Jump to content
Dogomania

_Maleńka 3kg Księżniczka TAFI w typie papilona_MA już swój bezpieczny DOM!!!


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sacred PIRANHA']ehh ja moge jedynie szczeniaczki...moj stary wyżeł nietolerancyjny jest:roll:
ze szczeniakami nie ma problemu bo huknie na nie jak podchodzą i trzymają sie już z daleka...z dorosłą suką by tak łatwo nie było pewnie:shake:[/quote]

Moj to nawet nie wie, ze ma nowego psa:evil_lol::evil_lol:no jakby tymczas zobaczyl...moze by sie zakochal ale on tylko male kureduple lubi..duzych sie boi:angryy::angryy:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/krakow-1-5-kg-nieszczescie-juz-w-ds-139441/#post13052175[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']
Psów się boi, bo spotykamy sąsiadów i oczywiście każdy musi ją powąchac. No musi, no ...a ona wrrrr i zęby ze strachu pokazuje. Dzisiaj rano nawet małą mopsiczkę chciała capnąc. Dużym pokazuje tylko zęby. [B]A jak się boi włazi na moje nogi i biorę 3 kilo na ręce [/B]:)[/quote]

no i poczytałam watek malej Tafi:)

Magda, jeśli mogę Ci coś poradzić - jeśli Tafi się boi i reaguję warczeniem, kłapaniem ząbkami, ucieczką, chowaniem się za Twoje nogi na widok innego psa czy obwąchiwanie, nie bierz jej na ręcę - dla niej to pochwala i sygnał, że dobrze robi bojąc się innego psa i warcząc - to tzw: "utrwalanie zachowań negatywnych u psa". Jeśli zigonujesz jej strach i pochwalisz smakołyczkiem, głosem, pieszczotą, gdy Tafi [B]nie zareguje strachliwie[/B], utrwalisz w niej pozytywne zachowanie - to część socjalizacji psa ze schronu, psa po przejsciach, to pomoga później znaleźć nowy domek, bo może w nim będą i inne psy i dla dobra Tafi, ona musi się z nimi dogadać;)
Podsumowując - nieporządane zachowanie ignorujemy i głosem krótkie zdecydowane - "NIE!", za dobre natychmiast nagradzamy - ton głosu, pieszczota, smakołyk:cool3:

Link to comment
Share on other sites

oj bnie lubi księżniczka deszczu, nie lubi. Cala wydygana wyszla na dwor, siknela i nie chciala zrobic kupy... caly czas stala przy mnie i nie chciala wachac! Natomiast bardzo zainteresowala sie podjezdzajacym samochodem i wysiadajacymi z niego ludzmi...pewnie jezdzila...

bico dzieki za porade.
POwiem Wam ze ona jest straszliwie kochana. Dzisiaj dawala buziaki mojej wielkiej suce a ona dawala Tafi :loveu: Tafi wazy 3 kg, Nana 38 :)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=5][COLOR=red][B]tAFI POTRZEBUJE WSPARCIA I OGŁOSZEŃ[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][COLOR=black][/COLOR][/B]
[/CENTER]
[LEFT][B]Chciałabym zacząć przygotowywać ją do zabiegu. Po tym będę pewna, że Tafi trafi w odpowiednie ręce![/B]

[B]Do zabiegu trzeba ją przygitować a mianowicie: zrobić badania krwi, ekg, usg. Póżniej: sterylka, usuwanie guzków i kamień - wszystko razem. Może dojdzie coś jeszcze , nie wiem. Najpier badania.[/B]

[B]Proszę o pomoc!!![/B][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']oj bnie lubi księżniczka deszczu, nie lubi. Cala wydygana wyszla na dwor, siknela i nie chciala zrobic kupy... caly czas stala przy mnie i nie chciala wachac! Natomiast bardzo zainteresowala sie podjezdzajacym samochodem i wysiadajacymi z niego ludzmi...pewnie jezdzila...

