Jump to content
Dogomania

złamane serduszko Koruni..... teraz nazywa sie Shila i MA CUDOWNY DOM!!!


kikou

Recommended Posts

Zrobiłam dla Koruni banerek , nich ją ktoś dostrzeże i pokocha całym sercem !
Cudna sunieczka z niej jest !


[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1155/zlamane-serduszko-koruni-145449/#post12934555"][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/7449/korunia.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 763
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sytuacja bvyła taka , że Pani Justyna miała adoptować psa z Poznania, ale niestey okazało się się, że dostał jakiegoś uczulenia, potrzebne były kąpiele, weterynarz zastrzyki itd. Tzn , jego pani z DT powiedziała, że raczej woli psa teraz nie dawać , bo sama sobie z nim nie radzi. Chodzi też o to , że Ci państwo specjalnie biorą urlop tygodniowy, żeby na początku cały czas być z psem. Niestety tamtego ponoć nie dało się wziać od razu, przez tą jego infekcję skórną. Aha, w czw byłyśmy z xmatrix na wizycie przedadopcyjnej(dla tego psa z Poznania, w ogóle okazało się ze pani mieszka blok obok xmatrix:)) i domek jest naprawdę ok. Pani konkretna, kiedyś już miała psa.
Pani Justyna poprosiła mnie , żebym poszła z nią do schroniska po jakąś inna bidę. POmyślałysmy z Matrixową, że Korunia świetnie spełnia ich warunki:
Jej przeszłość jest znana, jest młoda, poza tym Korunia jest przecież idealna :loveu:
Zobaczymy co z tego wyjdzie. W każdym razie domek jest przez nas sparwdzony:)

Link to comment
Share on other sites

Shila , tak się teraz nazywa :loveu: jest już w nowym domku. Państwo są w niej zakochani, pojechałam z nimi do domu, gdzie jeszcze rozmawialiśmy no i wykąpałam sunieczkę. Haha, przynajmniej ja będę ta zła :diabloti: Malutka ma trochę łupież, ale ogólonie wszystko z nią w porządku:) 16 października jest umówiona na sterylkę. A w tym tygodniu jesteśmy umówieni na wspólny spacer z psami. Tylko się obawiam , że psa rozpuszczą , hihihi, będzie ich oczkiem w głowie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Chciałam cos napisać o naszym nowym piesku,ale widzę,że Kasia już mnie ubiegła:). Szila tak sie zmęczyła tym kąpaniem, że teraz grzecznie leży na swoim posłaniu( jest bardzo mądra, od razu wiedziała, że to jej łóżko będzie:)). my też teraz musimy troszkę odpocząć, bo od rana bylismy nie mniej niz ona zestresowani:). wkrótce dołączymy zdjęcia, ale czujemy,że będzie to najukochańszy pies pod słońcem:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justika']Chciałam cos napisać o naszym nowym piesku,ale widzę,że Kasia już mnie ubiegła:). Szila tak sie zmęczyła tym kąpaniem, że teraz grzecznie leży na swoim posłaniu( jest bardzo mądra, od razu wiedziała, że to jej łóżko będzie:)). my też teraz musimy troszkę odpocząć, bo od rana bylismy nie mniej niz ona zestresowani:). wkrótce dołączymy zdjęcia, ale czujemy,że będzie to najukochańszy pies pod słońcem:)[/quote]

woitamy na watku
cieszymy sie ,ze Shilunia znalazla taki fajny domek,
czekamy na fotki i zyczymy powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...