Jump to content
Dogomania

SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D


Zuzia&Snoopy

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Świetni jesteście, tak banalnie powiem bo nie wiem jak to ocenić ;) bardzo mi się podoba jak pracujecie, do tego inspirujecie i mottwujecie do pracy takie osoby jak ja:)
Muszę to dodać, bo gryzie mnie że nagrywam mikrofalówką :evil_lol: - świetna jakość filmu! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze: WOW. Dziękujemy za tyle wspaniałych słów. Robimy w sumie bardzo proste rzeczy, dla niektórych wręcz błahe. Ale chcemy pokazać ze z beaglem można robić 95% sztuczek które można robic z borderem, tudzież pyrką...Strasznie miło się te wszystkie komentarze czyta, a że nie potrafię bezpośrednio przelac emocji na klawiaturę, napiszę prosto z serca, 100% szczere: dziękujemy :)

[quote name='Molowe']świetny filmik <3 :D[/QUOTE]
[quote name='Aleksandra95']wow genialny filmik ! świetnie łapie misia. :loveu:[/QUOTE]
[quote name='dorka1403']jaki on jest kochany pysiak..i w ogóle to wielki szacun co do szkolenia.....[/QUOTE]

dziękujemy! :)


[quote name='Izabela124.']Oba filmiki super! Fidel już startował w jakichś zawodach agility? A Snoop to mistrz sztuczkowy ;) W jakim programie montujesz filmy?[/QUOTE]
niee on zaczął dopiero w marcu :) może w przyszłym roku wystartuje ale z moją siostrą
dzięki w jego imieniu
MAGIX Video Deluxe 15 Plus

[quote name='monika15']Wooowww! Jestem pod ogromnym wrażeniem, świetny filmik:lol:
Wielki szacun należy się dla Ciebie i dla twojego miszcza oczywiście za cały trud, który włożyliście w szkolenie :loveu::loveu::loveu:

edit: z jakiej hodowli jest Snoop? :)[/QUOTE]

dzięki ogromne za te słowa :)
z Markowej Zagrody lecz hodowla już nie istnieje

[quote name='Kaja10014']Fidel jest mega, ale ma zapał :D

A Snoopy, tego nie trzeba komentować. Wiadomo, ze jest genialny :)[/QUOTE]

potwierdzam, fajny z niego psiak :) ja w życiu nie podejrzewałabym bostona o takie pokłady energii. W dodatku bardzo fajnie myśli :)
dzięki!

[quote name='westie_justa']Świetni jesteście, tak banalnie powiem bo nie wiem jak to ocenić ;) bardzo mi się podoba jak pracujecie, do tego inspirujecie i mottwujecie do pracy takie osoby jak ja:)
Muszę to dodać, bo gryzie mnie że nagrywam mikrofalówką :evil_lol: - świetna jakość filmu! :lol:[/QUOTE]

dzięki, niesamowicie miłe to co piszesz!!! Czasem ktoś patrzy "ooo beagle, to pewnie nawet siad nie potrafi", niestety takie opinie chodzą o beaglach poprzez nieodpowiedzialnych ludzi, którzy biorą słodką mordkę dla dzieci...
a beagle to fajne psy, bardzo mądre i strasznie mnie to cieszy jak ktoś potrafi docenic naszą współpracę :)
haha, ale pewnie ze smakiem filmu nie możemy się z Tobą równac :evil_lol:


[B]Bo Snoopy w ogóle ma dziś swoje urodziny :)
Wszystkiego naj łaciatku i dzięki za te 6 lat świetnej przygody! Mnóstwo zdrowia![/B]:laola::cunao::laola::knajpa:

[IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1048/125909316.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzia&Snoopy']
dzięki, niesamowicie miłe to co piszesz!!! Czasem ktoś patrzy "ooo beagle, to pewnie nawet siad nie potrafi", niestety takie opinie chodzą o beaglach poprzez nieodpowiedzialnych ludzi, którzy biorą słodką mordkę dla dzieci...
a beagle to fajne psy, bardzo mądre i strasznie mnie to cieszy jak ktoś potrafi docenic naszą współpracę :)
haha, ale pewnie ze smakiem filmu nie możemy się z Tobą równac :evil_lol:[/QUOTE]
Ależ niema za co;) Ja także nie pomyslałabym że z beaglem można tyle osiągnąć, ale też dzięki temu że poznałam takie teamy jak wasz, przestałam wątpić w prace z moim psem, a miałam o tym takie zdanie jak ludzie na temat beagla o których mówisz;) Bardzo doceniam, mogę śmiało powiedzieć że pracujecie na miarę borderów czy innych znanych psich sportowców:)

Haha zapewne :evil_lol:

Wszystkiego najlepszego! zdjęcie milorda w srodku - padłam :roflt:
a i Twoje porady, bardzo nam pomogły, z tym zwalnianiem, trup już idzie nam lepiej, jakbys chciała zobaczyc i dac jeszcze jakies uwagi to smailo pisz u nas w galerii :) ([URL="http://www.youtube.com/watch?v=fKMvXPc-LfM&feature=youtu.be"]film[/URL])

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Wszystkiego najlepszego! :)[/QUOTE]
[quote name='Aleksandra95']dużo zdrowia Snoopy :)[/QUOTE]

dzięki w imieniu Snoopa :)

[quote name='westie_justa']Ależ niema za co;) Ja także nie pomyslałabym że z beaglem można tyle osiągnąć, ale też dzięki temu że poznałam takie teamy jak wasz, przestałam wątpić w prace z moim psem, a miałam o tym takie zdanie jak ludzie na temat beagla o których mówisz;) Bardzo doceniam, mogę śmiało powiedzieć że pracujecie na miarę borderów czy innych znanych psich sportowców:)

Haha zapewne :evil_lol:

Wszystkiego najlepszego! zdjęcie milorda w srodku - padłam :roflt:
a i Twoje porady, bardzo nam pomogły, z tym zwalnianiem, trup już idzie nam lepiej, jakbys chciała zobaczyc i dac jeszcze jakies uwagi to smailo pisz u nas w galerii :) ([URL="http://www.youtube.com/watch?v=fKMvXPc-LfM&feature=youtu.be"]film[/URL])[/QUOTE]

Strasznie się cieszę bo własnie to chcemy pokazywac i udowadniac :) Strasznie nas to motywuje do pokazywania owoców naszej pracy :) dzięki wielkie!

dzięki w jego imieniu ;)
zrobiłyście ogromy postęp! Jak coś mi się przypomni to napiszę jeszcze :)


[CENTER]Zobaczcie jaki prezent zrobiła dla nas Natalia od Tosi i Ginny :loveu::loveu::loveu:

[IMG]http://wd7.photoblog.pl/np4/201206/31/125971806.jpg[/IMG][/CENTER]

Kurcze ten rysunek jest tak genialny, że od wczoraj nie mogę oderwac od niego wzroku! :crazyeye:
Szacun! Czapki z głów! :)

[CENTER][B][COLOR=#000000]Mam również parę ogłoszeń parafialnych:[/COLOR][/B]
[/CENTER]



[COLOR=#000000]1. trwa [/COLOR][COLOR=#ffa500][B]licytacja sesji zdjęciowej[/B][/COLOR][COLOR=#000000] ze mną! Serdecznie zapraszam!!!! Dzisiaj ostatni dzień licytacji!![/COLOR]
[COLOR=#000000]Pieniądze zostaną przekazane na przeszkody agility dla klubu, który jest w potrzebie[/COLOR]

[url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=432389330125876&set=oa.460345473977012&type=1&theater[/url]


[COLOR=#000000]2. zapraszam też na [/COLOR][COLOR=#66ccff][B]funpage'a moich gniotów[/B][/COLOR][COLOR=#000000], znajdziecie tam więcej zdjęc różnych psiaków ;)[/COLOR]

[url]https://www.facebook.com/ZuziaPaluchFotografia[/url]



[COLOR=#000000]3. zapraszam na [/COLOR][COLOR=#9966cc][B]Snoopowego funpage'a[/B][/COLOR][COLOR=#000000] :)[/COLOR] Za którego prowadzenie dziękuję naszej wspaniałej Administratorce :):loveu:

[url]https://www.facebook.com/pages/Snoopy-Miszcz-Agility/149352085153737[/url]

Link to comment
Share on other sites

Haha świetne, ja przez Natalie wpadnę w deprechę, bo mam tablet który doprowadza mnie do zalamania nerwowego i nic ambitnego nie mogę stworzyc! świetny rysunek! (ciekawe jakby taka Dotka wygladała :siara:..)

