Jump to content
Dogomania

BIAŁY- amstaff oddany z powodu gluchoty! W swoim domu... oby tym stalym!!! Powodzenia


Kana

Recommended Posts

Spokojnie my psa dowieziemy chociażby pociągiem.
Dzwoniliśmy po pierwszym złapaniu za ręke do Pana Marka i obiecał zastanowić się i oddzwonić i cicho...
Naprawdę staraliśmy się mu zapewnić jak najlepsze warunki miał spokój, pełną miske spacery naukę przywołania ale On po prostu chce rządzić
jak mu coś nie odpowiada to po prostu ustawia sobie wszystkich w domu warcząc i łapiąc za ręce nie idzie wtedy nad nim zapanować.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 592
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak to możliwe? Dlaczego schudł, ochrypł?
Mam nadzieję, że to przez silny stres, żadnego innego wytłumaczenia nie chcę do siebie nawet dopuszczać.

Karolina, czy możesz coś więcej napisać, jakoś to wytłumaczyć? Co takiego się u Was działo, że właściwie w krótkim czasie, mogła zostać zmarnowana ciężka praca, jaką Marek włożył w Białasa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Przed chwilą dostałam wiadomość od Marka:
"Witaj, Aniu. Przywieźli Białasa. Jest bardzo chudy i zestresowany. Ma chrypkę."[/QUOTE]

[COLOR=Red][B]QRD****** jego m** a miałam spokojnie zacząć dzień ...........

a niech %$#@#%%@ [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Dostałam wiadomość od Marka:
"Witaj Aniu, Białasek je i odsypia podróż. Przyjechał do na pociągiem i busem bez kagańca co świadczy o tym, że nie jest agresywny i nie podali nam prawdziwego powodu dla którego go oddali. Na razie Białas odpoczywa i dochodzi do siebie. Pozdrówko. Marek."[/QUOTE]
[B]
można się było tego spodziewać [/B]

Link to comment
Share on other sites

Kochane, latwo jest zawsze osadzac, latwo wydawac wyroki - trudniej na pewno znalezc sie na czyims miejscu. Wszystkim jest przykro, ze stalo sie jak sie stalo, jestem pewna, ze Bako rowniez. Lepiej skupic sie na tym, czego teraz potrzebuje Bialasek... czy musi pobyc znow troszke w Bogatyni, czy szukac mu nowego domku? Jaki ten domek mialby byc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ms_arwi']Kochane, latwo jest zawsze osadzac, latwo wydawac wyroki - trudniej na pewno znalezc sie na czyims miejscu. Wszystkim jest przykro, ze stalo sie jak sie stalo, jestem pewna, ze Bako rowniez. Lepiej skupic sie na tym, czego teraz potrzebuje Bialasek... czy musi pobyc znow troszke w Bogatyni, czy szukac mu nowego domku? Jaki ten domek mialby byc?[/QUOTE]

miałam drastyczną przygodę z moją suczą po przejściach , agresywną spanielicą , sucza pogryzla moją siostrę , też mogłam ją oddać , w końcu byłam młoda i głupia , miałam tylko 18 lat ....Kama dożyła w naszym domu 14 lat i była naszą ukochaną Kamusią , tylko musiała się ona do nas a my do niej przyzwyczaić
przyszła do nas jako roczniak , żeby nie bylo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Dla mnie jeżeli Marek piszę że pies nie miał kagańca to sory win etu ale chyba przezroczystych nie ma?

Zresztą nie ważne.
Najważniejsze że Bialasek w bezpiecznych rękach![/QUOTE]

pytanie powstaje z kim pies jechal w pociagu? nie chce tu stawac po czyjejs ze stron ale wierzyc mi sie nie chce ze amstaff bez kaganca jechal pociagiem czy tez busem, nie wiem jak wy ale mnie z moimi psami bez kaganca do komunikacji miejskiej czy tez kolejowej by poprostu nie wpuscili ...

co do powodow i calej sytuacji ... to popre ms_arwi bardzo latwo jest osadzac - tutaj na dogomanii szczegolnie - mysle ze mimo wszystko rozsadniej jest oddac psa z adopcji do czego kazdy adoptujacy ma prawo i jest klazura w umowie ze w takim przypadku nalezy powiadomic niezwlocznie osoby wydajce psa do adopcji niz np wyrzucic psa badz tez podrzucic do pierwszego lepszego schroniska ... widac Bako2006 nie dali sobie rady, kazdy ma do tego prawo, wierze ze zanim wezma znow drugiego psa to 10 razy sie zastanowia nad wyborem a Bialas - szkoda go strasznie bo rozkoszny jest psiak ale i on trafi wkoncu na ten jedyny i wymarzony dom ;)

troche wiecej wyrozumialosci dziewczyny kazdy ma prawo do bledow liczy sie to by wyciagac z nich lekcje ;)

Link to comment
Share on other sites

podejrzewam że bez kagańca by Piotrka nie wpuścili to autobusu ,busa czy do pociągu bo mówił że ludzie byli przerażeni.
Tym bardziej wiem bo sama dawałam mu Baka kaganiec.
Chyba już nie zdecydujemy się nigdy na starszego pieska ze schroniska, po prostu ze strachu że sytuacja się powtórzy.

Link to comment
Share on other sites

pierwsza i podstawowa zasada ..przy adopcji nie wolno kierować się emocjami
druga wszelki żal i litość dla psa zostawić na boku , a stosowac zasady szkolenia i konsekwencje , potem można sobie psiaka rozpieszczać ale na początku on musi poznać zasady obowiązujące w domu
no i trzecia , czas

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...