Jump to content
Dogomania

POMOCY! CIEŃ PSA! Szczeniak zabrany zwyrodnialcowi chce walczyć o życie!


Turkusik

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popatrzcie na zdjęcie dokładnie,obok psa jest kubeczek z popularnego w USA coffy shopu,który z tego co mi wiadomo jest tylko w Warszawie: Starbucs. Jeśli gdzieś jeszcze go otworzyli to stawiałabym na bardzo duże miasta i turystyczne,raczej jak Kraków...Wydaje mi się,że zdjęcia pochodzą z jakiegoś amerykańskiego portalu...

Link to comment
Share on other sites

to chyba jednak chodzi o Witkowo 60 km od Poznania,na tym wątku :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/mix-chihuahua-szuka-domu-ma-dom-128119/?highlight=brunetka24[/URL]

blue lagoon napisala ze sunia chihuahua przebywa tam u jej kolezanki :[B][SIZE=3][COLOR=Black][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]( mail podany na obecnym watku) wiec wnioskuje ze to jest ten sam hotelik
Sysa pisalam juz o Starbucsie wczesnie,kawiarnie sa tylko w Wawie i Wroclawiu i dlatego pytalam co sunia robi z tym kubkiem w Witkowie
[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Założycielkę watku b.prosze by się odezwała-chcemy pomóc.Mam nadzieję,że nie obraziła się za podejrzliwośc,ale widok psa jest wstrząsający.Musimy miec pewność.
E/W

Link to comment
Share on other sites

dziwne to wszystko.... jest jeszcze ten wątek BlueLagoon, (allegro z nickiem BlueLagoon):

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ulamek-sekundy-zlamal-moje-zycie-potrzebny-rc-sensible-143990/index3.html[/URL]

i też rasowy pies, i też mało informacji i też wątpliwości.... był też buldog, doberman [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/bruno-juz-w-nowym-domku-139368/[/url] :niewiem:


mam nadzieję, że wszystko zostanie wyjaśnione rzetelnie...

Link to comment
Share on other sites

Katie05 przepraszam najwidoczniej nie przeczytałam Twojego posta dokładnie,ale to przez to ,że piszę do ludzi ,którzy mają powstwiane to zdjęcie na nk żeby go nie polecac i wykasowac,przynajmniej do wyjaśnienia sprawy i robię to wszystko w jednym czasie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']No i jeszcze jedno - to co prawda nie musi być żadnym dowodem, ALE... [B][COLOR=Red]data zrobienia tych zdjęć to 2008-07-12 [/COLOR][/B]


może to tylko źle ustawiona data w aparacie... ale ... :roll:[/QUOTE]
Ciotka, ty jesteś jak szpieg z krainy dreszczowców:diabloti:, przed Tobą nic się nie ukryje. Dorze że czuwasz.
Sama nie wiem czy lepiej żeby to była prawda, czy może lepiej żeby to była próba oszustwa.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sysa']Katie05 przepraszam najwidoczniej nie przeczytałam Twojego posta dokładnie,ale to przez to ,że piszę do ludzi ,którzy mają powstwiane to zdjęcie na nk żeby go nie polecac i wykasowac,przynajmniej do wyjaśnienia sprawy i robię to wszystko w jednym czasie....[/quote]

no co ty,nie przepraszaj:lol:tutaj wszyscy chcą poznac prawde

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']No i jeszcze jedno - to co prawda nie musi być żadnym dowodem, ALE... [B][COLOR=Red]data zrobienia tych zdjęć to 2008-07-12 [/COLOR][/B]


może to tylko źle ustawiona data w aparacie... ale ... :roll:[/quote]
a ja nie widzę daty na zdjęciach... ślepa chyba jestem

Link to comment
Share on other sites

Zadajecie tyle pytań, że wertuję wątek i mam w głowie mętlik. Sunie nie przebywa w tym samym hoteliku, co Czaruś od Blue_Lagoon. Nie znam osobiście Blue, choć pod opieką rzeczywiście miałam mix chihuahua. Jeśli ktoś chciałby przekazać rzeczy dla Nutki to poproszę o kontakt na PW, podam dokładny adres. Aha wizytę u weterynarza udało się zaklepać na jutro. Mam nadzieję że postawi porządną diagnozę. Data robienia zdjęć wynika ze złych ustawień w aparacie, niestety nie potrafię jej przestawić. Jeśli coś pominęłam to się przypomnijcie...Dziękuję za banerki, wstawię je w 1 poście.

Co do kubka - należy do kierowcy auta, który przewoził Nutkę. Sunia została zabrana spod Poznania i trzeba było załatwić jakiś transport na odcinku 60 km.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Turkusik']Jeśli coś pominęłam to się przypomnijcie...Dziękuję za banerki, wstawię je w 1 poście.[/quote]
pominęłaś większość pytań i wątpliwości!
jeśli oczekujesz pomocy to bardzo proszę odpowiedz na wszystkie pytania. i przede wszystkim gdzie znajduje się sunia dokładnie?

Link to comment
Share on other sites

Podaj proszę dokładny adres hoteliku- ulica, nr domu, tel... Pewno ktoś od bokserów chętnie się tam przejedzie...

Nie możesz od nas oczekiwać, że tak łatwo pozbędziemy się podejrzliwości... Wystarczy podać parę faktów... Ktoś pojedzie, zadzwoni, zobaczy i można będzie ruszyć z pomocą pełną parą...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...