Jump to content
Dogomania

VIII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - rozpoczęty :-)


Estera

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asia & Ginger']Tak, to ten Bobolin.




Sprawdziłam dojazd i można dojechać pociągiem do Darłowa i później pksem albo taksówką do Bobolina albo w ostateczności pójść pieszo, bo to tylko 6 km od Darłowa. ;)[/QUOTE]

ja mam w najlepszym wypadku 10h jazdy do darłowa z białegostoku, plus ok.1h do białego, a jeszcze z darłowa do bobolina :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']jechac czy nie jechac.....:roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]Głupiaś? Pewnie, że jechać :mad: :loveu:

[quote name='ulvhedinn']Ja na "prawie pewno"- tzn deklaruje sie na pewno, ale mi potrafi coś dzikiego w ostatniej chwili wyskoczyć ;)
Czyli ulv + psy w liczbie nieznanej (zapewne co najmarniej dwa-trzy) - domek :razz:

....oczywiście o ile nie macie nic przeciwko Strasznej KrAksie :eviltong:[/quote]Jeśli nadal mogę ...delikatnie zwrocić jej uwagę gdy chce przejechać Szyszkę,to nie mam nic przeciwko :lol:
Zapisuję :)

[quote name='Unbelievable']ja mam w najlepszym wypadku 10h jazdy do darłowa z białegostoku, plus ok.1h do białego, a jeszcze z darłowa do bobolina :roll:[/quote]
Zapisywać czy nie? Bo nie wiem :cool3:
nad morze masz dalej niż do Wrocka? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']
Zapisywać czy nie? Bo nie wiem :cool3:
nad morze masz dalej niż do Wrocka? :crazyeye:[/QUOTE]

narazie zapisz, ale na 100% nie wiem czy pojadę :shake:
dalej o 30km, ale dojazd o wiele gorszy :shake: poza tym do wrocka jechałam z wawy, a teraz z białego;) zobaczymy jeszcze jakie będą rozkłady na przyszły rok

edit: patologiczne dzieci jak widać o niczym nie myślą :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Widzisz pomyślałam i o Tobie i o Basi :loveu: No razem z Oleczkiem pomyśleliśmy :cool3:[/quote]

a o mnie nie pomyśleli :-(
widzę, że chociaż do domku zostałam przydzielona :evil_lol:


[quote name='NaamahsChild']Zapisuję sobie wątek, jeszcze nie jestem pewna, ale możliwe, że mój TZ + ja + Blanche się pojawimy:razz:[/quote]

ja Ci dam możliwe :mad: masz jachać i już :eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...