Jump to content
Dogomania

Strzyżenie Yorka


M&M&O&I

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='madziasto4']Czekamy więc na fotki nowej fryzury :grins:[/QUOTE]

Beda wieczorem :razz: Tylko zastanawiam sie nad jednym.. Bo chce zeby na grzbiecie miala krotkie wloski. Ostatnio pani nie uzywala maszynki tylko calosc robila nozyczkami, bo ja tak powiedzialam. A czy maszynka wychodza bardzo krotkie wlosy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Megula']Beda wieczorem :razz: Tylko zastanawiam sie nad jednym.. Bo chce zeby na grzbiecie miala krotkie wloski. Ostatnio pani nie uzywala maszynki tylko calosc robila nozyczkami, bo ja tak powiedzialam. A czy maszynka wychodza bardzo krotkie wlosy?[/QUOTE]
Ja tak strzygę maszynką, żeby wyszły w sam raz, tak 5-7mm na oko chyba :hmmmm: Powiedz fryzjerce ile mm mają mieć włoski;)
Kiedy jeszcze korzystaliąmy z usług fryzjerskich to właśnie zawsze informowałam, żeby przypadkiem do gołej skóry mi psa pani fryzjerka nie ogoliła:cool1:

Tzn teraz mają po 5-7mm, a strzygłam ich z półtora tygodnia temu chyba :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Wrocilam! :multi:
Troszke sie zmeczylam bo najpierw jechalysmy 30 minut busem, a pozniej godzinka chodzenia. O 16 zostawilam mała w salonie i pojechalam na wycieczke po Rudzie Śląskiej :eviltong: Powiedzialam pani fryzjerce wszystko jak ma wygladac, zeby nie bylo maszynka za krotko i jest idealnie :loveu: Dzieki Madzia :Rose:

[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/1476/megiidm8.jpg[/IMG]
***
[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/7633/megii3qj8.jpg[/IMG]
***
[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/8559/megii4ji5.jpg[/IMG]
***
[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/8189/megii5mn3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danani']Aaaa... nastepny golas :placz:
A czy wiecie, że zapowiadają srogą i wczesną zimę, bo bociany już zaczęły odlatywać :-(
Strzyżonko bardzo udane, ale ja pozostaję jednak przy włochatym ;)[/QUOTE]

Ja sie zakochalam w takim golasku :loveu: Ale kazdy lubi inaczej :) W zime bedzie nosila sweterki i nie bedzie jej zimno :razz: Zreszta jej włosy tego potrzebuja.. sa grube i jakies takie szortkie :shake: a po strzyzeniu poprawiaja sie jakosciowo :)

Link to comment
Share on other sites

No i super wygląda!! :)
Goalski są urocze prawda?:loveu: Takie mięciutki i delikatne ciałko mają :)
Ale Masterkowi następnym razem chyba zostawię kitkę jednak :)

[quote name='danani']Aaaa... nastepny golas :placz:
A czy wiecie, że zapowiadają srogą i wczesną zimę, bo bociany już zaczęły odlatywać :-(
Strzyżonko bardzo udane, ale ja pozostaję jednak przy włochatym ;)[/QUOTE]
Słyszałam o tym dzisiaj...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danani']"Wiem, żem ja cała
Nie tylko z ciała,
Że oprócz ciała mam przecież i duszę! "

taki cytacik :eviltong:[/QUOTE]

Fajny :grins:

[quote name='Magda_Miki']Bardzo pyszczkowa fryzurka:loveu: Kitki jeszcze nie chcesz ścinać?[/QUOTE]

Jakos nie umiem sie z nia pozegnac :evil_lol:

[quote name='madziasto4']:ghost_2:

Niestety- bociany odleciały...:roll:[/QUOTE]

U mnie na osiedlu jeszcze jeden siedzi w gniezdzie :eviltong: Tylko czemu on sie nigdy nie rusza? :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ROZI']Madzia - madziasto 4 i Madzia mod. to chyba pomyliły się ze swoim powołaniem i bardzo żałuję , że mieszkam tak daleko od nich :lol:[/quote]
W zasadzie jeszcze się nie minęłyśmy, wszystko przed nami :evil_lol:

[quote name='Megula']
U mnie na osiedlu jeszcze jeden siedzi w gniezdzie :eviltong: Tylko czemu on sie nigdy nie rusza? :mdrmed:[/quote]
Atlas klej okej:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ROZI']Madzia - madziasto 4 i Madzia mod. to chyba pomyliły się ze swoim powołaniem i bardzo żałuję , że mieszkam tak daleko od nich :lol:[/quote]

[quote name='madziasto4']W zasadzie jeszcze się nie minęłyśmy, wszystko przed nami :evil_lol:
[/quote]

Prawda! Może jeszcze kiedyś się pomyśli, co Magdaleno?:razz:

[quote name='Megula']
Jakos nie umiem sie z nia pozegnac :evil_lol:
[/quote]

Ja też nie umiałam... to było straszne przeżycie, ale zrobiłam to:cool1: Zastanawiam się tylko jak ta grzywa będzie pasować do zimowej długiej fryzury. Może ją zapuszczę i powrócę na chwilę do kitki:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...