Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Ostatnio chodzi za mna chęć wykonania makijażu permanentnego brwi i kreske u dołu oka , zna ktos ceny takich zabiegów ? :D

Do mojej szefowej (ma gabinet kosmetyczny) co jakiś czas przyjeżdża babeczka z Wro i robi klientkom pernamentny. U niej brwi kosztuja 500zl a kreska 300zl . robi naprawdę super. Gdybym miała kase sama bym sobie brwi zrobiła :)
ale jak kreske na dole byś chciała ? Czemu nie do góry ? ;)
Link to comment
Share on other sites

Być może skoro sie tak zepsuł to niebawem zbankrutuje i zamknie lecznice :/ trzeba by w koncu jechac odebrac ten rodowód ....

 

Problemy zdrowotne skórne ? szkoda że nie macie galerii ;( :P

 

O to nawet nie tak źle , co gdzie szukam to brwi kosztują 600 zł a kresek nigdzie nie mogłam znaleźć , troszke to kasy kosztuje , musiała bym zacząć odkładać :D 

Wiesz ja mam takie wielkie żabie oczy i wydaje mi sie ze ta kreska u dołu optycznie je zmniejsza .... ale nie chciała bym jakiejś grubej takiej tylko delikatną ;)

 

 

Fajne mam spiochy ? :D ( nie patrzcie na otoczenie bo na tapczanie jest armagedon :P )

 

DSC04002.JPG

Link to comment
Share on other sites

jak jest np piwo cytrynowe to zawsze każdy mówi " to piwo cytryny nie widziało , to tylko ekstrakt" ale coś jednak w tym jest bo mam alergię na przyprawy i podobno też na gruszki , wczoraj piłam piwo redsa gruszka i chilli i mnie złapał katar , myślałam że zbieg okoliczności ale teraz tez pije i oddychac nie mogę ;( ja juz niedługo sie nawet piwa nie napije :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...