Jump to content
Dogomania

VIII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - rozpoczęty :-)


Estera

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja tam nie wiem jaka jest teraz moda:eviltong: ale podobają mi się te psy, ich charakter, mając jamnika zawsze marzyłam o mądrym pełnym energii psie :cool3:
i nie ważne jakie psy będą w modzie ja będę chciała tą rase:loveu:

p.s. ale znając życie mój następny psiak to będzie jakaś bieda ze schroniska;)

Link to comment
Share on other sites

Nie nie Aussie z ogonem wygląda jak BC z nadwagą:evil_lol:Ale to tylko moje spostrzeżenie:cool3:A bez ma taką ładną dupke i w ogóle.Ale nie pałam miłością do tej rasy z powodu złych doświadczeń z pewnym jej przedstawicielem.:razz:

Ubelivebleble-no niestety 1/3 sweetgirl ma Yorki ,druga BC ,a teraz nadejdzie pora Aussie ,potem JRT itd. itd. No i teraz jest też moda na posiadanie dwóch piesków ,bo fajnie jest mieć 2 pieski.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

zgadzam się, mój jamnik nie jest zły, jest cudowny i nie zamieniła bym go na innego:loveu: tylko brakuje mu tej energii i odwagi bo to tchórz nad tchórze i tego w nim już raczej nie zmienię chociaż próbowałam(dlatego właśnie nie jedzie na zlot bo dostałby zawału już podczas podróży pociągiem):eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cymbianka']ja tam nie wiem jaka jest teraz moda:eviltong: ale podobają mi się te psy, ich charakter, mając jamnika zawsze marzyłam o mądrym pełnym energii psie :cool3:
i nie ważne jakie psy będą w modzie ja będę chciała tą rase:loveu:

p.s. ale znając życie mój następny psiak to będzie jakaś bieda ze schroniska;)[/QUOTE]
to były takie luźne spostrzeżenia :cool3: 5 lat temu większość posiadaczy takich psów jeszcze o nich nie słyszała ;) dla mnie to jest przerażające:shake:

[quote name='olekg89']
Ubelivebleble-no niestety 1/3 sweetgirl ma Yorki ,druga BC ,a teraz nadejdzie pora Aussie ,potem JRT itd. itd. No i teraz jest też moda na posiadanie dwóch piesków ,bo fajnie jest mieć 2 pieski.:loveu:[/QUOTE]
oj tak, dwa pieski to też szau, najczęściej ten nowszy jest superhipermegaekstra a o drugim nawet nie wspomni że żyje:cool1:
ostatnio rozmawiałam o jrt z pewna panią- doszłyśmy do wniosku, który sama wysnuła także pewna hodowczyni- psy zaczynają być coraz bardziej puchate i grubokościste zamiast być energicznymi, sportowo zbudowanymi myśliwskimi psami:roll:

taki OT:siara:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']czyzbym odczuwala tu jakas aluzje do siebie?

miałam 2 psy dopóki nie odszedł Bouli, wczesniej jakoś nie byłam w stanie wziąc innego, ale po takim czasi w koncu nadszedl czas na wziecie 2 psa i jakos nie zamirzam wziąć Aresa w odstawke.....[/QUOTE]

nie nie nie, żadnych aluzji, moje luźne spostrzeżenia po kolejnym takiem ''przypadku'' :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Możesz nawet bardzo "delikatnie" :evil_lol:[/quote]Super :multi: :lol:


[quote name='Mysia_']a o mnie nie pomyśleli :-(
widzę, że chociaż do domku zostałam przydzielona :evil_lol:
[/quote]Bo jakoś tak wyszło... :roll: :evil_lol:

[quote name='asiunia']To ja też poproszę o dopisanie do listy:p domek+pies[/quote]dopisane :cool3:


[quote name='anka&autystyk']hmmm... jeśli nie chcieliście żebym jechała to trzeba było powiedzieć, a nie organizować zlot na drugim końcu polski xD chociaż może z Wysp będe miała bliżej ;]

pokonując wrodzoną nieśmiałość proszę o wpisanie na listę :D[/quote]
Postanowiliśmy zmienić tradycję górską i zrobić zlot nad morzem :eviltong:
Dopisałam Panią, Pani strasznie nieśmiała :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...