Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Moja mama tak często miała plus dodatkowo często kolatania serca. Zrobiła wszystkie badania serca jakie są możliwe i na szczęście wszystko jest ok.  Więc prawdopodobnie nerwobole. 

Jeśli często tak masz to dobrze jest zbadać serducho :) tak na wszelki wypadek. 

Link to comment
Share on other sites

Ja mam problemy z nerwami więc podejrzewam że to byl nerwoból ale i tak przejde się do lekarza jak jeszcze raz mnie to dopadnie , wczoraj to był pikuś , dzisiaj to była masakra bo doszły mi jeszcze inne dolegliwości ale już mi przeszło , teraz tylko łeb mi pęka , ale to z innego powodu , a może się skumulowało , byłam u cioci , matko boska jak Ona miała w domu nahajcowane , chyba z 50 stopni tam było , a ja mimo iż jestem ciepłolubna to gorączki nie znosze , wole siedziec w polarze czy spać pod kołdrą ale w pokoju mieć chłodniej , i do tego kilka osob tam paliło , wychodzili na korytarz ale to wyglądało w ten sposób że stali na korytarzu w drzwiach do pokoju w którym siedzieliśmy buhahahaha , wszystko mi jebało fajami , i tak mi było niedobrze że nawet sie opisać tego nie da .... 

Ania jechałam dzisiaj przez kotłów , do tej cioci , i sie zastanawiałam jak to Ty mi tłumaczyłaś o tym Wadlewie i za cholere nie mogłam sobie przypomnieć :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...