Jump to content
Dogomania

SOPOT raz jeszcze !


Daisunia

Recommended Posts

Na stronie związku niby napisane że zgłoszenia przyjmowane są do 30.06 i nic nie napisali o przedłużeniu ale wydaje mi się że gdyby lista była zamknięta to napisaliby że zakończono przyjmowanie zgłoszeń :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maga18']najwyzej pojade carawaningiem ;)[/quote]

Niedaleko Wyścigów jest fajny camping "Przy Plaży",zawsze tam sie zatrzymujemy,gdybyś była zainteresowana mogę znaleźć namiary... :D Dobrze jest tam sobie wcześniej zarezerwować miejsce,bo czasami jest pełny :wink:

Link to comment
Share on other sites

My sie zglosilismy, mamy potwierdzenie e-mailowe :) Bullterier, psy, klasa mlodziezy - nasz debiut w tej klasie :D
Domek rezerwowalam w ub. tygodniu dla 2 osob i 3 psow - nie bylo najmniejszego problemu, na Wyspie Sobieszanskiej, 20km od Sopotu :D Domek 3-os 80zl/doba, domek murowny 5 os z wc w srodku - 150zl/doba - adres osrodka [url]www.neptun.sobieszewo.pl[/url] - powinny byc jeszcze miejsca, ja juz namowilam paru znajomych i moze byc wesolo :D Bede tam juz od 10 sierpnia - najwyzej jedna osobe moge przenocowac z 12 na 13 sierpnia. Nikogo nie interesuje, ile osob spi w domku, placi sie od wynajecia domku :D
Do zobaczenia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi'][quote name='maga18']najwyzej pojade carawaningiem ;)[/quote]

Niedaleko Wyścigów jest fajny camping "Przy Plaży",zawsze tam sie zatrzymujemy,gdybyś była zainteresowana mogę znaleźć namiary... :D Dobrze jest tam sobie wcześniej zarezerwować miejsce,bo czasami jest pełny :wink:[/quote]

jak mozesz to bardzo prosze :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18'][quote name='Matagi'][quote name='maga18']najwyzej pojade carawaningiem ;)[/quote]

Niedaleko Wyścigów jest fajny camping "Przy Plaży",zawsze tam sie zatrzymujemy,gdybyś była zainteresowana mogę znaleźć namiary... :D Dobrze jest tam sobie wcześniej zarezerwować miejsce,bo czasami jest pełny :wink:[/quote]

jak mozesz to bardzo prosze :lol:[/quote]

Camping "Przy Plaży" nr.67
ul.Bitwy pod Płowcami 73
81-731 Sopot
tel./058/ 551-65-23

Camping jest super!!!!Zatrzymuje sie tam full wystawców psich,samochód stawiasz obok namiotu czy czego tam inszego,jest bar,jest sklepik,nie płacisz za prysznic czy inne tam łazienkowe,jest miejsce,gdzie można myć gary,talerze...itp.Bezpośrednio z campingu można wyjść na plażę /na tym odcinku nikt psów nie gania :D /.I ważne:nie jest drogo :D ,a na teren wystawy idziesz 15 minut spacerkiem i nie szukasz miejsca na samochód,jak również nie bulisz za parking /tanio nie jest :wink: / :D :D :D

A do tego dochodzą te wieczorne rozmowy psiarzy...... :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']

Camping "Przy Plaży" nr.67
ul.Bitwy pod Płowcami 73
81-731 Sopot
tel./058/ 551-65-23

Camping jest super!!!!Zatrzymuje sie tam full wystawców psich,samochód stawiasz obok namiotu czy czego tam inszego,jest bar,jest sklepik,nie płacisz za prysznic czy inne tam łazienkowe,jest miejsce,gdzie można myć gary,talerze...itp.Bezpośrednio z campingu można wyjść na plażę /na tym odcinku nikt psów nie gania :D /.I ważne:nie jest drogo :D ,a na teren wystawy idziesz 15 minut spacerkiem i nie szukasz miejsca na samochód,jak również nie bulisz za parking /tanio nie jest :wink: / :D :D :D

A do tego dochodzą te wieczorne rozmowy psiarzy...... :wink: :wink: :wink:[/quote]

No to chyba zamiast siedzieć w domu wynajmę sobie na czas wystawy camping :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='takatuka'][quote name='Matagi']

Camping "Przy Plaży" nr.67
ul.Bitwy pod Płowcami 73
81-731 Sopot
tel./058/ 551-65-23

Camping jest super!!!!Zatrzymuje sie tam full wystawców psich,samochód stawiasz obok namiotu czy czego tam inszego,jest bar,jest sklepik,nie płacisz za prysznic czy inne tam łazienkowe,jest miejsce,gdzie można myć gary,talerze...itp.Bezpośrednio z campingu można wyjść na plażę /na tym odcinku nikt psów nie gania :D /.I ważne:nie jest drogo :D ,a na teren wystawy idziesz 15 minut spacerkiem i nie szukasz miejsca na samochód,jak również nie bulisz za parking /tanio nie jest :wink: / :D :D :D

A do tego dochodzą te wieczorne rozmowy psiarzy...... :wink: :wink: :wink:[/quote]

No to chyba zamiast siedzieć w domu wynajmę sobie na czas wystawy camping :wink:[/quote]

ja też :wink: :lol: :D :wink:

Link to comment
Share on other sites

ohhh super sie zapowiada :angel: jak nic innego nie znajde to wyladuje na tym campingu ;) w sumie to bardzo bym chciala wyladowac na nim od razu, ale przeraza mnie perspektywa jechania ponad 500km z przyczepa campingowa 80 km/h :lol:

Link to comment
Share on other sites

ohhh super sie zapowiada :angel: jak nic innego nie znajde to wyladuje na tym campingu ;) w sumie to bardzo bym chciala wyladowac na nim od razu, ale przeraza mnie perspektywa jechania ponad 500km z przyczepa campingowa 80 km/h :lol:

Link to comment
Share on other sites

No dobra, ludzie, o wszystkim piszecie z takim entuzjazmem, ze ja rowniez postanowilam sie wybrac. No i jak najbardziej skorzystamy z campingu, mam nadzieje, ze pod tymi prysznicami mozna psa wykapac, bo Raisa bedzie wybrudzona po obozie agilitowym 8)

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście, już sam opis jest bardzo, ale to bardzo, zachęcający!!! Aż żal ściska 4 litery, że nie jadę:((
Ale dobrze wiedzieć na przyszły rok. Może się uda.
A Wy, campingowcy "Przy Plaży" bawcie się dobrze, gadajcie do późna, plotkujcie w miarę i wracajcie z sukcesami. Liczymy na obfite relacje z "wieczorka zapoznawczego".
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Rzeczywiście, już sam opis jest bardzo, ale to bardzo, zachęcający!!! Aż żal ściska 4 litery, że nie jadę:((
Ale dobrze wiedzieć na przyszły rok. Może się uda.
A Wy, campingowcy "Przy Plaży" bawcie się dobrze, gadajcie do późna, plotkujcie w miarę i wracajcie z sukcesami. Liczymy na obfite relacje z "wieczorka zapoznawczego".
Pzdr.[/quote]

Szkoda Asiu, że nie jedziesz!
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...