Jump to content
Dogomania

Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a to nasze nowe dziecko :lol: jutro albo w niedzielę zabieram do Ulki12 (chyba, że zerduszko się zdecyduje na klona Kluski :D )
[CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-42PkezoHYJM/UOXckmnQSzI/AAAAAAABltU/Z0Q5CBYiTj0/s512/DSC_0699.JPG[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5IFvnnSxWRo/UOXcevtPrNI/AAAAAAABlr0/rQmQ0pcWl34/s640/DSC_0671.JPG[/IMG]

bidusia gryziona i przeganiana w schronie

[/CENTER]

[/CENTER]

Edited by malawaszka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='farmerka63']Ale boszka :loveu:

Strzelimy podmiankę ? ;)[/QUOTE]

ha ha farmerka nie kombinuje :nono: bo Zaszkowi przykro będzie!

[quote name='matrioszka2']Ta ostatnia bidka jest malutka ? Jak ona trafiła w to podłe miejsce ? Ile może mieć latek ?[/QUOTE]

wiem tylko, że jest mała

czekam też na info bo może pojedzie od razu do DS

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrioszka2']Ta ostatnia bidka jest malutka ? Jak ona trafiła w to podłe miejsce ? Ile może mieć latek ?[/QUOTE]
Jest mała, wielkość coś a'la shih tzu. Znajda z ulicy. Została oceniona na ok. 3 lata. Bardzo fajna, łagodna i kontaktowa sunia, trochę przestraszona schroniskiem. Nie wiem, może się komuś zgubiła, ma czerwoną obróżkę w jakieś cekinki. Komend żadnych nie potrafi, pewnie była typowym psem tylko na kolanka i na kanapę.
Dementuję wieści o pogryzieniu, bo pogryziona nie jest, ale jest wychudzona - siedziała z dużymi psami na kwarantannie i pewnie się nie dostawała do miski :( No i dredy straszne

Chciałabym ją wziąć w sobotę na spacer, bo jestem nią zauroczona, uwielbiam kudłacze ;) To coś więcej napiszę jak mi się uda mój plan. Chciałam ją też spróbować zaatakować ze szczotką, ale jak masz w planie malawaszko wziąć ją na dt to nie będę ;p
Ale to nie jest sznaucer!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorin91']Jest mała, wielkość coś a'la shih tzu. Znajda z ulicy. Została oceniona na ok. 3 lata. Bardzo fajna, łagodna i kontaktowa sunia, trochę przestraszona schroniskiem. Nie wiem, może się komuś zgubiła, ma czerwoną obróżkę w jakieś cekinki. Komend żadnych nie potrafi, pewnie była typowym psem tylko na kolanka i na kanapę.
Dementuję wieści o pogryzieniu, bo pogryziona nie jest, ale jest wychudzona - siedziała z dużymi psami na kwarantannie i pewnie się nie dostawała do miski :( No i dredy straszne

Chciałabym ją wziąć w sobotę na spacer, bo jestem nią zauroczona, uwielbiam kudłacze ;) To coś więcej napiszę jak mi się uda mój plan. Chciałam ją też spróbować zaatakować ze szczotką, ale jak masz w planie malawaszko wziąć ją na dt to nie będę ;p
Ale to nie jest sznaucer!![/QUOTE]

no kanapowiec z takimi dredami... pewnie się znudziła zabaweczka komuś...
nie martw się - nie robimy każdego kudłacza na sznaucera ;) a o tym, że psy ją gryzą pisała Jaaga na sosnowieckim wątku

Link to comment
Share on other sites

Te dredy to też pewnie zasługa schroniska, ale nie wiem na pewno, bo nie widziałam jej jak przyszła.
No ale pewnie się znudziła dokładnie tak jak piszesz zabaweczka :/ przyszła jakoś w grudniu, więc okolice świąt...

Ufff, to dobrze, przepraszam za tą panikę, ale ostatnio widzę, że nadmiernie ludzie chcą robić z psów sznaucery, chociaż nic ze sznaucera nie mają...
Tak wiem, ale jakoś nie zauważyłam, żeby była pogryziona jak wzięłyśmy ją na zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

A mi przypomina teriera tybetańskiego z mordki, chociaż na zdjęciach jakaś taka shih-tzuwata wygląda, ale nie ma plaskatego pyszczka.
Ja mam do niej wielką słabość bo ona mi na żywo z wyrazu pyszczka przypomina mojego stwora, no i taka zadredziała jak Spencer, chociaż nie AŻ tak przestraszona :( ale i tak widać, że to takie domowe musiało być i nie bardzo się potrafi odnaleźć w takich warunkach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...