie najwierniejszym i najwspanialszym przyjacielem do końca swojch dni!

kontakt 0 501 226 939 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, wizyty przed i po adopcyjne.
DT zastrzega sobie prawo do wyboru najlepszego domu. Księżniczce już nigdy nie może stać się krzywda!

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.eoferty.com.pl/id144015.html"]TAFI- czy ktoś pokocha maleństwo?? / Psy > Pozostałe - Warszawa[/URL]

[URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,7351,Lw==.html[/URL]

[URL]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1/34/4229.html[/URL]

[URL]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23770814,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html[/URL]

Przepraszam, ale na razie zdążyłam tylko kilka ogloszeń zrobić :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Bylam wczoraj :) warunki sa ok, jest chyba 10 kojców. w budach jest słoma, w kojcu jest czysto-nie ma żadnych odchodów, woda w czystej misce. Przyjał nas syn, widac ze lubi zwierzaki :) Psy sa wypuszczane na podworko gdzie moga pobiegac. Panstwo sa naprawde bardzo mili.
Oczywiscie nie biegaja oni wokoł psiakow tak jak w DT Dogomaniackich... ale maja spokój i są bezpieczne.[/quote]

A moja sunie i jej 4 maluchy odwiedzilas? :mad:
Bo mniemam ze to to samo miejsce...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina_g_k']A moja sunie i jej 4 maluchy odwiedzilas? :mad:
Bo mniemam ze to to samo miejsce...:cool3:[/quote]

Karolina, szczerze mówiąc nie zdążyłam... poza tym nie miałam zielonego pojęcia, że One tam trafiły..nie wiedziałam. Wiedziałam tylko o TRAMPIE i z nim na poszłyśmy na którki spacer.

Ale Karolina nic straconego, w weekend możemy sie tam przejechać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']No to się cieszę :)
Wczoraj dziewczyny przywiozly tam Emilke, sunie po ktora pojechalysmy, a ze wrocilysmy z TAFI i innymi to juz inna sprawa ;)

Czekam na wiesci o Pani Dolarowej. A TAFI spi...;)[/quote]

:crazyeye:Bylo ciemno jak przywiozlysmy Emilke.Pani bardzo fajna kobieta,:multi: poznalysmy syna.Nie bylo czasu zeby zobaczyc jak to wyglada...

Ksiezniczka Taffi sliczny, kanapowy piesek:loveu:

Mam zdjecia Pani Dolarowej ale czekam na Magde zeby przerzucic na laptopa.Pani Dolarowa sliczna:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Na 90% mam DT dla Pani Dolarowej :multi: Pozostaje kwestia transportu ale mam kolesia, ktory bedzie wracal z Zamoscia do Warszawy w weekend :multi:

Bede potrzebowac wstepnej diagnozy weta o jej jest no i wsparcia dla niej na ewentualne leczenie! rany, jak sie ciesze :multi:

A Księżniczka Tafi jest mocno skołowana. Nie wie co się dzieje, tyle psów, tyle nowych rzeczy się dzieje.
Śpi wyłącznie na kanapie, nawet z łóżka uciekła:evil_lol:

Wykąpałam ją wczoraj trochę, bo miała mnóstwo pchlich gówien:mad: wycesałam i teraz ma śliczną, błyszczącą sierść i pachnie szamponem dla dzieci :)

Boi sie wielu rzeczy. Schody są ok ale w windzie stoi jak sparaliżowana na tych swoich chudych łapencjach.

Siku było w domu ale kupa na dworze.