bico dzieki za porade.
POwiem Wam ze ona jest straszliwie kochana. Dzisiaj dawala buziaki mojej wielkiej suce a ona dawala Tafi :loveu: Tafi wazy 3 kg, Nana 38 :)[/quote]



Kochana moje tez nie lubia, ani zimna ; taras czysty ale pieluchy , gazety, dywanik..:crazyeye::crazyeye:lepiej nie mowic..:shake::shake:dziwne z tym samochodem, pewnie masz racje:-(:-(

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/bibi_5-tyg-sunia_wesoly-autobus-coronaaj-ja-uratowal-pilnie-potrzebne-ogloszenia-147418/#post13063634[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jest dobrze bo jest odzew z ogloszen (wcale sIe nie dziwie, Tafi jest zajebista!)

Mam trzy potencjalnie chetne domy: Gdańsk, okolice Lublina - 7 km od (potrzebna bedzie wizyta przedadopcyjna w weekend! KTO JEST Z LUBLINA???) i na miejscu Warszawa.

Wybor jest ciezki. Wszyscy przez telefon wydaja sie byc idealni!

Dlatego nie chcę tracic z nimi kontaktu i chce oferować Panią Dolarowa!

Pirania, Tola - potrzebuje o niej informacje. Ile wazy, dokad dokladnie siega, ile ma lat, co jej jest i jaka jest. Czuje ze Dolarowa tez znajdzie domek :multi:

zastanawia mnie jeszcze ta sunia z ich boksu. ta ktora wygladala jak siostra Tafi ale nie chciala wyjsc z budy. Chyba mam gdzies jej zdjecia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa'][B]Bico juz wie i czeka na konkretne instrukcje![/B]...:cool3::lol:[/quote]

tak, czekam:lol:
a inna opcja niż wizyta w weekend wchodzi w grę? np. wizyta na tygodniu?:oops::roll:

[B]a teraz podrzucam prośbę o pomoc dla malutkiej suni ze schronu w Lublinie, prośbę pisała użytkowniczka evl:
[/B]
"Dziewczyny, szukamy pilnie tymczasu dla pięciokilogramowej suni w ciąży - możemy ją wykastrować tylko, jeśli znajdziemy DT na przetrzymanie pooperacyjne. Sunia jest śliczna, na bank nie będzie długo szukać domu! Może któraś z Was lub Waszych znajomych mogłaby jej pomóc... Kwestia miesięcznego DT, pewnie nawet krócej! Malutka wygląda tak:[B][URL="http://i499.photobucket.com/albums/rr351/mike17pl/Obraz675.jpg"]http://i499.photobucket.com/albums/r...l/Obraz675.jpg[/URL][/B]

Niuńka przebywa w podlubelskim schronisku... :-("

[B]luuudzie pomóżta!!!!!:modla::modla::modla:[/B]

Link to comment
Share on other sites

bico. Dzięki za pomoc :loveu:
Jutro rano pokazuje tej Pani Tafi.
Bardzo mi sie spodobalo jej podejscie. Najpierw chce zobaczyc pieska i jego reakcje na nia a pozniej bedziemy dzialac dalej.

Ona mieszka gdzies 7 km od Lublina. Tylko za cholere nie pamietam jaka to miejscowosc. Na costam. Nasu costam - kojarzysz ? :lol:

Gadalam wczoraj z Pirania. Prawdopodobnie wezmie jutroPania Dolarowa na tymczas :loveu:
W przyszly weekend jest transport do Warszawy a gdzie Pani Dolarowa wyladuje na tymczasie, sie okaze :) Ale prawdopodobie tam gdzie miala wyladowac :cool3: Ty martwic sie bede pozniej. Najwazniejsze zeby ja stamtad wyjac i oglaszac :loveu:

Tu kolejna bida, ktora wpadla mi w oko. Nie chciala wyjsc z budy, stala i szczekala, biedna, malenka istotka.

Pirainia: dowiedz sie o niej wiecej pls!

[img]http://img3.imageshack.us/img3/3286/img0189jt.jpg[/img]

[img]http://img27.imageshack.us/img27/1466/img0190tc.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...