Jump to content
Dogomania

MATRIX - mroczna tajemnica wieluńskiej Fundacji Zwierzyniec


Odi

Recommended Posts

Chciałem pominąć Twój post milczeniem, chciałem ..... jednak nie da się przejść do porządku dziennego nad .... no właśnie nad tekstem , który piszesz czy nad Tobą i Twoim porządkiem intelektualnym, ale ... ad rem

[quote name='Karolinaa']Karolina to Karolinaa z Dogo.

Psie Wolny, szanuje Twoje parcie do prawdy, bo jest ono i moim pragnieniem. Cieszę się, że złożyłeś (złożyliście) zawiadomienie do prokuratury. Wierzę, że sprawa zostanie wyjaśniona. [/QUOTE]

[B]No to witam, ale dzięki bardzo, swoich klubowiczów sam wybieram, co do Ciebie mam duuuże watpliwości.[/B]

[quote name='Karolinaa']
Domyślam się również, że mogłeś nie zrozumieć moich wypowiedzi, pewnie w natłoku postów, które piszesz i na które odpowiadasz, mogłeś nie mieć czasu, aby dokładnie przeczytać moje wszystkie wypowiedzi. Dlatego dla Twojej wiedzy - nie jestem niczyim poplecznikiem i nie dam sobą manipulować przez żadną ze stron. [/QUOTE]

Piszesz po polsku, wydaje się otwartym tekstem, bez szyfrowania, zawiłych podtekstów, rzeczywiście nieskomplikowanie - więc czego to nie zrozumiałem ? pisz jaśniej, bo może faktycznie coś między wiersze wsadziłaś, ale jak widzę nikt tego nie zalazł. Chyba, że jesteś baaardzo tajemnicza Don Pedra - już się boję :eek2: cóż to za myśl przewodnią chcesz mi ogłosić. Pewnych Twoich sformułowań jako żałosnych ponadprzeciętnie komentował nie będę.

[quote name='Karolinaa']
Tak się zapędzileś w oczernianiu wszystkich, którzy nie śpiewają w Twoim chórze, że straciłeś chyba nad tym kontrole.[/QUOTE]

Nie, nad tym co i jak piszę kontroli nie straciłem - możesz uznać to za obcy Tobie styl lub niezrozumiały, co jak widać dziwne nie jest, Ty masz swój - Twoja wola. Gdyby w tym co piszę było coś nadającego się dla strony przeciwnej do wykorzystania z punktu widzenia KK par.212 to z pewnością nie czekając na Ciebie fundacyjni skorzystali by z tej możliwości. Jak wiesz i jeśli czytasz ze zrozumieniem to co piszę domagałem się tego wychodząc nawet przed szereg.

[quote name='Karolinaa']
Oficjalnie więc proszę o nie cytowanie, nie kopiowanie i nie wyrywanie z kontekstu moich wypowiedzi oraz nie komentowanie ich poza forum, na którym zostały napisane. W sytuacji gdy nie uszanujesz mojej prośby oświadczam, że wykorzystam wszystkie dostępne narzędzia, aby ten proceder ukrócić. Dotyczy to wszystkich forumowiczów, którym przyszloby do głowy takie coś czynić.[/QUOTE]

Żądam przytocz to o czym tu piszesz, gdzie ja Ciebie cytowałem lub kopiowałem lub coś Ci z Twojego intelektualnego dorobku wyrywałem.
Jesteś śmieszna - więc coś Ci jeszcze wyjaśnię. Nawet gdybym, tak jak kłamiesz bezczelnie oraz nieudolnie usiłując mnie przestraszyć, to mogę to zrobić, bo to forum otwarte, niczym nie zastrzeżone o charakterze[B] medium publicznego[/B]. W buty sobie wsadź te strachy i pseudo-prawniczy bełkot. Nie strój się w piórka, których tam na zwierzowym forum nie nosisz, wszyscy, na szczęście mogą to sprawdzić.
Nie wiem na czym opierasz swoją znajomość Kodeksu Karnego, ale jeśli chcesz to Ci ją chętnie poszerzę obojętnie jakim sposobem. Wybieraj.
Bez komentowania Twoich kolejnych intelektualnych wysiłków zapytam : Kto był winny temu, że matoły tępe ze specsłużb zamieściły na "Naszej Klasie" swoje zdjęcia i swoich rodzin , ci co je znaleźli i ujawnili ośmieszając właścicieli tych zdjęć, czy ci którzy je tam, jak umieścili, tak jak Ty swoje. Rób to gdzie chcesz - Twoje prawo, byle jakie ale prawo - tylko nie jojcz potem, bo się błaźnisz, ale to też Twoje prawo.

