Jump to content
Dogomania

VIII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - rozpoczęty :-)


Estera

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='yuki']Nikt jej na siłe do wody wkładać nie będzie, a nóż widelec sama się przekona, moja też się bała a teraz jak ryba w wodzie :p[/quote]

Zastanowię się. Bardzo chciałabym jechać, ale także bardzo chciałabym wziąć ją ze sobą... mama jednak uważa, że Sara nie będzie dobrze czuć się na takim obozie i mam wątpliwości. To mix bernardyna (choć w wersji ligh :evil_lol: ) pogadam jeszcze z mamusią :) i pomyślę... jak coś to pojadę sama :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']to zapiszcie i mnie

gops-os.tow-pies-domek

tym razem psa nie biore zebym mogla chodzic na spacery ;), chyba ze stanie sie cud i moj pies zmadrzeje w co watpie

ale mam blisko :multi::cool3:[/quote]
zapisałam ;)

[quote name='Izabela124.']:eviltong::eviltong::eviltong: literówka
A i jestem z Suwałk nie z Łomży ;) W Łomży tylko się uczę;)[/quote]Dzięki, zmieniłam ;)

[quote name='Kika9004']Zastanowię się. Bardzo chciałabym jechać, ale także bardzo chciałabym wziąć ją ze sobą... mama jednak uważa, że Sara nie będzie dobrze czuć się na takim obozie i mam wątpliwości. To mix bernardyna (choć w wersji ligh :evil_lol: ) pogadam jeszcze z mamusią :) i pomyślę... jak coś to pojadę sama :eviltong:[/quote]Jak będziesz wiedzieć to daj znać, na razie nie zapisuję ;)

[quote name='olekg89']To nie obóz:cool3:Tylko zlot ,żeby nie było potem pretensji ,że nie ma planu dnia.[/quote]Dokładnie! Każdy zajmuje się sam sobą.
Wspólne i obowiązkowe są ogniska i spacery :cool3:

[quote name='sunshine']Plan dnia?:eviltong: Sami się sobą zajmiemy:diabloti:. Puki co jestem chętna ale jeszcze potwierdze;):multi:.[/quote]Na razie zapisałam, do końca roku potwierdź :diabloti:

[quote name='asiunia']Ejjj....no jak to tak?:placz:ciszy nocnej i drzemki poobiedniej też nie?:-(:diabloti:[/quote]cisza nocna jest....od 2-3 w nocy/nad ranem jak MY idziemy spać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...