Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Helołki ;) Dzisiaj już o niebo lepiej ale młody coś apetytu nie ma , obiadku w ogóle nie chciał jeść , zjadł jedynie rano kaszkę i pod wieczór pół banana , teraz jak pił mleko to też wypluwał i całości nie wypił , mam nadzieje że mu to minie ....

Link to comment
Share on other sites

Ale powiem Wam że mój kierownik to nieogar , dzisiaj jedna z moich współpracownic była w biurze bo za pare dni idzie na emeryturę i musiała coś pozałatwiać i przyniosła liste osób które musza zrobić badania , mówi do mnie że też tam jestem , patrze a ja mam aktualne badania do 4 września buhahahahahaha ale po co mnie o tym fakcie poinformować , szef do teraz nie jest świadomy tego że już miesiąc jestem bez badan hehehehe

Link to comment
Share on other sites

Aguś, Theoś po jakichkolwiek chorobach, zanim zaczynał normalnie jeść, to potrzebowała 3-5 dni :/

Więc się nie martw za bardzo, że Fabian nie chce jeść ;)

Ważne, żeby pił. A jeść niech sobie je mniejsze porcje. Zawsze możesz mu podawać mniejsze porcje, ale częściej niż zwykle.

Albo między posiłkami dać mu jakiegoś owoca, herbatnika czy chrupki kukurydziane :)

 

No to własnie mi się skonczyły :P

 

No to do roboty, bo będą dni płodne :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...