Jump to content
Dogomania

Olciaczek

Members
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Olciaczek

 • Rank
  Member

Converted

 • Location
  Wawa
 • Interests
  PSY, konie, siatkówka, agility itd.
 1. Łukasz, wielkie dzięki za super zdjęcia :crazyeye: :loveu: są absolutnie fantastyczne!!! DZIĘKI DZIĘKI DZIĘKI
 2. ja też poprosię fotki Miśki :mad:
 3. dziękuję za wszystkie zdjęcia Miśkowej :lol: oto zdjęcia :cool3: I dzień [URL="http://picasaweb.google.com/GrzeKob/PiknikAgilityWBiaYmstokuDzieI"][COLOR=#800080]http://picasaweb.google.com/GrzeKob/PiknikAgilityWBiaYmstokuDzieI[/COLOR][/URL] II dzień [URL="http://picasaweb.google.com/GrzeKob/PiknikAgilityWBiaYmstokuDzieII"][COLOR=#0000ff]http://picasaweb.google.com/GrzeKob/PiknikAgilityWBiaYmstokuDzieII[/COLOR][/URL]
 4. ja w imieniu swoim i PONa dziękuję bardzo za wspaniałe zawody, cudowną atmosferę oraz za Miśkowe zdjęcia!!! Pozdrawiam, Ola
 5. dzięki Karolina, ale już teraz mi i tak wszystko jedno :p
 6. heloł, mam pytanie czy dałoby się przełożyć jutrzejszy trening frisbee na jakąś wcześniejszą godzinę? Moja propozycja to 11, ale zależy mi żeby przesunąć go na chociaż trochę wcześniej :cool3:
 7. moja przyjaciółka nazwała swoją suczkę Szprotka, a psa (kundelosa) - Plagiat. Strasznie mi się podobają te imiona. Fajne jest jeszcze Muflon, Panda itp.
 8. Żakla dzięki za zdjęcie :evil_lol: Muszę się nauczyć wklejać fotki :oops:
 9. Sorki nie wyszło mi cóś :placz: :angryy:
 10. [IMG]file:///F:/Aparat%20Oli/Ob%F3z%20Cavano/misia%20oboz.jpg[/IMG] Oto Miśka na obozie agility Cavano :razz:
 11. ha haha!!! wielkie dzięki za super obóz!!! Nagroda specjalna się Miśce bardzo spodobała :diabloti: Marysia - dzięki za piękne zdjęcie :multi: czekam na pozostałe!
 12. co do imion to nie bierz takich imion jak Forga czy Ofra bo je się trudno wymawia :evil_lol: I napisz koniecznie jak psiak się sprawuje :razz:
 13. Lidiya, bardzo Cię podziwiam - jesteś świetną mamusią dla tego łapserdaka :loveu: życzę Ci, żebyś nie miała żadnych problemów z powierzeniem malucha w odpowiednie ręce :p Myślę że możesz być z siebie dumna.
 14. Nic niestety nie jest proste. Tak samo jak znalezienie porządnego domu szczeniakom, które rodzą się dwa razy w roku, a jeśli ci ludzie są choć trochę reformowalni, to postaraj się ich przekonać do zabiegu, bo oni zapewne nawet nie wiedzą co to jest sterylizacja. A moim zdaniem to im bardzo pomoże. Powodzenia.
×
×
 • Create New...