Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Niestety win nie znoszę :P

 

Ale zwykłe piwa lubie , nie musze pić smakowych ;)

 

A teraz ide nynać , ten tydzien bede rzadko na dogo , znowu mam popołudniówki i bede musiała dosc wczesnie wychodzić zeby młodego do mamy podrzucić , miałam miec yrlop od 10tego ale kierownik mi go nie uwzględnił wiec nie wiem czy mi go da , w ogóle miał mi ustawić zmiany na miesiac zaczynając od jutra 2-1-2-1 a ustawił mi 2-1-2-2 i jutro bede musiała sie opomnieć nie dosyc ze o urlop to jeszcze o zmiane zmian hehehehe jak ja tego nie lubie grrrr

 

 

Dobranoc :)

Link to comment
Share on other sites

Ola ja sobie muszę wmawiac że mi też już nie smakuje :P

 

chociaż to dziwne bo nie nawidzę napojów i kompotów gruszkowych a to piwo mi o dziwo zasmakowało , musze jednak zostać przy warce porzeczkowo limonkowej albo przy zwykłym ;)

 

Quwa teściowa wróciła do domu i znowu jest lipna atmosfera :/ 

 

Jakos trzeba sie od nowa przyzwyczajać :)

Link to comment
Share on other sites

Być może skoro sie tak zepsuł to niebawem zbankrutuje i zamknie lecznice :/ trzeba by w koncu jechac odebrac ten rodowód ....
 
Problemy zdrowotne skórne ? szkoda że nie macie galerii ;( :P


Całe szczęście ze skórą akurat wszystko w porządku :p.
Niestety wrażliwy żołądek i serducho w kiepskim stanie. Byliśmy na badaniach we Wrocławiu w klinice Niedzielskiego i pani doktor była bardzo zdziwiona, że z takimi problemami sercowymi Zara jest tak aktywnym psem :). Póki co serce pod kontrolą i tfu tfu narazie się nie odzywa ;).
Kwestia też tego, że nie wiem co Zarka przeszła zanim trafiła do nas i w jakim stopniu to odbiło się na jej zdrowiu... Psychicznie też było z nią ciężko na początku. Tak jak na Sajana mogę ryknąć i spływa to po nim jak po kaczce, tak przy niej muszę bardzo uważać na ton głosu... Wystarczy ciut podniesiony, a Zara kuli się jakby dostała ostry wpier....ol :(.
Żeby nie zaśmiecać Waszej galerii: i tak nie zamieniłabym jej na innego psa :).

A teraz wracam do podglądania Was :P. Więcej zdjęć kociatych proszę! Ja sama mieć nie mogę, bo Tz alergik, ale do Twoich kociatych wzdycham, bo są piękne...
Link to comment
Share on other sites

Czekunia postaram sie w weekend pofocić koty ale nie wiem czy z Ibri wczesniej pasztetu nie zrobie :[

 

 

 

7024672624_pasztet_z_kota.jpg

 

Teściowej nie było 3 tygodnie :D 

 

Z poczatku tylko obstawialismy ze pojechała do wuja do Koszalina ale po półtorej tygodniu dostalismy pocztówkę z wakacji buahahaa jej samochod jest na Sebka zarejestrowany więc kartka przyszła na niego , kosztowała ją 100 zł i 2pkt karne :D fotka była zrobiona w drodze miedzy Ostrowem a Koszalinem wiec juz mielismy pewnosc ze tam pojechała :D Sebek musiał wypisac formularz ze nie On był kierowca , wypisac jej dane i odeslac a teraz Ona dostane już na adres swojego zameldowania mandat :D

 

No ale co piekne szybko sie konczy i w niedziele wróciła ;( i znowu wróciła do domu atmosfera pod tytułem " siekiere można wieszać " :/

 

 

Link to comment
Share on other sites

 
Szczyt pylenia bylicy w sierpniu

Ważna informacja dla uczulonych na pyłki bylicy! W sierpniu przypada apogeum pylenia tego często spotykanego chwastu


http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/alergie/co-pyli-w-sierpniu-jakie-pylki-wywoluja-alergie-w-sierpniu_41697.html

 

 

 

i wszystko jasne ;(

 

sezon chusteczkowy uważam za otwarty

 

alergia_514px_x.jpg

 

a ja się dziwiłam co ja sie tak zle czuje a jeszcze sobie zaserwowałam w weekend piwo z alergenami , jestem mądra nie ma co :/

 

Ide sobie do mamy zaprowadzic młodego i do pracy ;(

 

 

milego dzionka ;)

Link to comment
Share on other sites

hejka ;)

 

A jaka zdziwona była " mandat ? za co ? przecież tak powoli jechałam " hahahahahahaha 

 

znacie może jakis dobry lek na ból gardła ? już wymiękam , kilka dni mnie nie bolało a wczoraj wróciło ze zdwojoną siła , z bólu nie moge nawet buzi otworzyć :[

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...