Jump to content
Dogomania

Staruszek CC-Lordzio MA DOM!!!


furciaczek

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='furciaczek']W hotelu w Poznaniu mamy innego CCta jak cos:evil_lol:
I dziewczyny szukaja wolontariuszy do pomocy w Poznanskim schronie:p[/quote]

to poproszę o kontakty do nich na pw - chętnie pomogę
sie powtórze, ale na forum jestem od kilku dni i nie wiem ani gdzie ani kogo szukać :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eloonia']to poproszę o kontakty do nich na pw - chętnie pomogę
sie powtórze, ale na forum jestem od kilku dni i nie wiem ani gdzie ani kogo szukać :][/QUOTE]

Tu prosze watek Poznanski:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/schronisko-w-poznaniu-pilne-dt-doswiadczone-139366/[/url]

Mysle ze najlepiej kontaktowac sie w tej sprawie z [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/87591.html"]***kas[/URL]

:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Tu prosze watek Poznanski:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/schronisko-w-poznaniu-pilne-dt-doswiadczone-139366/[/URL]

Mysle ze najlepiej kontaktowac sie w tej sprawie z [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/87591.html"]***kas[/URL]

:loveu:[/quote]

dziękuje :)

apropo allegro - widziałam na innych wątkach informacje o "allegro cegiełkowym" dla różnych psiaków... może dla Lorda zrobić coś podobnego? macie jakieś doświadczenie w organizacji podobnych akcji?

Link to comment
Share on other sites

Tak, wystawialismy kiedys kilka aukcji cegielkowych w podbramkowych sytuacjach....niestety pozniej ktos mnie nastraszyl ze to jakies niezgodne z prawem jako ze "adopcjecc" nie sa jeszcze zarejestrowane jako fundacja...i zrezygnowalam z tego procederu:oops:

Wlasciwie to polece od razu do naszej ksiegowej Dorotki:loveu: i sie dopytam jak to wlasciwie jest:p

Aaa i podpis zmiejsz zanim Cie mod dopadnie za lamanie regulaminu!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

ciotki sorry za zawracanie glowy ale podrzuccie prosze jak bedziecie rano na dogo bazarek na Polke

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/monsoon-r38-perfumy-ck-truth-zamszowe-baleriny-na-pole-do-7-10-a-148054/#post13091147[/url]

jutro o 15 koniec a ja mam spotkanie na 9 i pewnie do 15 nie skoncze :cool1:

Link to comment
Share on other sites

1. do [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/87591.html"]***kas[/URL] napisałam :razz:
2. podpis zmniejszyłam - mam nadzieję, że wystarczająco zmniejszyłam :evil_lol:
3. postaram się poszukać tego, co czytałam o cegiełkowym allegro na innych wątkach - bo tam podobne kwestie rozpatrywali i jakieś rozwiązanie znaleźli...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eloonia']1. do [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/87591.html"]***kas[/URL] napisałam :razz:
2. podpis zmniejszyłam - mam nadzieję, że wystarczająco zmniejszyłam :evil_lol:
3. postaram się poszukać tego, co czytałam o cegiełkowym allegro na innych wątkach - bo tam podobne kwestie rozpatrywali i jakieś rozwiązanie znaleźli...[/QUOTE]

Czy wystarczajaco to nie wiem ale teraz sie nie rzuca tak w oczy to moze i nikt nie zauwazy jak za duzy:evil_lol:
Ja juz do Dorotki maila poslalam, dzwonic nie bede bo troche poznawo jest i normalni ludzie juz spia zapewne:lol:
Ciekawe co ona na te cegielkowe aukcje:p

Link to comment
Share on other sites

znalazłam, dosłowny cytat poniżej :)

[quote name='Isadora7'][B]
Nic podobnego. [/B]
Fundacja musi być jak będziemy pisać że to AUKCJA CHARYTATYWNA, będziemy używać okreslenia "cegiełka" co uporczywie niektórzy robią. 1 czy 10 razy sie uda ale któegos dnia okaże się że allegro się dopatrzy i zablokuje. I wtedy zdziwienie.

Ja wystawiam PRZEDMIOT AUKCJI. a jest nim najcześciej Dyplom. Wolno mi. Wolno mi przeznaczyć kase na co chce i mówić o tym.

