Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

[quote name='dOgLoV']nie lepiej w marcu ?? ładniejsza pogoda będzie ;)

a gdzie sie wybieracie ??:)[/QUOTE]

Do rodzinki :eviltong: Bo na święta nie pojedziemy :shake::-(
Ja bym chciała na koniec stycznia, bo Tymek ma urodziny ;) A ja przez tyle lat nigdy na jego urodzinach nie byłam :shake: I co jesteśmy na świętach, to Tymek pyta: "a zostaniesz ciociu do moich urodzin" :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Do rodzinki :eviltong: Bo na święta nie pojedziemy :shake::-(
Ja bym chciała na koniec stycznia, bo Tymek ma urodziny ;) A ja przez tyle lat nigdy na jego urodzinach nie byłam :shake: I co jesteśmy na świętach, to Tymek pyta: "a zostaniesz ciociu do moich urodzin" :roll:[/QUOTE]

a no to zmienia postać rzeczy ..... moze Bogdan da sie jakos przekonac ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']a co z Theosiem ??[/QUOTE]

Do przedszkola ;) W przyszłym tygodniu idziemy mu zarezerwować miejsce ;)
Ale ja i tak tylko na pół etatu i w godzinach przeciwnych niż Bogdan ;) Bo przedszkole tylko do godz.12, więc ktoś musi być potem z małym :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Do przedszkola ;) W przyszłym tygodniu idziemy mu zarezerwować miejsce ;)
Ale ja i tak tylko na pół etatu i w godzinach przeciwnych niż Bogdan ;) Bo przedszkole tylko do godz.12, więc ktoś musi być potem z małym :)[/QUOTE]

ciekawe jak Theoś zareaguje na to że nie ma koło niego ani mamusi ani tatusia :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Na razie się tym nie martwię ;) Zresztą nie ma innego wyjścia, bo musi się uczyć dwóch języków, a przy nas będzie znał tylko polski :oops: Lepiej żeby rozpoczął naukę dwóch języków, zanim nauczy się dobrze mówić ;)[/QUOTE]

święta racja ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']A kogo to obchodzi, że jutro :mad: My chcemy foty dziś :eviltong:[/QUOTE]

quwa ej zaraz pojde na dwór i wam pstrykne zdjęcie bałaganu bo zwierzoki gdzieś wybyły tzn psy śpia w domu a koty gdzies jak zwykle polazły :eviltong:

ale wiecie co , 2 dzien i 2gą noc jestem bez kropli :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Właśnie!!! :mad:



Już prawie wrzesień, więc idzie ku lepszemu jeśli chodzi o alergików. Ja nienawidzę jesieni, jest taka depresyjna :shake:[/QUOTE]

o depresje się nie boje bo mam ją cały rok na okrągło ;)

[quote name='magdabroy']Kiedy będziesz jeść te frytki?
Bo ja dziś na obiad jem frytki, a wieczorkiem jedziemy do chińczyka :loveu:[/QUOTE]

jutro ( mam nadzieję ) :lol:

o Ty niedobra :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Kiedy będziesz jeść te frytki?
Bo ja dziś na obiad jem frytki, a wieczorkiem jedziemy do chińczyka :loveu:[/QUOTE]
Ja chyba też zjem na obiad frytki, ale z piekarnika :loveu:
Fuj nie lubię chińczyka :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Ja chyba też zjem na obiad frytki, ale z piekarnika :loveu:
Fuj nie lubię chińczyka :shake:[/QUOTE]

ja wole z oleju :diabloti:

ja tez do chinczyka bym nie poszła , bylam raz u Turka na kebabie , i mi za bardzo nie smakowało , jeszcze mieli napisane tam mieso z owcy jakies tam surówki i ser , no to ja ucieszona bo uwielbiam żółty ser w pitach i kebabach , im więcej go tym lepiej , ona mi nakłada , ja patrze a ona ładuje ser feta :eek2: mogli by napisać jaki dodaja bo ja np nie lubie sera feta ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Dobry chińczyk, nie jest zły :p Już się nie mogę doczekać makaronu z kiełkami i pieczonej kaczuszki :loveu:[/QUOTE]
Mnie jakoś brzydzą te chińskie knajpki :evil_lol:
[quote name='dOgLoV']ja wole z oleju :diabloti:

ja tez do chinczyka bym nie poszła , bylam raz u Turka na kebabie , i mi za bardzo nie smakowało , jeszcze mieli napisane tam mieso z owcy jakies tam surówki i ser , no to ja ucieszona bo uwielbiam żółty ser w pitach i kebabach , im więcej go tym lepiej , ona mi nakłada , ja patrze a ona ładuje ser feta :eek2: mogli by napisać jaki dodaja bo ja np nie lubie sera feta ....[/QUOTE]
Ja za frytkami z oleju nie przepadam bo są za mało chrupiące:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...