Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Ja zjadam leysy paprykowe :)

 

lays'y paprykowe za mna juz chodzą od dłuższego czasu ale mam juz napoczęte solone no i wczoraj mi jeszcze Sebek przytargał z biedronki chipsy o smaku carbonara bo dzwonił do mnie zeby się spytac czy chce ale oczywiście nie słyszałam telefonu to wziął :D

 

 

Hejka ;)

 

Ja codziennie narzekam ze mi sie nic nie chce ale niedziela jest takim dnie że niedosyć ze mi sie nic nie chce to jeszcze mnie wkszytko wkurza i taka jakaś ogólna deprecha mnie łapie :( 

Mam nadzieje ze nie zaczne rodzić w niedziele bo nie bede miała siły i ochoty przeć :P

Link to comment
Share on other sites

Wow, niezły już brzuch masz Ja niestety ostatnio sie nie udzielam na dogo, bo brak czasu...

 

Miałam sobie dzisiaj fotke trzasnąć z brzuchem w całej okazałości ale jakoś nie maiłam weny :( 

 

Już niedługo ferie :D bedziesz miała więcej czasu :D

 

Hejka Aguś Niedziela jest pechowa, też mam depresję w niedzielę... Jeśli cię to pociesza

 

 

Hejka ;)

 

wolała bym żebyśmy wszystkie miały lepsze humory ;)

 

 

Byliśmy własnie u Marysi po łóżeczko , koty oczywiscie polują cały czas żeby sie w nim położyć  :lmaa: Brat z Pauliną i Stasiem też byli , ale nawet mi sie nie chciało wyciągnąć telefonu żeby zdjęcie zrobić heh no i w końcu zamówiłam rożek na allegro i nawet takie nabytki nie poprawiły mi dzisiaj nastroju , ehhhh ta niedziela ;)

Link to comment
Share on other sites

Koty nie uznają że to nie jest dla nich :P

No wiesz, Stasia nie fotografować? :mad:

 

Nasze koty uwielbiają zwiedzac to co nowe  :lmaa:

 

Nie no kilka fot mu zrobiłam ale aparatem a aparat wziął brat :P

 

za to mam znowu zdjęcie Nerona i Pepsi , tym razem nawet się do siebie przykleiły :D

No to Aga, teraz dmuchaj balony i do łóżeczka ;)

 

Sebek mówił że mi przyniesie taka plyte na wierzch tylko że balony były by lepsze bo jak dziecko będzie to już by mi nie wskakiwały ....

Link to comment
Share on other sites

Lepiej balony daj, będziesz miała spokój (chyba :)).Neron się zakochał z wzajemnością chyba :loveu: :D

 

dokładnie , musze gdzieś nabyc balony , tylko sama pewnie zawalu dostane jak kot wskoczy i bedzie huk hehe

 

Taaa to miłość psio kocia  :loveu:

 

DSC_0018.jpg

Link to comment
Share on other sites

fajny patent z tymi balonami! tym bardziej przy twoich sikaczach ;)

 

 

https://lh4.googleusercontent.com/-JliOGymmzn8/VDrUanrZZjI/AAAAAAAADVs/fKPAIAr82V8/w640-h360-no/DSC_0018.jpg

słodko  :loveu:

 

No gdyby mi Ibri nasikała do łóżeczka to bym chyba na prawde ją wypatroszyła a do pokoju wstępu by już na tysiąc procent nie miała :shake:

Link to comment
Share on other sites

Hejka ;)

 

dziekuje  :loveu:  

 

ale te moje kotu głupie , przed chwila sie poplakalam ze smiechu przez Pepsi , stanęła na koncu parapetu i chciała wskoczyć do łóżeczka ale nie doleciała , zrobiła salto po drodze i sie rozprysła zdziwiona na podłodze   :megagrin:  do teraz pizgam na głos nie moge sie uspokoić haha  :megagrin:  

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

 

 

ale te moje kotu głupie , przed chwila sie poplakalam ze smiechu przez Pepsi , stanęła na koncu parapetu i chciała wskoczyć do łóżeczka ale nie doleciała , zrobiła salto po drodze i sie rozprysła zdziwiona na podłodze   :megagrin:  do teraz pizgam na głos nie moge sie uspokoić haha  :megagrin:  

 

 

ja ostatnio ryłam z Luny jak się rozpizgła w biegu za piłką,płytki jeszcze mokre w przedpokoju ,ślisko było.... :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...