Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Amber']Okej, to o 12, tylko w którym miejscu się spotkamy? Mi najbardziej by pasowało od strony Carrefoura Targówek (jadę autobusem), ale wiem, że ten lasek jest spory i dla ciebie może być za daleko...[/QUOTE]
My też idziemy od strony Carrefoura. Tylko tak dokładniej jakoś musimy punkt uzgodnić, bo potem sie szukać będziemy ;) Na którym przystanku wysiadacie ?

Link to comment
Share on other sites

Hej! Widzę, że ten temat jest bardziej aktualny od tematu "dogtrekking". Też bym się z moimi psiakami przeszła na jakiś wspólny psi spacerek. Moja młoda suńka musi się troszkę zsocjalizować z innymi psiakami;) Mam wykastrowanego grzywacza i młodą suńkę kundelkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']O, to mieszkacie tuż obok nas ;) Gdzie spacerujecie, chodzicie może na pole przy trasie toruńskiej ?[/QUOTE]
Sporadycznie tak
Jak jeszcze ruch samochod. nie był tam puszczony, to chodziłam. Teraz się boję.
Zazwyczaj zatrzymuję się na polance tuż za pętlą autobusową.

PS. na drugiej stronie Twojego pupila są chyba fotki z "mojej" polanki - za pętlą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bolsbokser']Sporadycznie tak
Jak jeszcze ruch samochod. nie był tam puszczony, to chodziłam. Teraz się boję.
Zazwyczaj zatrzymuję się na polance tuż za pętlą autobusową.

PS. na drugiej stronie Twojego pupila są chyba fotki z "mojej" polanki - za pętlą.[/QUOTE]
My tam chodzimy najczęściej. Samochody to jednak jeżdżą w pewnej odległości, także ja się nie obawiam ;)
Ta polanka za pętlą to jest obok kładki nad trasą toruńską ? Bo jeśli tak, to tam też bywamy, zazwyczaj takie kółko robimy ;)

[quote name='Dziołcha']Hej! Widzę, że ten temat jest bardziej aktualny od tematu "dogtrekking". Też bym się z moimi psiakami przeszła na jakiś wspólny psi spacerek. Moja młoda suńka musi się troszkę zsocjalizować z innymi psiakami;-) Mam wykastrowanego grzywacza i młodą suńkę kundelkę.[/QUOTE]
My bardzo chętnie się na jakiś spacer umówimy ;) Mój psiak jest bardzo towarzyski, także takich spacerów nam nigdy mało ;)

[B]Może ktoś chętny jutro na wspólny spacer ? Mam czas od 13 do wieczora ;)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']My tam chodzimy najczęściej. Samochody to jednak jeżdżą w pewnej odległości, także ja się nie obawiam ;)
Ta polanka za pętlą to jest obok kładki nad trasą toruńską ? Bo jeśli tak, to tam też bywamy, zazwyczaj takie kółko robimy ;)[/QUOTE]
Dokładnie tam :)
Mój Albin jest głuchymdlatego puszczam go z dala od samochodów.

[quote name='Ewa&Duffel'][B]Może ktoś chętny jutro na wspólny spacer ? Mam czas od 13 do wieczora ;)[/B][/QUOTE]
Chętnie się wybiorę jutro,ale dopiero na wieczorny spacerek.
Najlepiej w dzień, bo i fotki mogę porobić. Jednakże jutro mam o 13 właśnie coś do załatwienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']A no tak, z głuchym psiakiem jednak inaczej jest :oops:

A Albin lubi się bawić z innymi psami ?

Ja jutro dopiero po 15 będę na spacerze, potem wieczorem też, także jeśli bylibyście chętni, to możemy się jakoś umówić :)[/QUOTE]
Bawić się lubi. Z jednymi bardziej, z innymi mniej.
Podam tel do siebie na PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bolsbokser']Taaaak, pogoda kiepska.
Czekam na słoneczko. Dzisiaj już całkiem ładnie ciepło było.[/QUOTE]
Tak, wczoraj było nawet ok, a dziś to już w ogóle całkiem wiosenna pogoda ;) ciepło, brak wiatru, deszczu, nawet słońce się przebijało chwilami. Byliśmy dziś na polu przy cmentarzu bródnowskim i warunki dobre, więc jak najbardziej możemy się tam wspólnie wybrać w najbliższym czasie :)

Link to comment
Share on other sites

Wrzucam jeszcze tutaj, jako że ogłoszenie dotyczy Warszawiaków :)

Fundacja Pomocy osobom Niepełnosprawnym Przyjaciel poszukuje psów z Warszawy i okolic do projektu „DOGonić marzenia” . Jest to program popularyzujący dyscyplinę sportową - dogfrisbee wśród osób niepełnosprawnych. Więcej informacji o projekcie na stronie [url]http://www.dogandsport.pl/[/url].

Poszukujemy psów:
- wykazujących pasję do aportowania;
- skocznych;
- szczupłych ;
- w dobrej kondycji fizycznej;
- niezaangażowanych w inne dyscypliny sportowe;

Od właścicieli psów oczekujemy:
- dyspozycyjności;
- doprowadzenia i odebrania psa z treningu;

Oferujemy:
- udział w treningach;
- nauczenie psa podstawowych figur i elementów dogfrisbee;

Partner projektu - producent karmy Purina Dog Chow zapewni psom biorącym udział w projekcie przez cały czas jego trwania karmę.

KONTAKT:
[email][email protected][/email]
[url]http://www.przyjaciel.pl/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie, szkoda,... że mój również się nie nadaje.
Wieżę w jego umiejętności i cały czas trenujemy, dyscyplinujemy, ale ... jeszcze daleka droga od neurotyzmu do pełnego relaksu i spokoju ducha.

PS.
Ewa&Duffel, chętnie się wybierzemy znów na spacerek. Tym razem proponuję widne pory dnia.
Nie umiem jeszcze przybliżyć mojej syspozycyjności - możliwe, że dopiero sobota.

Link to comment
Share on other sites

Mój pies przede wszystkim nie wykazuje pasji aportu, więc głównie z tego powodu się nie nadaje :(

Ok, mi sobota wstępnie pasuje (chociaż jeszcze nie wiem, czy nie będę wyjeżdżać na weekend, ale to raczej mało prawdopodobne), jak będzie ładna pogoda, to możemy się wybrać na to pole przy Św. Wincentego :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Magdava[/B], super ogłoszenie! Zgłaszamy się :)

Odkryłam wczoraj uroki parku szczęśliwickiego i tam będziemy spacerować, kiedy pogoda będzie brzydka. Jeśli ktoś mieszka na ochocie to zapraszam. Bonzo ma zero agresji, tylko jest tak "zajarany" innymi psami, że nie zawsze zdobywa się na sygnały uspokojające, co martwi małe psiaki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...