Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

[SIZE=3][FONT=Arial]Planuję przeprowadzkę do Warszawy, oczywiście z psem. Będziemy mieszkać na ul. Nalewki, czyli praktycznie w centrum. Nawet nie wiem, czy jest w pobliżu jakiś skwerek czy park? Czy może ktoś z dogomaniaków mieszka w okolicy i może coś podpowiedzieć? A może ktoś ma niedużego pieska, który mógłby się z moim zakolegować?[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kelko'][SIZE=3][FONT=Arial]Planuję przeprowadzkę do Warszawy, oczywiście z psem. Będziemy mieszkać na ul. Nalewki, czyli praktycznie w centrum. Nawet nie wiem, czy jest w pobliżu jakiś skwerek czy park? Czy może ktoś z dogomaniaków mieszka w okolicy i może coś podpowiedzieć? A może ktoś ma niedużego pieska, który mógłby się z moim zakolegować?[/FONT][/SIZE][/quote]
Hehe, Muranów Wschodni - moje stare okolice, mieszkałam tam 18 lat. Tuż obok masz spory skwer, w pobliżu 3 parki, nad Wisłę też blisko. :)

Link to comment
Share on other sites

No tak bardzo daleko stamtąd nie mieszkam, bo na Powiślu, czyli kawałek na południowy wschód od Ciebie. Nad Wisłą w połowie drogi możemy się umówić, już mi się zdarzały spacery nawet pod Cytadelę (czyli jeszcze spory kawałek od Ciebie na północ). Tyle, że ja mam 2 duże psy (69 i 65 cm w kłębie), nie wiem, czy Twój psiak lubi się z takim "wielkoludami" bawić. Moje lubią się bawić z każdym psem, z którym można się poganiać i pokotłować.

Link to comment
Share on other sites

Pieski pewnie by się nie pobawiły, bo mój jest po przejściach i niestety stawia się dużym psom :shake: Ale dzięki! Może skorzystam bez pieska - przynajmniej poznam trochę okolicę. Prawdopodobnie przeprowadzę się po świętach.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witaj Kelko, mieszkam na Nowolipkach jest to sąsiedztwo Nalewek również Muranów-spoko, jest tu mnóstwo parków i dużo miejsca do spacerowania z psem jak również ścieżki rowerowe-wybrałaś dobre miejsce-Nalewki to sąsiedztwo Dubois blisko Lewartowskiego, poznasz wszystkie psy a wiem że np.: przy Lewartowskiego 10 jest skwerek Willy Brandta i o określonych godzinach spotykają się właściciele np.:dużych ras by psy mogły się pobawić-dobre miejsce jak na Centrum to enklawa zieleni i powierzchni zielonych, w razie pytań wal śmiało znam to miejsce jak własną kieszeń-jeśli masz ochotę to w sąsiedztwie masz basen Foka-mogę podać namiary-na poziomie;)

Link to comment
Share on other sites

P.S. zapomniałam dodać ale sprawdzisz sobie na mapce, że Nowolipki jest dosłownie po drugiej stronie ulicy Nalewki-np.: na Nalewkach jest nowy apartamentowiec budowany przez Echo Inwestment dokładnie pod nr 7 a tuż przy nim budownictwo z cegły z lat 50-tych-niska zabudowa ja w takim mieszkam, jeszcze raz pozdrawiam;)
[IMG]http://poczta.onet.pl/zalacznik.html?a=v&k=0&f=0&ui=7974697&s=2[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial]Oktawia6, dzięki za wiadomości![/FONT]
[FONT=Arial]Nie odpowiedziałam, bo pojechałam oglądać mieszkanko ;) Już na klatce schodowej powitał mnie wielki szczek – myślałam, że wyskoczy brytan, ale potężny głos należał do jamnika ostrowłosego :lol: [/FONT]
[FONT=Arial]Pod koniec tygodnia mam się spotkać z właścicielką i dogadać sprawę. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to po świętach zacznę się przenosić. Muszę tylko zrobić próbę generalną, bo ktoś tam niedawno polakierował podłogę i okrutnie to świństwo śmierdzi. Jako alergiczka muszę sprawdzić, czy nie będę musiała sypiać z zestawem do reanimacji pod ręką ;) .[/FONT]
[FONT=Arial]Pozdrawiam i na pewno się odezwę[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

No to pięknie-jeśli jesteś alergiczką to musisz uważać z tymi lakierami-biedactwo ja również przechodziłam remont generalny swojego mieszkania i dozorowałam wszystkich pracowników-jak dla ciebie proponowałabym lakier bezwonny-bezpieczny jest wodny do pomieszczeń wewnętrznych-ja również mam deski lakierowane. Gratulacje przy wyborze miejsca-będziesz mieszkała w prestiżowej części Muranowa-powód do dumy - to dobry adres-obraziłabym porównując do Starej Pragi-gdzie w co drugiej bramie są walki psów-a dresiarze pilnują porządku:mad: tj. wiadomo o co chodzi. Nalewki to dobry adres-wśród zieleni, pozdrawiam Cię a jeśli chodzi o robotników przy remoncie to z nimi trzeba krótko, zwięźle i na temat.

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że to dobry adres, chociaż gratulacje należą się mojej koleżance, do której należy mieszkanie ;) I to niestety ona robiła remont, więc jest czas przeszły dokonany... Mogę tylko mieć nadzieję, że to diabelstwo da się wywietrzyć ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...