Jump to content
Dogomania

_Maleńka 3kg Księżniczka TAFI w typie papilona_MA już swój bezpieczny DOM!!!


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bico'][B]Genialny wątek nam powstał - czarne kwiatki deklaracyjne:razz: dobry pomysł!:diabloti:[/B]
[B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=172142[/URL][/B]
[/QUOTE]

Dziékujé za reklamé wátku bic, prawda, niech sluzy wszystkim oszukanym finansowo ten wátek.

A przy okazji, jak juz wlazlam na wátek slicznej papilonki- ile potrzeba i na co? Nie widzialam rozliczenia w 1-szym poscie, wiéc nie znam sytuacji bez czytania wátku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Nie potrzeba już dla Tafi na nic :loveu:
Wlasnie wrocilam z wizyty.
Domek cud miód i malina! :diabloti:

A Tafi już w rękach córki która przybyla po nią do Warszawy. :multi:[/QUOTE]

Bożeeee!:mdleje: Wreszcie!:multi::multi::multi::multi::multi: Rewelacja!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
Wielka radość:cunao::cunao::cunao::cunao:

Tafi ma super domek!:bigcool::bigcool::bigcool:

Kana, dziękujemy za pomoc!:Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Bardzo sie ciesze! a zarazem smuce :(

Tafi to kochany cukierek, ale wiem,z e bedzie miala tam jak w raju!

Przynajmniej jedna dobra historia w dzisiejszym dniu. Reszta same porazki... Z reszta, pokaze Wam co mnie dzisiaj spotkao...

Tafinko kochana, jak ja za Toba tesknie![/QUOTE]

To juz corka pani ja zabrala? Podroz pociagiem czy samochodem?:crazyeye::crazyeye:szybko cioteczki zareagowaly, tez potesknie za Taffi ale domezek cudny i pani tez...:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=green]Witam.[/COLOR][/B]

[quote name='Madallena'] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PILNIE POTRZEBNE WSPARCIE FINANSOWE!!! [/COLOR][/SIZE][/B][/quote]

[quote name='Madallena']

TAFI szuka domu!!! i wsparcia na operacje.

wplaty
migdalena dziekuje! [/quote]

[B][COLOR=green]Przypominam o Regulaminie:[/COLOR][/B]

13. [B]W wypadku gdy na watku zbierane sa fundusze konieczne jest wklejanie na bieżąco max. raz na tydzień (nie po skończonej akcji) rozliczeń w 1 poście tzn. wpłat, wydatków i salda końcowego.[/B]
a. gdy fundusze zbierane są na konto fundacji/ schroniska na ogólne potrzeby rozliczenia nie sa potrzebne
b. gdy fundusze zbierane sa na konto fundacji/ schroniska na KONKRETNE potrzeby/zwierzaki wklejanie rozliczeń jest koniecznie. Jednak po skończonej akcji, gdy pieniądze juz nie są potrzebne, a została nadyżwka nie ma obowiązku pytania userów na co chcą przekazać reszte pieniędzy. Fundacja/schronisko infromuje o tym ile zostało pieniędzy i że wykorzystuje je na inne potrzeby.
c. gdy fundusze zbierane są na konto prywatnej osoby należy robić dokładne rozliczenia, a po skończonej akcji zapytać userów na co chca przekazać reszte pieniędzy.
d. W WYPADKU GDY ROZLICZEŃ NIE BĘDĄ ZAMIESZCZANE W 1 POŚCIE WATKI BĘDĄ USUWANE, A OSOBY ZBIERAJĄCE PIENIADZE BĘDĄ BANOWANE

[B][COLOR=green]Proszę o rozliczenie wątku do 4 listopada 2009 do godziny 24.00.[/COLOR][/B]

[COLOR=green][B]Pozdrawiam.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

malpa jestem :) sory.
Tafinka ma sie swietnie. zaaklimatyzowala sie na maxa!
Po swietach ma zabieg :( pani sie martwi, ale wiez, ze musi jej to zrobic.

Tafinka jest malenka, malenka wiec Pani wnosi ja po schodach ... a co!

Na pcozatku troche posikiwala - sters. Spala w swoim poslanku...teraz spi na kanapie, co jest objawem totalnej akceptacji!
Kumpluje sie ze swoja kolezanka i kotkiem. Lubi sobie pojesc, oj lubi Nawet kotu wyzera :)
Nie mam zdjec, musze porposic i wstawie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...