Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

[quote name='dOgLoV']hej hej ;)

obudziłam się a czuję się jak bym jeszcze spała :diabloti:

a na imprezie żadnej nie byłam , spać szłam koło 2giej :lol:[/QUOTE]
Ja też nigdzie nie byłam i też się położyłam koło 2giej :) w tym roku nie miałam ochoty nigdzie iść, sylwestra spędziłam w łóżku, z sylwestrowym polsatem i oglądaniem jasia fasoli też :evil_lol: górą jedzenia i butelkami szampana :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Ja też nigdzie nie byłam i też się położyłam koło 2giej :) w tym roku nie miałam ochoty nigdzie iść, sylwestra spędziłam w łóżku, z sylwestrowym polsatem i oglądaniem jasia fasoli też :evil_lol: górą jedzenia i butelkami szampana :lol:[/QUOTE]

a My siedzielismy w pokoju z teściową i Igorem ( chrzesniakiem Sebastiana ) i tez oglądalismy sylwestra na rynku we wrocławiu i w warszawie ale musze stwierdzić że bida była w tym roku :shake:

[quote name='Ty$ka']Hejka :D

To u mnie Sylwester skończył się grubo po 4tej i spałam do 7.30 :lol: I czuję się doskonale :D :loveu: Krótki sen mi służy ;P 8)[/QUOTE]

to ja bym chyba padła :cool1:

[quote name='monika15']skąd ja to znam:evil_lol: mam zdecydowanie za słaba głowę do takich imprez[/QUOTE]

ja mam w ogóle słabą głowę , nawet jak ide spac o 21 to mi jest ciężko wstać o 9tej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']
ja mam w ogóle słabą głowę , nawet jak idę spać o 21 to mi jest ciężko wstać o 9tej :evil_lol:[/QUOTE]
Ja jak się kładę o 23 to mam problemy ze wstaniem o 13 :evil_lol: ostatnio mnie listonosz obudził o 12.30 :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']widać nie jestem sama :evil_lol:

ale na dłuższą męte to jest denerwujące że wiecznie śpiąca jestem :shake:[/QUOTE]
To wtedy śpię i w dzień tak od 17 do 20 idę się kąpać, czekam aż włosy wyschną i znowu spać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Boszz ja czasami śpię zbyt dużo, ale wtedy w nocy zasnąć nie mogę.. a co gorsza na drugi dzień budzę się wcześnie rano i za nic spać dalej nie idzie...

Ostatnio do szkoły zaspałam na 7.45... to na drugi dzień przed 6 już łaziłam po domu... :mdleje:

tyż oglądałam w tv sylwestra.. no spodziewałam się czegoś innego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']to idź do lekarza :P[/QUOTE]

byłam i to nie raz , cukrzycy nie mam , tarczyca w normie ....

[quote name='vege*']To wtedy śpię i w dzień tak od 17 do 20 idę się kąpać, czekam aż włosy wyschną i znowu spać :evil_lol:[/QUOTE]

a ja walcze z snem i w dzien nie spie :shake:

[quote name='agaga21']ja tak miałam na początku obu ciąży.......[/QUOTE]

[quote name='M&S']Ja też......[/QUOTE]

ciąża to na 100%nie jest :shake:

[quote name='kalyna']Boszz ja czasami śpię zbyt dużo, ale wtedy w nocy zasnąć nie mogę.. a co gorsza na drugi dzień budzę się wcześnie rano i za nic spać dalej nie idzie...

Ostatnio do szkoły zaspałam na 7.45... to na drugi dzień przed 6 już łaziłam po domu... :mdleje:

tyż oglądałam w tv sylwestra.. no spodziewałam się czegoś innego...[/QUOTE]

a ja podejrzewam ze nawet jak bym spała cały dzien to dnia nastepnego obudziła bym sie nie wyspana :shake:

[quote name='vege*']weź mnie nie strasz :evil_lol: ale to bym raczej całe życie musiała być w ciąży :lol:[/QUOTE]

ja też :evil_lol:

[quote name='Angi']Też tak mam, jednak nie jestem w ciąży. Moja mama każe mi iść do lekarza zbadać się, czy przypadkiem nie mam cukrzycy .. :P[/QUOTE]

Ja sobie często mierze cukier ( dzisiaj tez mieżyłam wynik 93 więc w normie ) ponieważ jestem zagrożona cukrzycą , od strony mojego ojca wszyscy prawie mają cukrzycę , dziadki , wszystkie ciotki , wujkowie , kuzyni i kuzynki , nawet kuzyna syn ( ma 6 lat ) ma tak zaawansowana cukrzycę że jest juz na insulinie :shake: tylko w moim domu ( odpukać ) cukrzyce ma tylko mój tata , w 1wsze świeto jak u nich byłam to akurat sobie zmierzył cukier bo troszke za duzo podjadł i od razu miał cukru ponad 300 :shake:

[quote name='M&S']W tv....czegoś lepszego, nie to niemożliwe.[/QUOTE]

[quote name='kalyna']ahh wróciłam wspomnieniami, do kilku poprzednich lat ;)

fakt teraz to co raz gorzej :shake:[/QUOTE]

ale kiedyś te zespoły chociaż tak nie fałszowały ( być może puszczali z playbacku ) a wczoraj jak Lady Pank zaśpiewał to uszy więdły :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Może byli niedopici:evil_lol:[/QUOTE]

pewnie tak :diabloti:

normalnie jak bym słyszała organistkę z naszego kościoła :roll:

takie zespoły powinny odchodzić tak jak kiedyś śpiewał Perfect " trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejśc , niepokonanym " a nie jak już głosu nie mają i niszczą swój wizerunek i wspomnienia dobrej muzyki jaką kiedyś śpiewali ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...