Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

fotki też mam ale chyba mi sie nie chce pomniejszać :P

 

Sebek ale się napalił na tą wystawe w NDM hehe dzisiaj mu mówie że chyba jednak się nie zdecyduje jechac na tą wystawę bo już pomijając fakt karmienia i przewijania na samej wystawie to jednak zbyt dlugo się tam jedzie na co Sebek powiedział " no ale nie przesadzaj wcale nie jest tak daleko , masz jeszcze prawie miesiąc do namysłu nie skreślaj tej wystawy już dzisiaj " buhahahahaha 

 

Dzisiaj bylam u mamy na kawie i Paulina moja bratowa taka byla zła na brata i mi tam opowiada , wywiązała sie rozmowa że faceci to nie potrafia sie skoncentrować na kilku zadaniach na raz itd a moja bratowa w pewnym momencie mówi " Qurwa że ja się nie urodziłam lesbą " hahahaha moja mama mało nie pekla ze smiechu hahahaha

W ogóle mama uszyła wnuczkowi piękne poduszki pod głowę kostki i kosteczkę do zabawy :D taką poduszke Paulina kupiła za 50 zł :D własnie zaoszczedziłam 100 zł :D 

Link to comment
Share on other sites

Ola jeszcze nie podjelismy decyzji :/ dzisiaj jeszcze jak sobie tak spacerowałam to mnie olśniło że wózek bysmy musieli brać i tym wózkiem się po wystawie wozić :/ troche chyba trudno by było miedzy ringami smigać takim dużym wózkiem ....

 

Marta psy nie ucierpialy dostały nowe żarcie gorzej z zapachami w domu :D

 

Dzisiaj wyczesywała Nerona , matko jak z niego leci , całą reklamówę wyczesałam i tak pewnie z dwa tygodnie dzien w dzien bede musiała czesac zeby wszystko wyszło , Qwendi tez juz zaczyna zrzucać futro ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...