Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Fabianek taki spokojny <3

 

 

 

 

W przeciwieństwie do Nerona :P

 

 

Ojjjj tak :D

 

dzidzia daje mamusi odpocząć ;) nie mam czego narzekać :D tylko że ostatnio to moja głowa w ogóle jest na urlopie , zapomniałam ze byłam u ginekologa i miałam wyniki do odebrania , czekały na mnie ponad dwa miesiące hahahahaha ale koleś tego nie skomentował tylko ładnie mi dał wyniki na szczescie :D

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje laski :* i hejka ;)

 

Monika jak nie dzwonią to dobrze :D znaczy że zdrowa jesteś :D ale widze ze nie tylko ja mam skleroze :D

 

Wiecie co ? jednak czasami to że ktoś nam czegoś zabroni wychodzi nam na dobre :D

Wczoraj byłam w tesco kupić młodemu kurtke bo mam do niego same kombinezony a juz jest za ciepło , była śliczne kurteczka a jak Sebastian  ją zobaczył to zaczął gadać że w żadnym wypadku dziecku takiej kurtki  nie założy bla bla bla że jutro w miescie kupimy inną , obraziłam sie na niego ale odpusciłam bo to tez jego dziecko wiec ma coś do powiedzenia :P no i dzisiaj poszlismy do miasta , całe miasto zeszliśmy , bylismy na targu nawet i nigdzie nie było kurteczek w rozmiarze 68 , pojechalismy do galerii do smyka do reserveda kids i do crocodile i wszedzie same cieniutkie kurteczki były w koncu Sebek mówi "Qurwa już kup tą kurtke w tesco" ja po nia ide a Ona przeceniona o 50% :D

 

Ale sie zawiodłam bo poszłam na targ wystawek i nie było pani z zabawkami ehhh :[

Link to comment
Share on other sites

A to fajna :) Jak pisałaś że Sebek nie chce, to myślałam że różowa czy coś :)

 

haha nie no my mamy troche inne gusta i mi się podobaja takie sportowe rzeczy a jemu takie klasyczne i powiedział że takie kurtki noszą "dresy" i On swojemu dziecku tego nie założy ale jak widać sam zobaczył że innej nie dostanie i nie miał wyjścia jak się zgodzić :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...