Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

To się wtedy dotyka faceta tak, żeby stracił czujność :P

 

Dobrze, że mój Bogdan jakoś nie kombinował, jak mu oznajmiłam, że robimy rodzeństwo :)

Raz nawet "po" zapytał mnie: to co zrobiliśmy? braciszka czy siostrzyczkę? :D

Do tej pory z tego tekstu się śmieję, bo to właśnie wtedy wychodzi, że "zaszłam" :)

Link to comment
Share on other sites

To się wtedy dotyka faceta tak, żeby stracił czujność :P

 

Dobrze, że mój Bogdan jakoś nie kombinował, jak mu oznajmiłam, że robimy rodzeństwo :)

Raz nawet "po" zapytał mnie: to co zrobiliśmy? braciszka czy siostrzyczkę? :D

Do tej pory z tego tekstu się śmieję, bo to właśnie wtedy wychodzi, że "zaszłam" :)

miał czucie facet :P

mój maż zbytnio nie chciał drugiego, na dodatek coś miałam z hormonami i jakoś nie dawałam sobie szans na ciążę (aż tu nagle coś mnie zaczęło mdlić, akurat przebywałam ze starszym w szpitalu na okulistyce). Poszłam do apteki po test- dwie krechy. Dalej nie dowierzałam, poszłam na dół do laboratorium na betę (wynik wielki, bo to już 5-ty tydzień był) i tak zapytałam przy odbiorze czy jestem w ciąży- na to wredny babsztyl- "nie widzi Pani" hehe

 

Drugie dziecko, to był najlepszy pomysł na świecie (mój pomysł wczoraj skończył 7 lat):)

Link to comment
Share on other sites

Zobaczymy czy my będziemy mieć "córeczkę tatusia", bo mój mąż stawia, że będzie dziewczynka :D Zresztą jak 99% naszych znajomych ;) Chyba tylko ja twierdzę, że będzie drugi chłopak :D Ale to już się wszystko wyjaśni w ciągu półtora tygodnia :)

 

U nas będzie 4 lata różnicy i mam nadzieję, że się dzieciaki dogadają, pomimo różnicy wieku ;)

Link to comment
Share on other sites

Zobaczymy czy my będziemy mieć "córeczkę tatusia", bo mój mąż stawia, że będzie dziewczynka :D Zresztą jak 99% naszych znajomych ;) Chyba tylko ja twierdzę, że będzie drugi chłopak :D Ale to już się wszystko wyjaśni w ciągu półtora tygodnia :)

 

U nas będzie 4 lata różnicy i mam nadzieję, że się dzieciaki dogadają, pomimo różnicy wieku ;)

mąż nawet wiedział kiedy poczęte, więc trzeba mu wierzyć :P daj koniecznie znać co będzie, byleby się dupką na usg nie obróciło ;)

Link to comment
Share on other sites

mąż nawet wiedział kiedy poczęte, więc trzeba mu wierzyć :P daj koniecznie znać co będzie, byleby się dupką na usg nie obróciło ;)

 

Właścicielka tej galerii by mi nie darowała, gdybym nie napisała co będzie :P

Jak weźmie przykład ze starszego brata, to będzie pięknie widać, bo Theodor pokazał dokładnie co ma między nogami :D

Link to comment
Share on other sites

hehe tak samo miałam, mam zdjęcie z usg ze stojącym do góry siuskiem, z dziewczynkami o tyle gorzej, iż wargi sromowe są napuchnięte i lekarze tak trochę się boją mówić że to córka (może się okazać, że wargi to jajka heheh). A w ogóle we wrześniu zostałam dwa razy ciocią- moja siostra 4 września urodziła chłopczyka Mikołaja, a 21-go siora mojego męża dziewczynkę Liliankę :)

Link to comment
Share on other sites

Mój Theodor na usg pokazał pięknie pupę i siusiaka :D Mój mąż nie mógł wtedy ze mną być i pani doktor pytała, czy ma zaznaczyć dla tatusia co gdzie jest :D

Ale ja się śmiałam, że bardzo wyraźnie widać i nie trzeba nic zaznaczać ;)

 

No to gratulację ciociu :)

Ja mam bratanicę Liliannę :D W sierpniu skończyła 5 lat :)

Link to comment
Share on other sites

no widzisz ile mamy wspólnego heh, a za gratulację dziękuję (jeszcze mam bratanicę Julę, dzień młodszą od mojej Gabi- jak zaczęłam rodzić, bratowa się zestresowała- miała termin za 3 tygodnie i urodziła na drugi dzień ) Lilianki jeszcze na żywo nie widziałam, bo mieszkają w Irlandii :(

Link to comment
Share on other sites

Ja mam bratanka Tymoteusza (9lat), wspomnianą bratanicę Liliannę (5lat), bratanicę Emilię (4lata) i bratanicę-chrześnicę Michalinę (4lata).

I widziałam ich ostatni raz w grudniu zeszłego roku i nie wiem kiedy ponownie zobaczę :( Oni wszyscy w Polsce, a ja w Niemczech :/

A od strony męża, to 3 panny, bo dwie mają 18 lat, a jedna 20 :)

Link to comment
Share on other sites

No to i ja się dołączę do rozmowy :D Ja mam dwie bratanice Gabrysia(12lat) Emilka ( 7lat) , jedną siostrzenicę Maryśkę (5lat) i bratanka Staśka ( 14miesięcy ) :D A nasz bąbelek Fabian ma 11 miesięcy <3

Magda oczywiście że bym Ci nie wybaczyła bo muszę wyprawkę skompletować ! :P ŁamAga własnie usiadła z piwkiem :D , ale jeszcze mam pranie do powieszenia i czekam aż się wypierze ;) Dzisiaj mam bardzo glupi dzien , wszystko leci mi z rąk i jestem jakas taka roztrzepana :P , rano o 5tej zbiła tależ , jak jeb....nął o płytki w kuchni to był taki hałas że chyba nawet sąsiadów pobudziłam :P Oooo dzieć się budzi :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...