Jump to content
Dogomania

Mopsik - shih-tzu wyrzucony jak śmieć Ma cudowny dom


BIANKA1

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bianka, rozumiem :oops: trzeba było mówic... ;)
ja również się dorzucę, w tym miesiącu nie za wiele mogę, ale zawsze to coś :)
również poproszę numer konta :)

niestety puszki są droższe :( dlatego ja wolę gotować, chociaż czasem czasu brakuje, ale już się tak wyćwiczyłam że wrzucam do gara i się gotuje ;) ale przy tylu zwierzaczkach to tego czasu masz pewnie jak na lekarstwo :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PapryczkaChili']dominator jeden :D
kurczaki, śliczny jest :D[/quote]
Chcesz go ?
Z nim faktycznie jest cos nie tak . Biega w kółko z dziwnie zadarta główka . I to tak bez sensu . Biegnie za mna , nagle robi kółka . Nie wiem , może go bola wydmuszki i tak reaguje , Dziwny taki trochę . Co do jedzenia , to ja mu puszki kupiłam , a on na wejściu zjadł michę kocich chrupek :evil_lol: Co prawda RC sensible bo moje koty - odpady poprodukcyjne- innego nie tolerują .A Lucynka mu z rana gotowała drobny makaronik z kurczaczkiem , bo biedak jesć nie może :eviltong: Całą michę wpałaszował , popił wodą i śpi .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIANKA1']Chcesz go ?
Z nim faktycznie jest cos nie tak . Biega w kółko z dziwnie zadarta główka . I to tak bez sensu . Biegnie za mna , nagle robi kółka . Nie wiem , może go bola wydmuszki i tak reaguje , Dziwny taki trochę . Co do jedzenia , to ja mu puszki kupiłam , a on na wejściu zjadł michę kocich chrupek :evil_lol: Co prawda RC sensible bo moje koty - odpady poprodukcyjne- innego nie tolerują .A Lucynka mu z rana gotowała drobny makaronik z kurczaczkiem , bo biedak jesć nie może :eviltong: Całą michę wpałaszował , popił wodą i śpi .[/QUOTE]

hehe Ty się mnie w taki sposób nie pytaj ;) bo ja jestem bardzo shihtzulubna i oczywiście, że chce :diabloti:
chociaż moja starsza pewnie by mu futro przetrzepała ;) gdybym tylko mogła, ale trzeci psiak w bloku, a ja pracuję... no mógłby lepiej trafić. raczej może nieśmiało o dt dla jakiejś biedy myślę, ale nie wiem, czy bym dała radę się rozstać później i czy mój tż by jeszcze dał radę ;) on już i tak uważa, że jestem ::stupid: na punkcie psów :diabloti:

a co do tego biegania to nie wiem, możliwe, że jajka... a może w uchu coś??
wiesz co, może napisz do weterynarza na białobrzeskiej, oni odpisują na maile, tylko nie wiem, czy nie stwierdzą, ze bez konsultacji to ciężko coś powiedzieć... moja starsza kiedyś, jak ją tak króciutko obcięłam (z długich włosów) to ogon ją łaskotał w pupę i non stop sie kręciła w kółko - nie mogła normalnie iśc... ale on chyba tak krótko nie jest podcięty...

ale pieknisty jest, uwielbiam to spojrzenie plaskaczy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Robiłam mu zastrzyk , i rzucił się na mnie z zębami . Udało się dopiero po uwiązaniu i założeniu kołnierza ,
Dzwonie do Lucynki z putaniem , czy u niej też tak było , bo mnie nie urzedzała , A Ona na to " zapomniałam ":evil_lol:
Młody nie ma się gdzie połozyć , Ja durna nie pomyślałam o jakimś posłanku . Zaraz mu coś wynajdę na allegro .

Link to comment
Share on other sites

Ma rację.Ja też bym gryzła.
Będzie mu tyłek kuła.
No jeszcze co...I tak go jajca bolą..:evil_lol:;)
Czyli te gwałty to nie są związane z hormonami ale z dominacją.:roll:
[B]Bianka[/B] on jest naprawdę klonem mojej suki...
Lustrzane odbicie...
Tyle że z siusiakiem..

Link to comment
Share on other sites

Młody kicha , smarka , charka . kaszle i nalał mi pod drzwiami ;)
Nie potrafi chodzić po schodach - mam 3 :evil_lol: tylko stoi i czeka żeby go wnieśc i wyniesć

Czy nie jest uroczy z tymi gilami ? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:



[URL=http://img17.imageshack.us/i/p1050379o.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/8452/p1050379o.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

a moja suczyca dominatorka też gwałci ;) nie ludzi, ale zwierzaki :D i to nie hormony tylko dominacja :D małego szczeniaka to co krok gwałciła :D szczeniak jadł sobie gryzaczka a ta nad nim gwałciła i żadne sobie nie przeszkadzało :D

na efekty ciachania to trzeba będzie pewnie chwilę poczekac, ale jak on ma taki wyuczony odruch to może to nigdy nie przejsc chyba :roll:

gilowaty chłopak :D a ja w sumie nie wiem, on ds szuka?

no i wysłałam Ci 40zł - mam nadzieję, ze troszkę pomogę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PapryczkaChili']a ja z jego zdrowiem? w jakim jest wieku? przepraszam, ale tyle tych shih ostatnio w schroniskach, ze mi się myli...[/QUOTE]
[quote name='BIANKA1']Imię -Mopsik
wiek - 2 lata lub więcej
przed adopcją będzie wykastrowany

Mopsik jest znaleziony . Jest wychudzony , apatyczny , osłabiony . Woli jedzenie gotowane . Był bardzo zaniedbany . Oczka ma do leczenia .
Nie jest szczekliwy .
Potrafi okazać wściekłość i capnać .
Był bity .
Trzyma siusiu i nie brudzi w domu .
Do adopcji będzie po zdiagnozowaniu , wyleczeniu i kastracji .
[/QUOTE]
[B][SIZE="3"]Info z pierwszej strony[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...