Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

[quote name='Naklejka']Na Zabrzańską też chca! :D No i na Wrocławską, bo nigdy nie byłam, moze uda mi się pojechać na oba dni :cool3: Ale wtedy zabrałabym się pewnie z matką.[/QUOTE]
Za rok jedziemy do krk na oba dni :evil_lol:
[quote name='understandme']Hej.
Planujecie się może pojawić na wystawie międzynarodowej we Wrocławiu ? :)[/QUOTE]
nie :grins: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='understandme']Hej.
Planujecie się może pojawić na wystawie międzynarodowej we Wrocławiu ? :)[/QUOTE]

hejka ;)

raczej nie :roll: ale jak bysmy sie zdecydowali to Cie poinformuje , z tym że Wy będziecie wystawiani w inny dzień :roll:

[quote name='wiki4']Wpadam życzyć miłego wieczorku :calus:[/QUOTE]

dziękujemy i wzajemnie :loveu::loveu::loveu::loveu:

[quote name='marta.k9080']Aga,żyjesz? :mad:[/QUOTE]

jeszcze żyje :lol: byłam na działce u mamy , było tam 7dmioro dzieci , normalnie wymiękłam , mam dosyć dzieci ...................

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']
jeszcze żyje :lol: byłam na działce u mamy , było tam 7dmioro dzieci , normalnie wymiękłam , mam dosyć dzieci ...................[/QUOTE]

chyba bym je*ła przy takiej ilości dzieciarni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']ja własnie jeb****am :mdleje:jak dojde do siebie to moze wstawie zdjęcie całej dzieciarni ....[/QUOTE]
Dla mnie dwoje ogarniętych to taki max :eviltong: Chociaż przy mnie każde dziecko nagle staje się grzeczne i ogarnięte :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='vege*']Dla mnie dwoje ogarniętych to taki max :eviltong: Chociaż przy mnie każde dziecko nagle staje się grzeczne i ogarnięte :diabloti:[/QUOTE]

ja nie mam ani trochę cierpliwości do dzieci,dwoje to o dwoje za dużo:diabloti: (jestem złym człowiekiem:-()

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']ja też,ale daleko ode mnie:evil_lol:[/QUOTE]


a ja takie do 3ciego roku :diabloti: a ja postanowilam chrzesniaczce na urodziny kupić lampe sufitowa , chciałam jej kupić w księzniczki , rózową i dobrze ze jej dzisiaj spytałam jaka by chciała bo powiedziała " ciocia , rózowa ? w księzniczki ? to nie w moim stylu , ja chce w pieski " ciekawe gdzie ja jej kupie lampe w pieski :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']a ja takie do 3ciego roku :diabloti: a ja postanowilam chrzesniaczce na urodziny kupić lampe sufitowa , chciałam jej kupić w księzniczki , rózową i dobrze ze jej dzisiaj spytałam jaka by chciała bo powiedziała " ciocia , rózowa ? w księzniczki ? to nie w moim stylu , [B]ja chce w pieski[/B] " ciekawe gdzie ja jej kupielampe w pieski :roll:[/QUOTE]
Od małego ma dobry gust :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']a ja takie do 3ciego roku :diabloti: a ja postanowilam chrzesniaczce na urodziny kupić lampe sufitowa , chciałam jej kupić w księzniczki , rózową i dobrze ze jej dzisiaj spytałam jaka by chciała bo powiedziała " ciocia , rózowa ? w księzniczki ? to nie w moim stylu , ja chce w pieski " ciekawe gdzie ja jej kupie lampe w pieski :roll:[/QUOTE]

to nie w moim stylu,ma gadkę mała:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Od małego ma dobry gust :loveu:[/QUOTE]

taaaa , ma to po cioci :diabloti:

[quote name='marta.k9080']to nie w moim stylu,ma gadkę mała:evil_lol:[/QUOTE]

to mała złośnica jest , taka ma gadke ze czasami sie słuchac nie da hehe a dopiero ma 10 lat co to bedzie pozniej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...