Jump to content
Dogomania

POMOCY! CIEŃ PSA! Szczeniak zabrany zwyrodnialcowi chce walczyć o życie!


Turkusik

Recommended Posts

[FONT=Arial][SIZE=3][B] gdzie ta miejscowość [COLOR=Red]WITKOWO[/COLOR] ,
nr telefonu do hotelu
adres
orzeczenia weta [/B][/SIZE][/FONT]



[FONT=Arial]sorry ale zakladając wątek trzeba postawic sie w sytuacji jak Ty odebrałabyś to będąc na naszym miejscu [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Elżbieta481

Przecież możemy wybrac jedna osobe,która tam się przejdzie lub zadzwoni.
Uważam,że w interesie tego psa jest by opiekę nad nim przejęła któraś z fundacji bokserów.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Turkusik']Zadajecie tyle pytań, że wertuję wątek i mam w głowie mętlik. [B]Sunie nie przebywa w tym samym hoteliku, co Czaruś od Blue_Lagoon[/B]. Nie znam osobiście Blue, choć pod opieką rzeczywiście miałam mix chihuahua. Jeśli ktoś chciałby przekazać rzeczy dla Nutki to poproszę o kontakt na PW, podam dokładny adres. Aha wizytę u weterynarza udało się zaklepać na jutro. Mam nadzieję że postawi porządną diagnozę. Data robienia zdjęć wynika ze złych ustawień w aparacie, niestety nie potrafię jej przestawić. Jeśli coś pominęłam to się przypomnijcie...Dziękuję za banerki, wstawię je w 1 poście.

Co do kubka - należy do kierowcy auta, który przewoził Nutkę. Sunia została zabrana spod Poznania i trzeba było załatwić jakiś transport na odcinku 60 km.[/quote]

Malawaszka, to świadczy o tym, że chodzi o inne Witkowo z hotelem dla psów :cool1: Eh.... chyba czas zgłosić się do moda o ustalenie IP Turkusika :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Jesli chodzi o te w okolicach Poznania-nie ma tam ani jednego hoteliku dla zwierząt,przynajmniej wg informacji znalezionych w wyszukiwarce.
Wogóle oco chodzi?Jest chory pies czy go nie ma?
Jesli ten pies istnieje prosze o podanie nam na PW telefonu.Ja sobie przedzwonię i porozmawiam.
E/W

Link to comment
Share on other sites

Raz jeszcze piszę na spokojnie i proszę o zachowanie spokoju wszystkich autorów na tym wątku. Pomimo trudnej sytuacji finansowej jako fundacja rozważamy przejęcie opieki nad psem. Jednak, aby rozważyć podjęcie takiej decyzji musimy mieć pełne dane i zapoznać się bezpośrednio z sytuacją. Założycielka wątku unika odpowiedzi na podstawowe pytania. Raz jeszcze ponawiam apel o przesłanie danych kontaktowych i dokładne sprecyzowanie miejsca przebywania psa. Podkreślam, że jako fundacja jesteśmy zobowiązani do przestrzegania ochrony danych osobowych, i jeśli informacje okażą się prawdziwe, dane nie zostaną przekazane nikomu bez woli założycielki wątku. Jeśli dane nie zostaną przekazane, to podejmiemy kroki adekwatne do sytuacji....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Turkusik'][B][SIZE=3][COLOR=red]3 dni temu[/COLOR] [COLOR=red](1)[/COLOR] trafił do prywatnego hoteliku psiak, który przypomina jedną wielką kupkę nieszczęścia. Widok był straszny! Zwierzę zostało zaniedbane do tego stopnia, że prawie całe wyłysiało...Choruje na nużeńca albo świerzbowca. [COLOR=red]Dowiemy się tego po konsultacji z weterynarzem[/COLOR]. [COLOR=red](2)[/COLOR] Oba pasożyty to paskudne choroby, które bez odpowiedniego leczenia robią z psa wrak. [/SIZE][/B]


[B][SIZE=3]Właściciel nie przejmował się losem Nutki, a choroba postępowała szybko...Brak odpowiedniego żywienia i mieszkanie w starej, zimnej oborze jeszcze bardziej spotęgowały rozwój nieleczonego pasożyta. Pan nie miał serca porzucić zwierzęcia, a tym bardziej go zabić. Czyżby sumienie go ruszyło?? Psiak został wykupiony za 50 zł - na tyle było wycienione jego życie. Prawie cała powierzchnia ciała jest pozbawiona sierści, skóra zrogowaciała i pokryta strupkami. Kiedyś Nutka była rozkosznym, maleńkim pulpecikiem na krótkich nóżkach, teraz jego stan jest przerażający. Za co to psie dziecko musiało tyle wycierpieć? Nukta [COLOR=red]przebywa w hoteliku w miejscowości Witkowo (3).[/COLOR][/SIZE][/B]

