Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

No, jakość powalająca :megagrin:

Ale ja też wrzucam takie zdjęcia ;)

 

 

Aguś, a jak rana? Dajesz radę już swobodnie chodzić?

 

lepsze pewnie takie gnioty niż żadne ale ja u Ciebie takich "pieknych" zdjęc jeszcze nie widziałam :P

 

Rana juz w porządku , szczerze to za chwile nie bede wiedziała gdzie mam smarowac tak zanikła , jedynie co to chodze dziwacznie przez brzuch , jak mam ściągniety to ide normalnie a jak mam luzne ciuchy to sie mega dziwnie chodzi z takim brzuchem ( pewnie wiesz o co mi chodzi ) ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja blizny nie smarowałam ;)

 

Mi trochę tego brzucha zostało i czasem mnie denerwuje :mad:

 

nam kazali smarować cepanem , tłumaczyly to w ten sposób ze ten krem nie ma jakis tam super wlasciwosci ale jest mega tlusty i jak sie go tak wsmarowuje w rane do wchloniecia to sam masaż powoduje że blizna znika i faktycznie coś w tym jest ....

 

o brzuchu mi nie mów , mam gdzies taki jak miałam w 5tym miesiacu ciąży tylko ze jest taki galaretowaty i dziwnie lata jak sie idzie , straszne uczucie :D mam nadzieje ze sie chociaz troche "wsyśnie" , jak bede mogła już bezpiecznie ćwiczyć to chyba zaczne jeździć na łyżwach a latem na rolkach :D

Link to comment
Share on other sites

Ty się nie zabij na tych łyżwach

 

Postaram sie :D

 

Też smarowałam bliznę cepanem, troszke mniej widoczna jest. Nadziałam się na wystającego gwoździa z dechy i zrobiłam sobie wielką szramę 

 

Widzę że nie tylko ja jestem Łamaga :D ale cepanem też smarowałam tatuaż , i bardzo ładnie mi się goił , strupki szybko odpadły ;)

 

Boże, Aga weź lepiej nie jezdzij na tych łyżwach...

 

Jeszcze nie będę jeździła , jak młody będzie mial z 2 miesiące to moze zaczne , teraz go na tak długo nie zostawie z nikim a na łyżwy musze jechać do miasta obok :P

 

Ale brzydkie zdjęcia  :turn-l:

 

Nie wybudzaj dziecka wyrodna matko, chyba że cycki Ci mają eksplodować to wtedy ewentualnie pozwalam  

 

:P

 

już nie będe , ale jak śpi 5 godzin to nie moge sie powstrzymać :P

 

wczoraj na wieczór tzn o 23 dałam mlodemu 80 ml mleczka , wypił 50 ml i zaczął wypluwać więc miał dosyć i dał mamusi pospać do 5tej  :loveu: i co dziwne , dostał o tej 5tej cyca ( na noc nie sciagam mleka ) ładnie wypił bez szarpania się , odbił sobie i spał do 9tej  :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dzisiaj prezencik  :laugh2_2:​  :loveu:

 

tzn Fabian dostał  :jumpie:

 

fotki lipne ale robione telefonem w ciemnym pokoju :oops:

 

DSC_0162.jpg

 

:loveu:

 

DSC_0163.jpg

 

Przesłodki ten dresik  :loveu:  będzie miał Fabian na przyszły rok na świeta  :loveu:

 

takie porównanie wielkości na szybko cyknięte  :jumpie:

 

DSC_0161.jpg

 

Dziękujemy bardzo  :loveu:

 

17350_DZI%C4%98KUJE.gif

Link to comment
Share on other sites


wczoraj na wieczór tzn o 23 dałam mlodemu 80 ml mleczka , wypił 50 ml i zaczął wypluwać więc miał dosyć i dał mamusi pospać do 5tej  :loveu: i co dziwne , dostał o tej 5tej cyca ( na noc nie sciagam mleka ) ładnie wypił bez szarpania się , odbił sobie i spał do 9tej  :loveu:

 

Widzisz, jak ładnie dał mamusi pospać :D

 

 

A prezencik ładny :loveu:

Ale widziałam go wcześniej niż Ty :eviltong: :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Widzisz, jak ładnie dał mamusi pospać :D

 

 

A prezencik ładny :loveu:

Ale widziałam go wcześniej niż Ty :eviltong: :megagrin:

 

dal mamusi pospac a od rana wykancza mnie nerwowo tym ulewaniem :P co 30 min co 15scie chlusta takim rzadkim mlekiem , oszalec idzie ....

 

wiadomo , znowu spiski :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...