Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Nikomu nic się nie chce :P

 

Ola maleńka Ibri nie chce sie oduczyć sikania w korytarzu :[ oszaleć idzie :[ kupiłam na targu ten odtłuszczacz o którym mówiłam i nim ładnie sie zmywa i niweluje "zapach" ale nie odstrasza jej to przed ponownym sikaniem w tym miejscu ;(

 

Przed chwilą byłam w tesco , ide czuje że taki dziadek bacznie mi sie przyglada ale ściema że nie widze i ide dalej , w koncu nie wytrzymał i podszedl ze słowami na ustach " ale piękny ten pies " hahahaha chodziło mu o tatuaż , ładnie podziękowałam i chciałam iść dalej a ten się rozpędził i zaczął mi opowiadac gdzie mieszka i ze obok niego taki koleś otwiera studio tatuaży , weszlam do tesco na chwile a wyszlam po godzinie :D

 

No i wybiły sie młodemu 4 ząbki na raz , o dziwo nawet nie gorączkował tylko pieluszke musiał mieć zmienianą 15  razy na dzień :D teraz mu idą kolejne dwa i już jest marudny , oby gorączka nie przyszła ....

Link to comment
Share on other sites

Ranny udusilabym za sikanie xd ja nie moglam sie doczekać kiedy Brando przestanie mi sie zalatwiac w domu, bo mialam tego serdecznie dosyc.

Bo tatuaz masz bardzo fajny to nie dziwne, że ludzie Cie zaczepiaja :D

No i oby Fabianowi szybko sie ząbki wybily bez przygód :)

Link to comment
Share on other sites

Nam już ręce opadają , Ona to robi chyba złośliwie , mają dwie kuwety , stosowaliśmy i tą opcje którą podają hodowcy , czyli ilość kotów plus jeden i nic , cały czas to samo ;(

 

Ojjj dziekuje ale nie przesadzajmy , mój tatuaż zostawia wiele do życzenia ;)

 

Jak na razie nie mamy co narzekać , marudzić marudzi ale nie jest źle ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mam do wstawienia 50 zdjęć , moze to Was zachęci do odwiedzin na dogo :P

 

wieczorkiem wstawie , na pewno nie wszystkie ale troche wstawie ;)

 

teraz musze jeszcze isc do lclerka , nie chce mi sie ale chusteczki nawilżane mi się koncza a jest promocja :P

Link to comment
Share on other sites

Jestem co kilka dni i czytam, ale pisać zwykle nie mam jak albo nie mam czasu ;)

 

Gratuluję zębów, współczuję lejącego kota i zazdroszczę urlopu w tą jakże cudowną upalną pogodę w którą najchętniej leżała bym u siebie w piwnicy :/. Coś miałam jeszcze dopisać odnośnie tego co pisałaś wcześniej, ale od wczoraj zdążyłam już zapomnieć :P

 

Fotki chętnie obejrzę :D

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia będą za jakąś chwile bo dzieć nie chce spać , jak zwykle ;)

 

Monika ja też się ciesze najbardziej z tego urlopu bo moge siedzieć w domu i nie musze stać w tej saunie na hali :D 

 

w ogóle zbiera sie na burze , już pogrzmiewa :D moze chociaż w nocy bedzie chłodniej :D dzisiaj w nocy myslałam że oszaleje , okna musiałam pozamykać bo ten "nowy" labek" sąsiadów tak darł papę że oszaleć było można , calutką noc , myślałam że spłonę ....

Link to comment
Share on other sites

Mnie codziennie około 5 budzi pies sąsiadów, bo szczeka :P i tak szczeka do jakieś 9 ...
U mnie też niby grzmi, jest duszno jak cholera, ale mam wrażenie, że burza przejdzie bokiem. Wiatru zero, nawet listek się nie poruszy na drzewie, zero deszczu. Tragedia jest.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...