Psów się boi, bo spotykamy sąsiadów i oczywiście każdy musi ją powąchac. No musi, no ...a ona wrrrr i zęby ze strachu pokazuje. Dzisiaj rano nawet małą mopsiczkę chciała capnąc. Dużym pokazuje tylko zęby. A jak się boi włazi na moje nogi i biorę 3 kilo na ręce :)

DZIEKUJE ZA OGLOSZENIA! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Na 90% mam DT dla Pani Dolarowej :multi: Pozostaje kwestia transportu ale mam kolesia, ktory bedzie wracal z Zamoscia do Warszawy w weekend :multi:

Bede potrzebowac wstepnej diagnozy weta o jej jest no i wsparcia dla niej na ewentualne leczenie! rany, jak sie ciesze :multi:

A Księżniczka Tafi jest mocno skołowana. Nie wie co się dzieje, tyle psów, tyle nowych rzeczy się dzieje.
Śpi wyłącznie na kanapie, nawet z łóżka uciekła:evil_lol:

Wykąpałam ją wczoraj trochę, bo miała mnóstwo pchlich gówien:mad: wycesałam i teraz ma śliczną, błyszczącą sierść i pachnie szamponem dla dzieci :)

Boi sie wielu rzeczy. Schody są ok ale w windzie stoi jak sparaliżowana na tych swoich chudych łapencjach.

Siku było w domu ale kupa na dworze.

Psów się boi, bo spotykamy sąsiadów i oczywiście każdy musi ją powąchac. No musi, no ...a ona wrrrr i zęby ze strachu pokazuje. Dzisiaj rano nawet małą mopsiczkę chciała capnąc. Dużym pokazuje tylko zęby. A jak się boi włazi na moje nogi i biorę 3 kilo na ręce :)

DZIEKUJE ZA OGLOSZENIA! :)[/quote]


Dobre wieści :) heheh ona nie pokazuję zębów tylko sie usmiecha :lol:

Link to comment
Share on other sites

No zeby ten DT dla Dolarowej wypalil...trzymam kciuki...oby sie udalo.

Ksiezniczka Taffi przyzwyczai sie...nie ma strachu..to dopiero drugi dzien..Bibi najadla sie rozgotowanego ryzu i teraz spokoj...spi...na szczescie...zaczepia moje 3 kurduple...chce sie bawic, spac i jest bardzo towarzyska..lata po calym mieszkaniu..ale zna swoje lozeczko..wchodzi tam jak chce spac..

zajrzyjcie tutaj;

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/jesli-masz-pieska-suczke-na-tymczasie-zajrzyj-tutaj-143425/#post13050619[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Transport mam dopiero za dwa tygodnie :placz:
Dziewczyny szukajmy czegos wczesniej bo Pani Dolarowa strasznie tam piszczy![/quote]

:crazyeye::crazyeye:Zobaczymy co jutro powie pani szanowna profesor w sprawie mojej konsultacji..stomatologicznej:angryy::angryy: , a potem zobaczymy...:shake::shake:

:loveu::loveu:Cioteczki szukajcie DT najlepiej darmowych:eviltong: dla paru psiakow ze schronu w Zamosciu..pilnie!!!!:evil_lol::evil_lol:

Moja baryleczka Bibi

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/bibi_5-tyg-sunia_wesoly-autobus-coronaaj-ja-uratowal-pilnie-potrzebne-ogloszenia-147418/#post13052376[/URL]

Jej braciszek George

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/potrzebne-ogloszenia_5-tyg-piesek_georg-c_wesoly-autobus-coronaaj-uratowal-malucha-147420/#post13053636[/URL]

Link to comment
Share on other sites

No to co, TAFI ma swój wątek, teraz czas na Dolarową :cool3:

TAFI potrzebuje:

wsparcia finansowego
Domu najlepiej stałego
ciepła i miłości

Pani Dolarowa potrzebuje:

TRANSPORTU
wsparcia finansowego
Domu stałego
ciepła i miłości

Co kto może dać obydwu suniom:cool3:

(ja dolarowej wymyślę nowe imię i założę wątek)

[CENTER][SIZE=5][/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Wy to jednak jesteście obłąkane....normalnie jak ja:diabloti:
ja zaliczyłam dziś wizytę kontrolną u weta (dostał zastrzyki które mają działać dwie doby i reszte antybiotyku w tabletkach do podawania doustnego) i odwiozłam Karmelka do DS:multi:
i miejsce się zwolniło:cool3:
muszę tylko wykombinować jakieś bazarki bo ja bez kasy nie moge nic wziąć do domu:shake:
wysłałam Madallenie MMsa z moją córcią Emilką i Karmelkiem ale nie dojszło:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...