Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Sylwia lecial do mnie jak oszalały :D

 

Ola no daleko bardzo to nie bedzie ale czasami idziemy z 15 min do miejsca wystawy :P

 

Kalyna troche jeszcze mam psich fotek :D

Neron to już staruszek a nie a go stresuje :P a Qwendi kite ma fajną ale nie wiem czy długo jeszcze pozyje bo ostatnio tak ja wali ze szczeka caly czas i ktoregos dnia Sebastian ja laczkiem zabije :P

 

W Kaliszu bedziemy obowiazkowo ! a bedziesz ? ;)

 

Marta te psy to dwa odmienne charaktery ;)

Link to comment
Share on other sites

Hejka ;)

 

Tak , tak planujemy sterylke zaraz po dopuszczeniu , a jak nam się nie uda jej w tym roku pokryć to zrobimy sterylke bo w przyszłym roku już będzie za stara na szczeniaki ;)

 

 

Dzisiaj pierwszy raz "jedliśmy" bananka , ale miał minę haha sliniak chciał zjeśc razem z tym bananem :D

Link to comment
Share on other sites

Ale to jutro bym musiała to sfotografować bo nawet nie pomyślałam o tym :P ale jak ja wam udowodnie ze to rozciapciane coś na talerzyku to banan ? :P

 

o chrupkach też myślalam ale to chyba za wcześnie , poczekam jeszcze troche , tylko coraz bardziej zastanawia mnie czy mu już ząbki nie idą , ale to chyba za wczesnie nie ? kurcze tak gryzie piąstkę że aż chrupie , marudzi , i pluje się tak że muszę 3 razy śliniak mu zmieniać dziennie ....

 

soczek marchewkowo jałkowy tez już pije , ale to od tygodnia , szału nie ma , pochlipie z 30 ml i wypluwa smoka , chyba musze mu dac świeżego soku z marchwi może lepiej mu wejdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...