Jump to content
Dogomania

Sochaczew - mamy doga MA DOM


luka1

Recommended Posts

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

interesować to się nim interesuję, ale jak wrócę do domu to padam na nos.
Psu trzeba znalezć szybciutko dom bo bardzo zle znosi pobyt u mnie. Siedzi w boksie prawie cały czas i kiedy się do niego podchodzi rzuca się na kraty. Boję się ze zacznie się ranic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ati']nikt sie psem nie interesuje:([/quote]

E, bez takich uwag, proszę.

Zajmuja sie nim, zajmuja i dlatego czasu nie mają na pisanie-ot smutna prawda:shake:

Kolejny pies uratowany przez Lukę i Ziutkę. Bardzo skrzywdzony.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sochaczew-zuzka-z-poderznietym-gardlem-potrzebna-pomoc-w-leczeniu-146869/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']przepiękne psisko!

Dziewczyny jak z ogłoszeniami i allegro? Przeczytałam cały wątek nie znalazłam informacji o tym więc jak? Potrzebna pomoc? [/quote]
Niuniek ma allegro i nic więcej :shake:
Jesteśmy zalatane z Luką jak nie wiem co, codziennie coś się dzieje tak jak np. wczoraj :-( (link który podała Elmirka)
Ogłoszenia są bardzo potrzebne bo wiadome, że psina sam sobie domu nie znajdzie.
Elmirka pomaga nam z ogłoszeniami ale w pierwszej kolejności robi ogloszenia dla psiaków, które mamy w hotelach bo nie wyrabiamy już finansowo :shake:

Link to comment
Share on other sites

...mamy doga, mamy dobermana, jamnika i jeszcze kilkadziesiąt mamy;) Normalnie wszytkomające jesteśmy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

To jeszcze Lusia na dodatek;)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/sochaczew-lusia-ktora-kocha-nie-chce-jej-nikt-147278/#post13026441[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Book Antiqua][B]Wynieś śmieci. Naszego Doga też wyrzuć[/B] ... - może byc tytuł[/FONT]

[FONT=Book Antiqua]Nie udało mi się poznać Hamera osobiście. Z potrzeby szczerości pragnę więc wciągnąć Państwa w swój wolontariacki świat. Świat psiej bezdomności.[/FONT]

[FONT=Book Antiqua]Byłam aktywną wolontariuszką przez prawie 3 lata. Wierzyłam mocno w to, że zmieniając życie jednego psa przewalę świat do góry nogami. Nie ukrywam. Udało się dokonać wielu zmian. Jednak tak naprawdę najbardziej zmieniłam się ja. Moje życie.[/FONT]
[FONT=Book Antiqua]Poznając okrucieństwo ludzkie w stosunku do zwierząt oduczyłam się płakać. Jestem coraz dalej od ludzi. Nie zrozumię. Nie pojmę. Nie odnajdę siebie w codzienności dnia, kiedy na ulice zostaje wyrzuconych setki psów.[/FONT]

[FONT=Book Antiqua]Hamer nie wie nawet jak jest pospolity w swojej historii. Porzucony pies dzisiaj nikogo nie gorszy. Zauważyliście Państwo jak coraz częściej cierpienie działa na nas jak reklama. Emocjonalne przeżycie na chwilę ... Kiedyś jeszcze historia Hamera bardzo by mnie poruszyła. Dzisiaj znając psy skatowane do kalectwa, zarówno fizycznego jak i psychicznego śmiem twierdzić, Hamer to naprawdę szczęściarz. [/FONT]

[FONT=Book Antiqua][B]Bezdomność patrzy na mnie już tylko jednymi oczami ... zawsze ludzkimi.[/B] [/FONT]


[FONT=Book Antiqua]Dlaczego należy potraktować historię Hamera jako wyjątkową i jedyną ?...[/FONT]

[URL="http://img34.imageshack.us/img34/8492/dscn4066x.jpg"][FONT=Book Antiqua][COLOR=#000000]http://img34.imageshack.us/img34/8492/dscn4066x.jpg[/COLOR][/FONT][/URL]