[CENTER][B][SIZE=5]Nutka znów może przypominać boksera...[/SIZE][/B][/CENTER]

[B][SIZE=3]Suczka jest bardzo ruchliwa, chętnie nadstawia się do głaskania. Mimo wszystkich cierpień zachowuje się radośnie, uwielbia poznawać wszystko na spacerach. Ma nie więcej niż 5,6 miesięcy. Chce żyć...i podejmiemy walkę o to wspaniałe zwierzę![/SIZE][/B]

[B][SIZE=5]Bardzo prosimy o każdą pomoc!!! [COLOR=red]Potrzebujemy ogłoszeń (4),[/COLOR] banerków, pomocy w bazarkach, karmy, pieniędzy na utrzymanie w hoteliku, wizyty, leki, szczepienia i inne wydatki. Przyda się nam także porządne legowisko, które można często prać.[/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=red]Na dzień dzisiejszy do zapłaty mamy 160 zł (5),[/COLOR] do tego dojdą comiesięczne koszty hoteliku, karmy i leków. [/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]Każde 5 zł pozwala osiągnąć nam zamierzony cel! [/SIZE][/B]


Kontakt do opiekunki i hoteliku: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Kontakt do mnie: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] (zajmuję się wątkiem, rozliczeniami, od czasu do czasu będę odwiedzać małą jak tylko pozwoli mi na to czas)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-cien-psa-szczeniak-zabrany-zwyrodnialcowi-chce-walczyc-o-zycie-146155/"][/URL][/quote]

Ad. 1 - To kiedy w końcu pies trafił do hotelu?
Ad.2 - Mijają 4 dni i nie było konsultacji weterynaryjnej? To nie neurolog, do którego czeka się pół roku w kolejce...
Ad. 3 - Które to Witkowo, czemu nie możemy poznać DOKŁADNEGO adresu i telefonu ?
Ad. 4 - Ogłoszeń o czym? I po co, skoro nigdzie nie ma telefonu do kontaktu?
Ad. 5 - Skoro nie było weta, to co składa się na te 160 zł ????

Link to comment
Share on other sites

żeby pomóc psiakowi, potrzebna jest współpraca, zwłaszcza z osobą, która potrafi coś więcej powiedziec na temat stanu psa, osoba decydująca. Są niepotrzebne koszty, które można zlikwidować np. hotelik? Mysle, że małą można dac do domu tymczasowego i za pomoca fundacji, a przede wszystkim dzieki osobom chetnym do pomocy możemy dużo zdziałać, bo jak widać jest odzew i chcemy pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Nam obojgu chodzi tylko i wyłacznie oto,by uzyskać pewność,że dany pies istnieje.A dlaczego chcemy mieć taką pewnośc?A dlatego,że pomoc i współpraca na forum internetowym opiera się w jakimś stopniu na zaufaniu i dobrze by było,żeby dalej miec takie zaufanie.
Elżbieta i Waldek

Link to comment
Share on other sites

Czytam, czytam...i czekam na rzetelne informacje. Pomijając wolę pomocy dziewczyn od bokserów, rejon Poznania to przynajmniej 3 znane mi organizacje, które można było poprosić o pomoc. Jak rozumiem dotąd tego nie uczyniono (a przynajmniej nie widzę takiej informacji na wątku).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][SIZE=3][COLOR=Red][B][FONT=Arial]zapraszamy ...ciekawostka na temat BlueLagoon

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ulamek-sekundy-zlamal-moje-zycie-potrzebny-rc-sensible-143990/index7.html#post12944943[/URL][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/quote]
[SIZE=7][B]post 119!!!!!!!![/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Ja myslałam nawet by napisac do jednej z organizacji,które działają w Poznaniu,ale co im napisać?Że gdzie jest boksereczka,że chora.A gdzie mają jej szukać?
E/W

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Dlaczego tacy ludzie nie pomyślą o tym ile złego robią tym psom,które naprawdę potrzebują pomocy?Chorują,są bezdomne...
Ech.
E/W

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/mix-chihuahua-szuka-domu-ma-dom-128119/?highlight=brunetka24[/url]

Watek Chihuahua, brunetka24 zobaczcie nr GG

a teraz inny watek
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/ma-dom-punta-znalazla-kochajacy-domek-138455/[/url]

post 6 nr GG...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Czytam, czytam uważnie i z każdym postem jest gorzej. A po wstawieniu przez Alicję linku do akcji Bluelagun z waimarem- [SIZE=5] wqurwiłam się[/SIZE].....bezczelność ludzka nie zna granic.:shake::angryy: Wygląda na to, że ta boksia to ten sam numer co z tym waimarem...........:angryy::mad:

To zwykłe przestępstwo i oszustwo! Trzeba to zgłosić na policję!:mad:

To zwykłe żerowanie na ludzkiej empatii i miłości do zwierząt- CHAMSTWO!!!:angryy:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...