Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Ja pracoholiczką nie jestem ale nie wyobrażam sobie nie chodzić do pracy , wiadomo że jak sie do niej chodzi to się narzeka ale idzie sie do niej z przyjemnością , jedyny minus to pracujące weekendy , już nie pamietam kiedy miałam wolną sobotę , jak dla mnie to praca musi być :D ale od poniedziałku do piątku :D
Kierownik 30 razy mi sie pytał czy może jednak przyjde ale byłam nie ugieta hehehehe

Link to comment
Share on other sites

Jestem jestem :D

właśnie pije piwko :D

Rano bylismy na imprezie "biegać każdy może ' bo nasze stowarzyszenie miało patronat :D a teraz sie relaksuje :D

Ola tak jak Angi pisze mam dwóch braci i jedną siostrę :D Brat Michał ma Gabi i Emilke , brat Sławek Stasia a siostra Milena ma Maryśkę :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Oj tam , kwestia nauki :D

Ja teraz będę się uczyła jeździć na kubeczkach , pewnie nie wyjde z tego cało ale spróbuję , a co mi tam :D

Lucky chciał z nami jeździć ale nie miał rolek i zostało mu zjadanie żołędzi :D

A jaka fajna mała 3 latka jeżdziła na rolkach , masakra , wymiatała jak "stary" , jak będą zdjęcia z imprezy to wam pokażę , jutro jedziemy do sportowego sklepu to przy okazji zorientuje się jakie są najmniejsze rozmiary rolek i kiedyś zakupię Fabianowi , będzie jeździł od małego :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...