[FONT=Book Antiqua]Dlatego, że dla Hamera taką ona właśnie jest. Popatrzcie w jego oczy, zobaczycie w nich [B]samotność, która nigdy nie będzie miała pospolitej twarzy[/B]. Zawsze indywidualna, bolesna i przerażająca. On wciąż nie rozumie dlaczego już nie jest psem wyjątkowym i potrzebnym. Mam nadzieję nigdy nie dotrze do niego, że jego samotność jest dlatego, że człowiek się znudził. [/FONT]

[FONT=Book Antiqua]Hamer, zostałeś sam bo Twój opiekun nigdy nie potrafił pokochać Cię tak, jak Ty jego. Zostałeś sam w swojej miłości i potrzebie bycia dla kogoś. Mocno wierzę w to, że ktoś Cię zrozumie i przyjmie wszystko to - czego Twój kiedyś ukochany Pan nie potrafił pojąć. Zapewne nie miał na takie głupoty czasu.[/FONT]

[FONT=Book Antiqua][B]... kiedyś koleżanka powiedziała do mnie - psy są głupie bo zawsze kochają ... Ja uważam, że to wielka siła przebaczania, która zawsze będzie ponad nasze ludzkie pojmowanie.[/B][/FONT]



[I]Psiak przebywa w tej chwili w Sochaczewie woj. mazowieckie w Fundacji Nero.[/I]
[I]Namiary: e-mail: [/I][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][I][email protected][/I][/COLOR][/EMAIL][I],[/I]
[I]tel. 0-502-156-186[/I],

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny dodajcie proszę informację gdzie przebywa, jaki jest jego stan obecnie, wiek, namiary ...

Proszę pozmieniajce w tekście co uważacie za stosowne. To wersja robocza. Przepraszam, że w takiej formie, ale z serca tak wyszło. Mam w sobie coraz więcej złości na to kim jesteśmy. Jak zawodzimy. Jak jesteśmy poteżni jedynie we własnym mniemaniu. Każdy zachowuje się jakby Bóg był jego prywatnym kumplem na innych zasadach.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy albiemu.

:Rose::Rose::Rose:

Czegokolwiek bym nie napisała, Ty napisałaś już wszystko. I tylko podziękować mogę:oops:

edit:Psiak przebywa w tej chwili w Sochaczewie woj. mazowieckie w Fundacji Nero.
Namiary: e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL],
tel. 0-502-156-186,

a o reszcie napisze Luka, tylko ona pewnie juz poza domem i przy psach zarobiona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Dziękujemy albiemu.

:Rose::Rose::Rose:

Czegokolwiek bym nie napisała, Ty napisałaś już wszystko. I tylko podziękować mogę:oops:

edit:Psiak przebywa w tej chwili w Sochaczewie woj. mazowieckie w Fundacji Nero.
Namiary: e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL],
tel. 0-502-156-186,

a o reszcie napisze Luka, tylko ona pewnie juz poza domem i przy psach zarobiona.[/quote]

Jak wykończycie co potrzeba korzystajcie z tekstu, tytułu jak się Wam podoba i gdzie. Różnie wygląda ogłaszanie na forach z uwagi na ilość znaków np. Porozmawiam ze Szpilką podpytam i Hamer pójdzie w dalszy świat.

Uważajcie na niego, spory skarb uważam bezcenny. Niech znajdzie swoje miejsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Tak, to wspaniały pies i bardzo nieszczęśliwy, bo on biedak nie wie, co się dzieje. Płacze w boksie...I jeszcze ten rozwalony ogon... No masakra po prostu[/quote]


z uporem maniaka będę pisać, że ponad nasze pojmowanie co musi w takich psach się dziać ... Szkoda, że cierpienie najczęściej jest czytelne dla wielu ludzi ilością wylanych łez - jedynie własnych.

- Ty starasz sie coś zmienić, pojąć, zrozumieć. Dla większości to - i co się głupku tak w tym boksie drzesz?!?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']z uporem maniaka będę pisać, że ponad nasze pojmowanie co musi w takich psach się dziać ... Szkoda, że cierpienie najczęściej jest czytelne dla wielu ludzi ilością wylanych łez - jedynie własnych.

- Ty starasz sie coś zmienić, pojąć, zrozumieć. [B]Dla większości to - i co się głupku tak w tym boksie drzesz?!?![/B][/quote]
Dokładnie...i jeszcze dodadzą "żryć co masz,to zamknij gębę":roll::shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...