Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Teraz, łamAga napisał:

Juz powoli tak jest , jak nie chce zjeść kaszki to autka idą na korytarz , tak wtedy je że aż nie nadąża łykac żeby tylko odzyskać swoje autka :D

Skąd ja to znam :D

Choć z jedzeniem nigdy nie było problemów ;) Ale za to sprzątanie mu lepiej idzie jak pada groźba utraty aut :D

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, *Magda* napisał:

Skąd ja to znam :D

Choć z jedzeniem nigdy nie było problemów ;) Ale za to sprzątanie mu lepiej idzie jak pada groźba utraty aut :D

jak na razie to jeszcze ja sprzątam więc to jeszcze przede mną :D

Fabian ogólnie pochlania wszystko ale Sebastian go nauczył jeść w biegu , ja nie będę za nim biegać z łyżka i miseczką , ma usiąść i jeść i wtedy zaczyna się "wojna" wiec jakoś muszę sobie radzić ;)

Link to comment
Share on other sites

Teraz, *Magda* napisał:

Też nigdy nie biegałam z jedzeniem za Thedorem i za Nathanem też nie mam zamiaru ;)

No i za tydzień będę musiała polować na: https://www.aldi-sued.de/de/angebote/angebote-ab-donnerstag-24-november/detailseite-kw47-do/ps/p/dickie-toys-funk-ferngesteuertes-fahrzeug-cars-201/

Theodor chce autko sterowane, więc będziemy polować :)

O kurcze fajne :) oby Wam się udało :D rozpieszczone te Wasze dzieciaczki ;)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, *Magda* napisał:

Też nigdy nie biegałam z jedzeniem za Thedorem i za Nathanem też nie mam zamiaru ;)

No i za tydzień będę musiała polować na: https://www.aldi-sued.de/de/angebote/angebote-ab-donnerstag-24-november/detailseite-kw47-do/ps/p/dickie-toys-funk-ferngesteuertes-fahrzeug-cars-201/

Theodor chce autko sterowane, więc będziemy polować :)

zajebiste :D 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Ania :) napisał:

Hej Aga i dobranoc :p :) 

hejjjjjj ;)

11 godzin temu, Aleksa. napisał:

Dobre masz sny :P

 

A tak poza tematem. Magda Ci kiedyś pisała, że dobre jest mleko łaciate junior i pisałaś, że nigdy go nie widzialas. To teraz w biedrze jest ono w dobrej cenie, bo po 2,4 zł :P

dzisiaj miałam normalny :P

Wlasnie widziałam i miałam Magdy pytać , bo , znalazłam to mleko w interarche ( 3,89) , nie mogłam go znaleźć bo szukałam w lodówkach a przez przypadek jak kupowałam śmietanke do kawy stojącą na półce znalazłam obok własnie mleko łaciate junio , i teraz moje pytanie , czy to mleko nie jest naszpikowane chemią skoro stoi na półce a nie w lodówce ?

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, łamAga napisał:

hejjjjjj ;)

dzisiaj miałam normalny :P

Wlasnie widziałam i miałam Magdy pytać , bo , znalazłam to mleko w interarche ( 3,89) , nie mogłam go znaleźć bo szukałam w lodówkach a przez przypadek jak kupowałam śmietanke do kawy stojącą na półce znalazłam obok własnie mleko łaciate junio , i teraz moje pytanie , czy to mleko nie jest naszpikowane chemią skoro stoi na półce a nie w lodówce ?

u mnie większości sklepów mleko stoi na półkach :P i póki nie otworzysz, to nic się nie powinno dziać z zamkniętym mlekiem na półce ;) 

Link to comment
Share on other sites

O 17.11.2016 o 21:23, *Magda* napisał:

Też nigdy nie biegałam z jedzeniem za Thedorem i za Nathanem też nie mam zamiaru ;)

No i za tydzień będę musiała polować na: https://www.aldi-sued.de/de/angebote/angebote-ab-donnerstag-24-november/detailseite-kw47-do/ps/p/dickie-toys-funk-ferngesteuertes-fahrzeug-cars-201/

Theodor chce autko sterowane, więc będziemy polować :)

fajne autko,kciuki trzymam aby udało Ci się go kupić :)

Link to comment
Share on other sites

Ahaaaaa takie buty , to jutro kupie łaciate junior ;) 

Tyś ja ja ostatnio napial się zimnego mleka z lodówki , z butelki to myslalam że je zwróce , normalnie woda zabielona proszkiem do prania :/ moze to łaciate bedzie lepsze bo te w butelce porażka :/

Qurwa młody dobrze nie wydobrzał po bostonce i znowu jest chory ;( od 3 w nocy dzisiaj nie spie ,  kręgosłup mi pęka bo młody chciał tylko leżec na mnie a ja nie moge leżec na wznak :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...