Na AUKCJE CHARYTATYWNA trzeba mieć zezwolenie. Odnawialne co trzy miesiące. Papierki, takie tam różne. Teoretycznie może to robić również prywatna osoba, ale papierów wiecej (łacznie ze skarbówką). Ja nie wystawiam aukcji charytatywnych, nie używam okręslenia cegiełka w aukcji. Tylko tutaj, traktuję jako swoisty slang. Na forum mogę.

Ja wystawiam aukcje na której sprzedaję na przykład dyplom własnego projektu, zdjęcie itp, a że "chwale się" tym ze kase przeznaczam na danego psa to moja sprawa i nic nikomu do tego.

Kolejny mit to zę musi być konto fundacji. NIEPRAWDA. I na parwdę nie ma dowodu na to ze jak jest konto fundacji to "idzie" lepiej. Generalnie ja osobiście nie widze różnicy, a focusy potrafię robić.

Proste jak rogal.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Eloooniu:loveu::multi:

A nasza Dorotka napisala

[QUOTE]Co prawda wpłaty idą na konta prywatne ale sa to tak małe pieniądze , że nikt sie tym nie będzie przejmował. tym bardziej , ze na końcu ogniwa jest hotelik, który powinien funkcjonować na zasadzie dział. gospodarczej i opodatkować pieniązki które dostaje - ryczałt albo na zasadzie księgi przychodów i rozchodów - jak wybierze . jeżeli hotelik nie jest prowadzony na zasadach dział.gosp. to można zawsze twierdzić , ze to tylko dołożenie sie do kosztów utrzymania psa przez kila osób- to zawsze wolno zrobić . podobnie z aukcjami na allegro - przychody do wysokości 1000 zł. sa zwolnione z opłat PCC3 a przeciez takie kwoty nie wchodzą w grę . Do tego progu mozna dysponować swoim majatkiem bez konsekwencji podatkowych . Co innego kiedy czynności te sa cykliczne i noszą znamiona działalności i stałego osiągania dochodu .[/QUOTE]

No to w takim razie trzeba jakis dyplomik ladny zrobic i zabrac sie do roboty:p

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Paulina, prosze chipsy a w szeczgolnosci Abiske wymiziac:loveu:

Czekamy az sie skoncza robic nowe jojce w hotelu w Konstatncinie i przenosimy chlopaka, beda wtedy nowe fotki i mniejsze oplaty za hotelowanie:p
W kazdej chwili mozemy dostac sygnal ze to juz, wiec prosze zaciskac kciuki zeby szybko to nastapilo:p

W najgorszym wypadku pies bedzie siedzial w hotelu do lata, jak nikt go nie adoptuje to bedzie sie musial chlopak z wredna suka, nawiedzonym psem i stadem kotow uzerac do konca swych dni....tak mi chlopaka zal no:-(

Link to comment
Share on other sites

Dlug na dzien dzisiejszy w starym hotelu: 1575:placz::placz::placz:

Plus nie mam informacji czy kasa z blekitnej poszla na poczet Lorda czy zostala zwrocona i poszla na oplacenie starego hoteliku....no i prosze nie zapominac ze mamy jeszcze Arnirgo w hotelu pod Poznaniem, a tam cena tez chyba nie jest najnizsza:shake:

Potrzebne nam stale deklaracje na nowy hotelik, to priorytet zeby kolejnych dlugow nie robic. A stary hotelik bedziemy powolutku splacac jakos....

Ja tak jak pisalam miesiecznie moge tylko 50zl....

Link to comment
Share on other sites

No chlopak juz w nowym miejscu, zacytuje Kasi relacje z podrozy:loveu:

[QUOTE]Witam,
Lord przewieziony do nowego hoteliku. Bardzo grzecznie podróżował. Denerwował się tylko kiedy autko się zatrzymywało. Jadę dzisiaj do niego podrzucić miseczki na stojaczku i spróbuje trochę go przyzwyczaić do chodzenia na smyczy. W starym hotelu był puszczany luzem po terenie. Rzeczywiście ciągnie niemiłosiernie, a silny jest od cholery. Nabrał masy - myślę, że waży jakieś 50kg to lekko. Jest bardzo przytulaśny. Dzisiaj zrobię trochę zdjęć, bo wczoraj padało i odbierałam go dość późno, bo po 17, więc u Beaty byliśmy po 18.30 czyli ciemnica.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...