Jump to content
Dogomania

SOPOT raz jeszcze !


Daisunia

Recommended Posts

ale ja paszportu psa nie posiadam :( a wydaje mi się,że do wyjazdu mogę z tym nie zdążyć. nie wyrabiałam narazie paszportu bo nie było takiej potrzeby,ale trzeba będzie to zrobić wcześniej czy później :wink: .. tylko mi chodzi o tę konkretną wystawę,gdyż wyjeżdzam 1 sierpnia,a do tego czasu nie wiem czy uda mi sie wyrobić paszport.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sluchajcie. czyli paszport moze byc zamiast zaswiadczenia? serio? mam na mysli zaswiadczenie, ktorego zadano np. na krakowskiej miedzynarodowce w tym roku. jesli tak to super :)

Magdalena1 najlepiej zadzwon do oddzialu i spytaj. podobno te zaswiadczenia wyszly z mody a w Krakowie ich zazadano poniewaz rok temu byla jakas afera na wystawie (tak mi wet mowil)

Link to comment
Share on other sites

ja tez mam problem bo wyjedzam nad morze juz 10 sierpnia i po prostu napisalam do zwiazku co bedzie jak zgloszenie nie dojdzie do tego czasu . odpisali ze napewno dojdzie do tego czasu a jak cos wypadnie i nie dojdzie to mam wziasc ksiazeczke zdrowia psa i kwitek zaplaty za zgloszenie i zglosic sie w biurze na wystawie.

Jeszcze napisze do nich i zapytam o to swiadectwo.

Link to comment
Share on other sites

Ajrisz jesli jedziesz do Sopotu to się spotkamy :roflt: Paweł też jedzie z Fridką :D

A ja mam pytanko do osób działających w Gdańskim zk. Czy będą może publikowane gdzieś stawki a jeśli nie to czy byłby ktoś tak miły i dowiedział sie o collie dług. suki kl. młodziezy i staffiki tez suki kl.młodzieży. Byłabym bardzo wdzieczna :lol:

Link to comment
Share on other sites

potwierdzam, paszport to kwestia 5 minut :D Radze tylko wczesniej spytac w leczniczy czy maja te paszpoprty bo nie kazdy moze je chyba wystawiac. Ja u siebie na wsi zrobilam paszport i nawet weterynarka miala czytnik chipow!!! :o

Link to comment
Share on other sites

taak [b]Ludek[/b],książeczka zdrowia z reguły wystarcza,ale już w tym roku spotkałam się nie raz szczególnie w okolicach wystaw przy Warszawie i w samej stolicy,że sama książeczka nie wystarcza,że potrzebują jeszcze zaświadczenie :wink: jednka jeśli to nie jest konieczne (płacenie dodatkowe za swiadectwo) a paszport wszystko załatwia to warto go jednak wyrobić. jakieś 6 lat temu jak zaczynałam wystawiać to takie świstki były konieczne prawie na każdej wystawie (teoretycznie) a teraz przynajmniej na krajówkach z tym się nie sptykam,raczej na międzynarodowych i klubowych. a to przeciez duża wystawa,dlatego tak pytam :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdalena1'][b]Asiu[/b] chyba tak zrobię :roll:
a ma nadzieję,że nasze plany wystawowe za granicą (na jesieni) nadal aktualne :wink: i że o mnie pamiętasz :lol:
a Ty będziesz na wystawie w Sopocie?[/quote]
Od momentu wprowadzenia paszportów ja sobie wogóle głowy nie zawracam zaświadczeniami. I na żadnej wystawie takowego nie miałam.
Wyjazdy będziemyu dogadywać na PW lub mailem, OK?
W Sopocie mnie nie będzie, ale będzie Fingal (z mojej hodowli) - Ch.PL i Zwyc. Klubu '04. Bardzo ładny pies i ostatnio [b]Basenji [/b]mocno z nim pracuje nad stójką. Już teraz ściskam za nich kciuki i czekam na wynik.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Jakie plotki! Toż to szczera prawda!!!
A poza tym w W-wie już wróble ćwierkają, że w Sopocie będzie Fingal. To jak tu nie wierzyć przyrodzie? !

"Basenji, Ty się nie zapieraj, Ty się nie zarzekaj.
Pakuj psa, kocyk i miseczkę
Ucałuj dziecko i żoneczkę
I swoim tuningiem do Sopotu
pomykaj i na nic nie czekaj. "

Sorki dla wrażliwych uszów, ale tak mi samo wyszło. To miał być limeryk, ale chyba coś nie tak....
Lecz przeredagowywać nie będę, o, nie!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jakie plotki! Toż to szczera prawda!!!
A poza tym w W-wie już wróble ćwierkają, że w Sopocie będzie Fingal. To jak tu nie wierzyć przyrodzie? !

"Basenji, Ty się nie zapieraj, Ty się nie zarzekaj.
Pakuj psa, kocyk i miseczkę
Ucałuj dziecko i żoneczkę
I swoim tuningiem do Sopotu
pomykaj i na nic nie czekaj. "

Sorki dla wrażliwych uszów, ale tak mi samo wyszło. To miał być limeryk, ale chyba coś nie tak....
Lecz przeredagowywać nie będę, o, nie!!!
Pzdr.[/quote]

O krucasex, ale poezja.
A w Warszawie macie zatrutą atmosferę i ptaszki są nieco otumanione, więc głupieją.
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

ja będe w Sopocie w sobote i w niedziele..

w sobote z moją akitką Anatką - wszystko jedno mi co tam zdobędzie, jade towazysko.. w Pl już wszystko zdobyła

w niedziele z rhodesiankiem znajomych - ABOU AYO.. będzie to jego debiut w klasie młodzieży.. więc wiadomo chciałabym Zw.Mł..

Pożyjemy zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji'][quote name='Asiaczek']Jakie plotki! Toż to szczera prawda!!!
A poza tym w W-wie już wróble ćwierkają, że w Sopocie będzie Fingal. To jak tu nie wierzyć przyrodzie? !

"Basenji, Ty się nie zapieraj, Ty się nie zarzekaj.
Pakuj psa, kocyk i miseczkę
Ucałuj dziecko i żoneczkę
I swoim tuningiem do Sopotu
pomykaj i na nic nie czekaj. "

Sorki dla wrażliwych uszów, ale tak mi samo wyszło. To miał być limeryk, ale chyba coś nie tak....
Lecz przeredagowywać nie będę, o, nie!!!
Pzdr.[/quote]

O krucasex, ale poezja.
A w Warszawie macie zatrutą atmosferę i ptaszki są nieco otumanione, więc głupieją.
Zdrówko[/quote]
Akurat!!! Głupieją!!! Już niedługo "sie okaże" kto zgłupiał i otumania innych... Juz niedługo...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Franco']Hello :D wszystko wskazuje na to, ze my rowniez sie pojawimy. SBT psy klasa otwarta-APOLLO Redbull. mam nadzieje, ze sie wszyscy jakos spotkamy :D[/quote]

hehe a my tez będziemy z groźna bestyją Vegą i Fridulką :roflt:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...