Zuzia, to jak jutro z tym PM?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']Haha świetne, ja przez Natalie wpadnę w deprechę, bo mam tablet który doprowadza mnie do zalamania nerwowego i nic ambitnego nie mogę stworzyc! świetny rysunek! (ciekawe jakby taka Dotka wygladała :siara:..)

Zuzia, to jak jutro z tym PM?[/QUOTE]

ja marzę o tablecie ale niestety mam inne priorytety na które muszę wydac pieniądze :placz:

kurcze, sorki! myślałam że będzie pogoda taka jak wczoraj. Oczywiście nie, jest ładniejsza... może jutro jakoś? Bo onet mówi że ma byc spoko. Za to yahoo mówi że po 16 ma padac, więc może przed :cool3:

[quote name='Izabela124.']Wszystkiego dobrego Snoopy!!![/QUOTE]

[quote name='Molowe']wszystkiego najlepszego Snoopy!!! :loveu:[/QUOTE]

[quote name='Pestka']Najlepszego![/QUOTE]

Snoop dziękuje ;)

[quote name='BBeta']Rysunkowy portret rewelacyjny :loveu:[/QUOTE]

Zgadzam się absolutnie! 100% Milorda :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Zuzia. :D a ja bym była z psiakiem do adopcji, wtedy pstryknęłabyś mu jakąś jedną chociaż fotkę ? :oops:

dlaczego w sygnaturze masz napisane foto[B]r[/B]grafia ?:hmmmm: to tak specjalnie, czy błąd ? : D[/QUOTE]

no pewnie!! :) nie jedną!!
hahaha nie zauważyłam tego :evil_lol: w ogóle jesteś pierwszą osobą która zwróciła na to uwagę. Później poprawię, dzięki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzia&Snoopy']no pewnie!! :) nie jedną!!
hahaha nie zauważyłam tego :evil_lol: w ogóle jesteś pierwszą osobą która zwróciła na to uwagę. Później poprawię, dzięki![/QUOTE]


Ooooo, fajnie.:loveu:
[url]http://znajdki.pl/2012/adopcje/nira/[/url]

będę brała tą, ale będzie też kilka innych psiaków znajdkowych ;) jednak ja pod opiekę biorę to cudo. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Ooooo, fajnie.:loveu:
[URL]http://znajdki.pl/2012/adopcje/nira/[/URL]

będę brała tą, ale będzie też kilka innych psiaków znajdkowych ;) jednak ja pod opiekę biorę to cudo. :p[/QUOTE]

ekstra, strasznie się cieszę :) mogę popstrykac komu się da ;)

[quote name='westie_justa']ja na polach bede od rana, ale mozemy sie spotkac jakos .. kolo 11-12? tylko gdzie, kładka? zbiornik?[/QUOTE]

Bardziej o 12 ;) tylko kurka nie wiem gdzie, bo na polach byłam hmmm może 3 razy. Najlepiej coś łatwego do odnalezienia :)

[quote name='Kashdog']Najlepszego dla Snooopiastego ! W ogóle nie wygląda na to swoje 6 lat :)
A co do rysunku...BOSKI! :loveu: (Natalia...:cool3:)[/QUOTE]


właśnie, na ulicy ludzie wciąż pytają czy to jest szczeniak :mdleje: Szeryf dziękuje bardzo :)

[quote name='WeronikaM']wszystkiego naj :) :**
cudny te rysunek :D[/QUOTE]

Dzięki w imieniu Snoopiego ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...