Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']no właśnie , i specjalnie te lumpy tam pozawieszałam zeby nie było widac pupy i pindola :diabloti:[/QUOTE]

nie chciałaś się pochwalić na całego...:diabloti::shake:

o spacerek do lasu był:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Każde jest fuuuj ;p

A foty super :loveu: Konie jakie śliczne (aż zachciało mi się na stadninę :p)

Pięknie tam u siebie macie hyhy :D[/QUOTE]

Pieknie pięknie ale te tereny sa mocno zaludnione i psy nie mogą sobie swobodnie pobiegać :roll:

[quote name='wiki4']Każde :eviltong: A już zwłaszcza to sklepowe :niedowia:[/QUOTE]

nie każde :eviltong:
[quote name='marta.k9080']nie chciałaś się pochwalić na całego...:diabloti::shake:

o spacerek do lasu był:p[/QUOTE]

nie no coś muszę dla siebie też zostawić :eviltong:

niooo bylismy u koników nad wodą i w lesie :cool3: ale na frytki zabrakło nam czasu :mad: ale w ogóle co ja dzisiaj odjebał...m to głowa mała :roflt:

byliśmy u Gabi z prezentem , jedziemy z powrotem i mówie do Sebka " a zadzwonie do mamy spytam gdzie są czy na działce czy w domu i wstąpimy na kawę " no to wzięłam telefon dzwonie , gadam z mamą i macam się po kieszeniach patrze puste i mówie do mamy " ej czekaj no bo chyba telefon zostawiłam u Michała " :splat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']hahaha dobra jesteś:evil_lol: przypał jakich mało:diabloti:[/QUOTE]

jeszcze jeden przypał dzisiaj zrobiłam ale wam nie powiem co bo siara :diabloti:

[quote name='agaciaaa']Cała Ty :evil_lol: chociaż to akurat i mi się kiedyś zdarzyło :diabloti: :evil_lol:[/QUOTE]

uffff nie jestem sama :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']gadaj,wśród swoich jesteś:diabloti:[/QUOTE]

ale to mega głupie :eviltong:

no ale dobra poprawie wam troche humory :eviltong:

od samego rana cały czas wkurzały mnie gacie i mowie na spacerze do Sebastiana ze mam jakies głupie gacie bo mi w tyłek włażą i mnie wkurzają , wróciliśmy , zjedliśmy obiad ide siusiu patrze a ja mam gacie założone tył do przodu :peace:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']uffff nie jestem sama :diabloti:[/QUOTE]

Ale ja tylko sobie tak pomyślałam, nie narobiłam siary mówiąc to na głos :diabloti:

[quote name='dOgLoV']ale to mega głupie :eviltong:

no ale dobra poprawie wam troche humory :eviltong:

od samego rana cały czas wkurzały mnie gacie i mowie na spacerze do Sebastiana ze mam jakies głupie gacie bo mi w tyłek włażą i mnie wkurzają , wróciliśmy , zjedliśmy obiad ide siusiu patrze a ja mam gacie założone tył do przodu :peace:[/QUOTE]

Aga jesteś genialna :mdleje: gdzie Ty masz głowę? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']ale to mega głupie :eviltong:

no ale dobra poprawie wam troche humory :eviltong:

od samego rana cały czas wkurzały mnie gacie i mowie na spacerze do Sebastiana ze mam jakies głupie gacie bo mi w tyłek włażą i mnie wkurzają , wróciliśmy , zjedliśmy obiad ide siusiu patrze a ja mam gacie założone tył do przodu :peace:[/QUOTE]

hahahahahahahahah.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Ej, to nie jest śmieszne, też tak mam 8) I jeszcze potrafię w nocy się nagle obudzić z paniką, bo poczułam, że już na telefonie nie śpię (jest pod poduszką, bo służy jako budzik) 8)

Haha, gacie :P[/QUOTE]

:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

ja czesto czuje ze dostałam sms-a a sms-a nie ma :diabloti:

[quote name='agaciaaa']Ale ja tylko sobie tak pomyślałam, nie narobiłam siary mówiąc to na głos :diabloti:



Aga jesteś genialna :mdleje: gdzie Ty masz głowę? :diabloti:[/QUOTE]

a co to jest głowa ?? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...