Jump to content
Dogomania

Cudowna Mini-Goldenka Fifi wreszcie ma nowy dom!Dziękujemy LILUtosi i xmartix! Za TM.


Agnieszka(Visenna)

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziewczyny POMOCY !!! właśnie znalazłam bezdomniaka - przepiękny biały w rude łatki , wielkość do kolana, strasznie inteligentny... wlasnie moj TŻ siedzi z nim na klatce schodowej (nie mogę wziąć go do mieszkania bo automatycznie, mam urywaną głowę z przewodami... ;/ właściciel mieszkania wybitnie antyzwierzęcy... ) pilnie potrzebuje jakiegokolwiek tymczasu chociaż na dzisiajszą noc, do jutra zapewne coś się wykombinuje ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']dziewczyny POMOCY !!! właśnie znalazłam bezdomniaka - przepiękny biały w rude łatki , wielkość do kolana, strasznie inteligentny... wlasnie moj TŻ siedzi z nim na klatce schodowej (nie mogę wziąć go do mieszkania bo automatycznie, mam urywaną głowę z przewodami... ;/ właściciel mieszkania wybitnie antyzwierzęcy... ) pilnie potrzebuje jakiegokolwiek tymczasu chociaż na dzisiajszą noc, do jutra zapewne coś się wykombinuje ...[/quote]

moze komus zwial?
ma obrozke?

Link to comment
Share on other sites

Księżniczka już nie kicha, nie siorbie, nie kaszle, za to cała moja reszta robi to za nią. Szczególnie onka siorbie.
Fifa znalazła sobie już fotel, który okupuje, jej własny!! Nie sika, nie kupa w domu. Jedną kotkę już toleruje, ale chyba dlatego, że nie ucieka. Fifi chodzi za nią i tyka nosem, jak zrobi to za mocno to kotka pyskuje. I tak sobie żyjemy.
Jutro fifi ma termin, bidulkę pozbawią znamion kobiecości :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Ło kurcze, poważna sprawa :oops: O której wielkie ciachanie?
Napiszcie kochane jakiś chwytający za serce tekst to wystawię allegro ;)[/quote]

Z tym ciachaniem to się trochę pospieszyłam (tz mnie oszukał :angryy:), jeszcze trochę trzeba poczekać. tak ogólnie to sunia jest wspaniała, jest bardzo, bardzo mądra!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...