Jump to content
Dogomania

Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!


Lulka

Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A gdzie jest DT? Pytam, bo jak będzie z leczeniem. Bardzo dobrym specjalistą jest dr Bissenik - operował mi. Aresa z Krzyczek.

Dr Bissenik stosuje nowoczesne bezinwazyjne techniki. Oczywiście nie zawsze można je stosować, to zależy od dolegliwości. To chyba jedyny wet w Polsce, który je stosuje.
[URL="http://www.artroskopia-wet.com/"][B][COLOR=purple]Tutaj więcej o artroskopii[/COLOR][/B][/URL]

Dr Bissenik przyjmuje w Wila-Vet na ul. Kosiarzy 37 lok. 70

[URL="http://wila-vet.pl/"][B][COLOR=#800080]http://wila-vet.pl/[/COLOR][/B][/URL]

mapka dojazdowa [URL="http://maps.google.com/maps?f=q&hl=pl&geocode=&q=polska+warszawa+kosiarzy+37&sll=52.169536,21.077099&sspn=0.014345,0.04549&ie=UTF8&g=polska+warszawa+kosiarzy+37&ll=52.1753,21.079845&spn=0.021054,0.056219&z=14&iwloc=addr&source=embed"][B][COLOR=purple]TUTAJ[/COLOR][/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

dzięki paros-piesek będzie niedaleko wa-wy.
ale tak mi sie wydaje,aby mogl miec zabieg to trzeba ustabilizowac jego sytuacje z nerkami najpierw , ale to zalezy od jego wynikow. To oczywiście na razie teoria - jak psiaka zostanie wyciągnięty i bedzie mial diagnoze wtedy mozna się zastanawiac.
Czy on wogole mial w schronie robione prześwietlenie?
Bo nie wiadomo czy to tylko założenia dysplazji - czy to moze niedozywienie lub jeszcze cos innego.
Aby go uratowac na pewno będzie potrzebnych dużo nakładów finansowych sam Dt 300zl + koszty leczenia, ale chyba warto podjąć to wyzwanie, dlatego proszę o pomoc, bo chyba nie chcemy by psiak znalazl się za Tm:shake:

Link to comment
Share on other sites

nie sadze zeby byly robione zdjecia, nie mam w tej chwili kontaktu z wolontariuszka, jak tylko mi odpowie to napisze.

wiem ze zaordynowano mu na 21 dni antybiotyk na te nerki i teraz pytanie czy w tym czasie pies zostanie wydany ze schronu? raczej watpie :shake:
no i przede wszystkim skad wytrzasnac minimum 300 zł co miesiac na hotel?

Link to comment
Share on other sites

Kana - [B]psy moga wchodzic do domu kiedy chcą[/B] - boks w razie potrzeby, poza tym chyba nie to jest teraz problemem, bo pies jesli by byl wyciągniety to zima moze byc juz w DS - problemem jest to , ze pies jest w problematyczny miejscu - a do tego zadnej deklaracji nie widac a sam wykup psa to 300zl.
Opiekunka jest doswiadczona a nie przypadkowa i mozesz byc pewna , ze kocha zwierzęta i zrobi wszytsko by psa ratowac. Nie po to cos robimy, by psu zaszkodzi, ale jesli ktos ma inne dla niego miejsce to ja bym sie bardzo cieszyla- ale jak narazie innych propozycji brak.

Link to comment
Share on other sites

narazie zbieramy deklaracje - gdyby się udalo psa wyciągnąć - to wtedy wpłaty. [B]Koszt Dt 300zl za m-ce + leczenie+ diagnoza itd[/B].
Ale jak napisała Lulka [B]schronisko za psa[/B] w typie rasy życzy sobie [B]300zł[/B] :angryy: .
Jeśli ktoś chciałby dać DT bezpłatny to oczywiście czekamy na propozycje - moze zdarzy się cud. Generalnie piesek juz od paru dni był zamieszczony w dziale owczarki w potrzebie - ale nic się nie działo w jego sprawie, a on nie może tak czekać - bo czas dla niego jest ważny.

Link to comment
Share on other sites

300 zł. za wykup psa ze schroniska? Hańba.
Wszędzie jest od 30 do 50zł. bez względu, czy to kundelek, czy rasowy ONEK.
To chyba schronisku powinno zależeć, aby wyadoptować psa.

Ja kocham wszystkie zwierzaki, a z psów w szczególności owczarki niemiecki i jakbym nie była tak zapsiona już bym go brała.

Może porobić jakieś ogłoszenia, bo dogo to za mało. Może zrobić jakieś Allegro.
Potrzebna jest osoba, która poświęci mu trochę czasu i serca.

Link to comment
Share on other sites

Temida ja mysle tak samo , ja tego schroniska nie znam - ale Lulka mówi, ze to takie prywatne schronisko, nie wiem dokładnie na jakich zasadach dziala, ale nic nie poradzimy na takie praktyki :(, a tam chodzi o zysk, a nie o dobro zwierząt.
ogloszenia o dom- teraz jak piesek jest niezdiagnozowany i ma byc moze dysplazje- hm..moze się ktos znajdzie, ale to na pewno, dom trzeba by bylo prześwietlić i to bardzo dobrze i przed i po adopcji- zeby się nie okazało , ze psa operacja kosztuje np 1500zl i ktos ręcę umyje- lub jakis wet powie, ze nie do operacji i strzykawka.

a swoją drogą to inne schroniska tez biorą czasami więcej, ale ok 100-150zl. 300zl tez myślę, ze lekkie przegięcie,ale jesli mają takie praktyki to co mozemy zrobić

Link to comment
Share on other sites

Jak nawet na schronisko prywatne to przesada. Cały czas siedzę w temacie schronisk i to jest skandal.
Przecież nawet jak zabierze się psa to oni zaoszczędzą na dalszym utrzymaniu i leczeniu. Ale jak znam życie to w schronisku chore osobniki nie mają żadnych szans.

Domek musi być specjalistyczny, a opiekun odpowiedzialny. Prawdziwy miłościk zwierząt.
Pieniądze zawsze się jakoś organizują choć to nie jest łatwe.
Co do wetów to zależy na jakiego się trafi.
Ja co dziennie jestem u jakiegoś i ich diagnozy to totalny galimatias.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...