Jump to content
Dogomania

SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D


Zuzia&Snoopy

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ech i znów się nikt nie zachwyca biednym bostonem :diabloti:

[quote name='cockermaister']No szkoda,że nasi nie wyszli z grupy :-( a wydawało się,że z Czechami to sobie bez problemu poradzą :roll:


[URL]http://wd8.photoblog.pl/np4/201206/9D/125558207.jpg[/URL] jego mina wymiata :loveu::loveu:

A truposzczak superowy :cool3::loveu:[/QUOTE]

właśnie... no cóż szkoda ale euro trwa, już się nie mogę doczekac kiedy Portugalczycy będą grac w wawie :loveu:

dzięki :)

[quote name='motyleqq']Lasek na Kole jest... na Kole :lol: chyba najlepiej jest podjechać przy ulicy Magistrackiej, albo przy Parku Moczydło, albo po prostu na zajezdnię Koło :)[/QUOTE]

ale ja nie jestem z Warszawy i Koło kojarzy mi się tylko z przeszkodą agility :eviltong::evil_lol:
[quote name='westie_justa']A może nas byś chciała na PM pofocić :modla::cool3:?[/QUOTE]

no jasne że bym chciała, ale może uda się większą grupę zebrać żeby móc upiec więcej pieczeni na jednym ogniu hohoho

[quote name='darii_iia']W lipcu z Paulą, [B]w sierpniu z Olgą[/B]...ja mogę zaproponować nocleg :razz:[/QUOTE]

no właśnie to semi śni mi się po nocach :) już z jednego zrezygnowałam (czego później strasznie żałowałam) a teraz okazało się że będzie powtórka. A teraz Ty mnie jeszcze kusisz noclegiem....gdybym tylko wygrała w totka... :) muszę to poważnie przemyśleć

Link to comment
Share on other sites

ja się zachwycałam bostonem na fejsie :lol:

jak Ci wytłumaczyć :hmmmm: jedziesz sobie ul prymasa tysiąclecia i skręcasz w obozową :lol:

edit, masz mapkę: [URL="https://maps.google.pl/maps?q=Magistracka,+Warszawa&hl=pl&sll=51.99841,19.248047&sspn=6.983288,17.182617&oq=magistrac&hnear=Magistracka,+Warszawa,+Mazowieckie&t=m&z=16"]klik [/URL]:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzia&Snoopy']


no jasne że bym chciała, ale może uda się większą grupę zebrać żeby móc upiec więcej pieczeni na jednym ogniu hohoho[/QUOTE]
No własnie tez na to liczę:) to daj znac jakby co ja się chętnie zjawię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzia&Snoopy']
no właśnie to semi śni mi się po nocach :) już z jednego zrezygnowałam (czego później strasznie żałowałam) a teraz okazało się że będzie powtórka. A teraz Ty mnie jeszcze kusisz noclegiem....gdybym tylko wygrała w totka... :) muszę to poważnie przemyśleć[/QUOTE]

Możesz zabrać ze sobą Weronikę, dla niej i Kolesia też znajdzie się miejsce. :razz:
Myśl, myśl. Ostatnie semi z Olgą baardzo mi się podobało, polecam. :)

Link to comment
Share on other sites

zapchała Ci się skrzynka :eviltong: w każdym razie chciałam napisać, żebyś dziś wcześniej zaczęła wysyłać, bo domyślam się, że poszłaś spać :lol:

albo wiesz co, wrzuć normalnie na yt te filmiki, oddzielnie i normalnie z głosem, będziemy słuchać moich okrzyków :evil_lol: tak będzie szybciej i może jak wrócę z pracy to już będę miała :cool3:

Edited by motyleqq
Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']ja się zachwycałam bostonem na fejsie :lol:

jak Ci wytłumaczyć :hmmmm: jedziesz sobie ul prymasa tysiąclecia i skręcasz w obozową :lol:

edit, masz mapkę: [URL="https://maps.google.pl/maps?q=Magistracka,+Warszawa&hl=pl&sll=51.99841,19.248047&sspn=6.983288,17.182617&oq=magistrac&hnear=Magistracka,+Warszawa,+Mazowieckie&t=m&z=16"]klik [/URL]:lol:[/QUOTE]

a lasek na kole teraz widzę :cool3: nawet to bliżej ode mnie!
[B]westie_justa[/B] - a jak Tobie pasowałoby tam?

[quote name='westie_justa']No własnie tez na to liczę:) to daj znac jakby co ja się chętnie zjawię.[/QUOTE]

ok trza coś ustalic, bo serio czuję wielkie fotograficzne niewyżycie :evil_lol:


[quote name='darii_iia']Możesz zabrać ze sobą Weronikę, dla niej i Kolesia też znajdzie się miejsce. :razz:
Myśl, myśl. Ostatnie semi z Olgą baardzo mi się podobało, polecam. :)[/QUOTE]

haha ok zapytam jej :)

[quote name='motyleqq']zapchała Ci się skrzynka :eviltong: w każdym razie chciałam napisać, żebyś dziś wcześniej zaczęła wysyłać, bo domyślam się, że poszłaś spać :lol:

albo wiesz co, wrzuć normalnie na yt te filmiki, oddzielnie i normalnie z głosem, będziemy słuchać moich okrzyków :evil_lol: tak będzie szybciej i może jak wrócę z pracy to już będę miała :cool3:[/QUOTE]

Uff udało mi się wysłac wszystko na Twą pocztę, mam nadzieję że doszło :)

[quote name='Aleksandra95']ale Fidel ma prędkość. :loveu:[/QUOTE]

no nareszcie!! :multi:


A jutro będzie filmik Snoopowo-agilitowo-sztuczkowo-trupowy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']o czekam na Snoopa :)[/QUOTE]

jak strasznie się cieszę że nareszcie ktoś :loveu: ładuje się właśnie :)

[quote name='westie_justa']Hmm mi trochę daleko, na razie ledwo co obczaiłam dojazd na PM więc chyba nie bardzo;) ale na pola jbc to sie pisze:)[/QUOTE]

na razie to tak czy siak pogoda nie zapowiada się fajnie :( ale poczekamy na prognozę jeszcze jakąś bardziej wiarygodną

[quote name='dorka1403']no ładny gnojek ładny :D dziękować :)[/QUOTE]

:)
[quote name='motyleqq']mam filmiki i jestem załamana sobą :diabloti:[/QUOTE]

Boże! Wiesz ile ja się z tym namęczyłam? Jak odczytałam tego posta to normalnie wybuchłam z radości :diabloti:

[quote name='lenka13']wow :crazyeye: ale Fidel ma prędkość[/QUOTE]

on ma taką prędkośc do wszystkiego :mdleje: takiego psychola to ja serio nie widziałam

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=3]Trochę ujęć z rzeczy nad którymi pracowaliśmy przez ostatni rok ze Snoopem vel. Milordem vel. Miszczem :)
Dużo sztuczek, trochę agility ale przede wszystkim dużo zabawy.
[/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ee82ee][B]oto filmik[/B][/COLOR][/SIZE]

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=TKXmQHGrk7Y&list=UUHyLttjE8IQ9T-rkS2S1sdg&index=0&feature=plcp"]klik[/URL]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Wooowww! Jestem pod ogromnym wrażeniem, świetny filmik:lol:
Wielki szacun należy się dla Ciebie i dla twojego miszcza oczywiście za cały trud, który włożyliście w szkolenie :loveu::loveu::loveu:

edit: z jakiej hodowli jest Snoop? :)

Edited by monika15
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...