Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

Ja na polach mokotowskich bywam rzadko.Tam za duzo ludu jest , z psami jakoś w miare chociaz nie było przyjemnego powitania z tamtejszymi psiarzami >> moze tak trafiłam. Za to uwielbiam chodzić do siebie na działki przy zachodnim i na pola brudnowskie,gdzie moje psiaki moga sie wybiegać i zawsze jest towarzystwo innych psiaków

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asher']Na dodatek przy Vogla (idzie od Przyczółkowej na wschód) są jeziorka, w których ponoć pies może popływać. Zamierzamy z burkami niebawem to sprawdzić [/quote] Byłam tam na jesieni. Jaziorka to tam są, ale jest mało miejsc, gdzie pies może wejść do wody, w wodzie rośnie dużo zielska i moja się plątała płynąc... Ta woda ma też podejrzany zapach, więc ja moją spłukałam po powrocie. Poza tym teraz te stawiki mogą być bardzo rozlane. Oczywiście jeśli się nie ma innej mozliwości, to warto jechać, ale częstych wizyt nie polecam.
No i żyja tam łabędzie, które tak podejrzanie lukają na pływające psy...
[B]Usia[/B] bardziej na północ od tego terenu pokazanego na mapce też jest fajnie... Można przejść wzdłuż całego Parku Natolińskiego, a za nim też są olbrzymie połacie łąk (mozna wejść od Nowoursynowskiej chyba 100 - stajnia). Tam jest nawet lepiej niż tu u nas, bo nie ma pól uprawnych.

Link to comment
Share on other sites

koło Falenicy wiem ze jest sporo miejsc do łazikowania z piesami :) nad Łacha.Jeziorko,pola i wisła.Nawet przyjemnie jezdziłam tam na koniach,jakis czas temu.Jezioro duze,niektórzy nawet tam pływają.
Po za tym tam jest pełno lasów i nawet bardzo przyjemnych. Po za tym w rejonach falenicy jest górka u nas na nia sie mówiło "wysypisko". I kawałek drogi, jest chyba mazowiecki park narodowy.I oczywiscie Swider i las wiec zawsze mozna pomoczyć nózki :) nawet jak jezdze na działke nadwislanką to mozna zjechac nad ten swider lub Łache :cool3: ja kojarze te strony od Wału Miedzyszynskiego

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Czytam tak i czytam o tych wszystkich miejscach, gdzie możecie pospacerować z psem i spotkać wiele innych psów i trochę wam zazdroszczę ale z drugiej strony cieszę się, że takiego problemu nie mam. bo w moich okolicach (Rembelszczyzna, Stanisławów Pierwszy gm. Nieporęt) mam pól i łąk pod dostatkiem i tam to wrażeń psu nie braknie tylko właśnie o kontakt z innymi psami trudno.

Może jest ktoś z okolic Nieporętu co miełby opchotę na jakies wspólne spacery, zabawy i może małe szkolenie w towarzystwie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwekw']Czytam tak i czytam o tych wszystkich miejscach, gdzie możecie pospacerować z psem i spotkać wiele innych psów i trochę wam zazdroszczę ale z drugiej strony cieszę się, że takiego problemu nie mam. bo w moich okolicach (Rembelszczyzna, Stanisławów Pierwszy gm. Nieporęt) mam pól i łąk pod dostatkiem i tam to wrażeń psu nie braknie tylko właśnie o kontakt z innymi psami trudno.

Może jest ktoś z okolic Nieporętu co miełby opchotę na jakies wspólne spacery, zabawy i może małe szkolenie w towarzystwie.[/quote]

Jestem na etapie szukania działki budowlnej w Nieporęcie, więc przy dobrych witrach za dwa-trzy lata ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

<wow> a ty co tu robisz <szok>:p no własnie my sie czesto spotykamy na naszych działkach przy zachodnim ale i tym juz wam pisałam :)
to co kiedy robimy jakieś wspólne DGM spotknie,ja w lato musze niesety patrzec na ta przekleta pogode bo mój zaprzegowiec juz wysiada nawet przy takich temp.jak dzisiaj do 19 zero wyjsc na wiecej niz 15-20 min.ale jak go znam w zime sobie odbije:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

krotkie pytanie - upaly straszliwe sie robia, gdzie mozna z psem nad wode w Warszawie? podobno dobrym miejscem jest jez. czerniakowskie na Siekierkach znacie cos jeszcze? Zeby nie bylo duzo ludzi i woda czysta bezpieczna dla psa

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja latam tam prawie codziennie:oops: :evil_lol:
ludzi bardzo dużo!!
kąpie się tam duzo dzieci(moje też:oops: )nastolatki,ludzie w średnim wieku-jest wyznaczone kąpielisko i ratownik!
nie słyszałam zeby ktoś coś złapał(całe osiedle chodzi)
psy przychodzą się kąpać ale duzo dalej bo zaraz by się wrzask podniósł!
kaczki dalej pływają i nic:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...