Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Czoko']Dziś byłyśmy znowu na spacerku na Polu Mokotowskim:

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/40/270606c3ecdd8f40.jpg[/IMG][/URL][/quote]

Czoko, bardzo dziękuję za piękną fotkę! Zuza co prawda moim zdaniem raczej pełni rolę polomokotowskiej purchawki (no przytyło się suni :roll: ), co nie zmienia faktu, że niewątpliwie była w swoim żywiole. :lol:

A ja was bardzo przepraszam, że nie napadłam na was towarzysko, ale chociaż Czoko już rozpoznaję bezbłędnie, to z właścicielką mam jeszcze mały problem :oops: Ale przy następnej okazji będę się uważniej rozglądać! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja narazie mam ten sam problem ale to z czasem napewno nadrobimy. Następne zdjęcie wyjdzie może lepsze bo muszę się nauczyć obsługiwać aparat. Jeśli chodzi o mnie to chodzę przynajmniej narazie w niebieskiej kurtce i wystarczy zaobserwować pod czyje nogi co chwilę wpada bardzo odważna Choculka...

Link to comment
Share on other sites

[B]Czoko[/B] nie ma problemu;)

To o której w sobotę na polach?;)

[B]Ula i Anuk[/B] my zawsze chętnie!!!też jestesmy w miare nowi;)a w jakiej dzielnicy bedziesz mieszkac?tzn i tak na polach zawsze chetnie ale moze jakoś blisko to bedzie częsciej mozna;)

buzka dla wszytkich

Link to comment
Share on other sites

No własnie no własnie ... o której w sobotę ... i proszę bardzo więcej dużych psów (dogi mile widziane) ... żeby miał kto temperować Shojo :-)

Mortikia to zdjęcie mojej rodzinki i Twojej małej jest super - wszystkim się podoba tak jak nam się spodobała Twoja sunia.

Link to comment
Share on other sites

Sylwek ciesze sie bardzo ze sie Wam podoba!W sobote koniecnzie będe i chętnie na ok 12(najpuzniej);)

Imanca moze bysmy wspólne spacerki uskuteczniały?ja mieszkam Na chełmskiej Czoko mówiłą ze to gdzieś tuż obok ciebie!Chętnie wieczorekim na spacerek;)dni do ustalenia bo napewno do poniedziałku nie dam rady-full zajęc dla sky pozadomem;)

Ula&Anuk to troche daleko, ale nieszkodzi będziem sie uamwiać!bądz na polach w sobote będzie napewno miło i fajnie!

a gdzie na polach tam gdzie ostatnio od strony parkingu?

pozdrawiam wszysctkich

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/13/8afcb992b0bd2505.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Już wklejona wersja w całości – przynajmniej teraz widać dlaczego Sky tak się przechyla![/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Do Ciebie też wkleić?[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Szkoda ze nie odzywa się nikt z większym pieskiem do towarzystwa dla Shojo bo nasze dziewczyny na razie są średnio zainteresowane wspólną zabawą.[/SIZE][/FONT]
[FONT='Times New Roman']Śnieżek byłby świetny do zabaw i szaleństw dla mojej kanadyjki.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ja w ta sobote jak najbardziej sie pisze na 12 tylko gdzie dokładnie przy parkingu ??
i z kim mam przyjsc z Figa (kundelek-do kolan) czy z dominujacym malamutem Ays-em ?? (w banerku zdjecia)
Moge być z 2-ką ale wtedy mniej zabawy z innymi psami bedzie bo moje sie zajmą soba i bedą zadowolone ;)
Wiec piszcie kogo chcecie (bo ja to musze być siła rzeczy :eviltong: )
Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

USIA...

Ja tam nie uważam, że mogłabyś przyjśc z dwoma - zawsze będzie więcej piesków do zabawy. A Twój dominujący malamut to będzie ciekawe spotkanie z moją "dominującą" akitą (suczką) bo Shojo od dzieciństwa czuła jakis respekt do malamutów :-). Mam nadzieję, z ei tak sobie poradzimy i nie będzie niepotrzebnych scesji między psiakami.


A jeśli chodzi o miejsce gdzie się spotykalismy to jak się wchodzi w park przy tym prakingu od Batorego to w zasadzie zaraz na wprost i troche po lewo będzie nas widać a jak nie to spisz sobie nasze telefony (wcześniej w tym wątku) i daj znać, że już jesteś?

Link to comment
Share on other sites

[B]Perfetia[/B],
My po dzisiejszym spacerku musiałyśmy sie wszystkie płukać w wannie, takie błoto z łap kapało!
Na szczęście szczura nie czuć! ;)
Chyba był świeży albo mrożony, hmmm...
(Dla niewtajemniczonych: Moje diablice wytarzały się dziś na polach w zdechłym szczurze!!!)

Link to comment
Share on other sites

taki piękny zdechły szczur - grzech byłoby się nie wytarzać :razz: JA obstawiam, że szczur odżyje w nocy i rozwinie bukiet. Co cztery sztuki w łóżku to nie trzy :evil_lol:
Zuza wytarła błoto w mój jedyny przyzwoity dywan (dostałam w prezencie..) i dopiero wtedy się zorienowałam, że na łapach jest coś oprócz sniegu :angryy: Ale za to mam teraz bardzo ciekawy rzucik czarnych psich łapek na beżowym dywaniku. [na melodię powszechnie znaną]Tylko te czarne łaaaaaapy... :p

Zuza śpi jak zabita. Sprawdzałam nawet, czy nie zeszła, ale nie - jak otwieram lodówkę, reakcja jest natychmiastowa :lol:

Link to comment
Share on other sites

zimno wszędzie...co to będzie..co to będzie....będzie... ZABAWA!damy rade!tzn psy napewno bo biegac bedą a my...no coż też mozemy pobiegać hihihi ja o 12 będe i choć prawda,jak sylwek mówiu, ze dziś nie na długo to zawsze miłe krótsze spotknie nież żadne!więc zapraszam jak najwięcej ludzi i pozdrawiam;)

Link to comment
Share on other sites

Dziekujemy wszystkim za dzisiejszy przepiękny spacerek, połączony z usługami miejscowej "wypożyczalni" dogo-sprzętu dla Shojo :lol: (a propos, Sylwek - czy udało się znaleźć odpowiedni kaganiec w tym sklepie?)
Jaszka po powrocie do domu bez polecenia wykonał komendę "zdechł pies" i nadal "umierający" leży na swoim legowisku...
Choroba mnie na szczęście nie złapała, gorąca herbata jak najbardziej w tym pomogła! :p
Pozdrawiam wszystkich serdecznie! ;)

Link to comment
Share on other sites

Też wszystkim bardzo dziękuję za wspólny spacerek i potwierdzam już uzgodniony z mężem plan pojawienia się jutro na 13.
W domu po powrocie zostałam wyśmiana - nasza psinka tak się rozochociła szaleństwami ze dalej chce sie cały czas bawić. I po co ja się tak starałam...?
Martiszka świetnie że już sie odezwałaś - wiadomo jeszcze Kogo zawiadamiać o planie spacerku.
Niektóre nie znacie mojego nr a już nie pamiętam kiedy go podawalam: 600-474-927.
Pozdrawiam Ewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...