[quote name='Karolinaa']
Tych natomiast, którzy chcieliby wiedzieć co faktycznie pisze Karolina, zapraszam na forum Zwierzyńca. [/QUOTE]

Tak, ja także bardzo zapraszam wszystkich na form zwierza po to choćby, żeby zobaczyli wszyscy w jakim stylu usiłujesz pałować Zuzię_Kuzik. Ty osoba aspirująca do tytułu Doradcy Moralnego Wszech czasów, mająca o sobie wysokie mniemanie tak traktujesz duuuużo młodszą od siebie ???, dziecko niemal. Otóż znowu muszę Ci podpowiedzieć, bo wysiłek intelektualny dobrze Ci nie robi, Zuzia to osoba bardzo młoda, wrażliwa, okazująca jednak więcej odwagi i empatii niż Ty ( gdybyś nie pamiętała to przypomnij sobie swoje reakcje, i niedokonane akcje, na prośby, abyś pomogła zagrożonym psom w swoim bezpośrednim otoczeniu :oops::oops::oops:).

I na koniec jeszcze jedno. Ty nie istniejesz jako rzecznik prasowy fundacji Zwierzyniec, tak jak nie istnieje Jan Nowak - rzecznik prasowy fundacji, podpisujący się ręką Cruelli. Ciebie nie ma w realu. Jeśli tego nie odczytałaś z mojego postu to wybacz, bardziej łopatologicznie nie umiem.... No dobra tylko dla Ciebie : Jesteś w Matriksie, tak, tak i mącisz matriksową wodę w celu,.... no właśnie po co. Komuś chcesz pomóc ???. Piszesz, że nie. Więc jeszcze i to Ci wyjaśnię.
Sprawy Zwierzyńca (kilka) są póki co w Prokuraturze, do Sądu mogą trafić, nie muszą. Wyrok może zapaść, nie musi. Jeśli masz oczy szeroko otwarte na polskie realia (osobiście wątpię) to znasz np. historię pani Biedrzyckiej, smalcowników, wyrok krakowskiego sądu w sprawie smalcowników, itd, itp. Polski wymiar sprawiedliwości i polskie prawo póki co toleruje takie twory jak fundacja Zwierzyniec i ich działalność. Jednak fakty podane w doniesieniu, w którym udział ma AnJa-Odi, w innych także ja są niezaprzeczalne tak jak jest niezaprzeczalna liczba brakujących 399 psów. Są faktury, są liczby psów, była wzięta kasa - nie ma śladu gdzie są psy. Mało Ci. A kiedy to fundacja napisała, że ma dość pieniędzy, kiedy to napisała, że ma umowy z 39 gminami ( teraz wiemy , że więcej ) z połowy Polski. A nie uważasz wobec tego, że te wszystkie naiwne jelenie składające im datki nie powinny ich przekazać na psy gdzie indziej ??, bardziej potrzebujące pomocy ??? - o tym Twój intelekt nic nie mówi ???.
Hallo, gdzież on się podział ??? A nie wystarczą Ci inne ewidentne kłamstwa władzy fundacyjnej, nieustannie pokazywane - przypadek Moli Cię wzruszył, bo znasz jakoby Aśkę osobiście to się przejęłaś, a inne psy to kit i śnieg. Nie usiłuj się podklejać na znajomość z Aśką - jej za wszystko co zrobiła dla wieluńskich psów i niestety fundacji należy się szacunek i podziw. Tobie nic za Twoje nic.
Ty już lepiej zostań w tym Matriksie, tam Ci wychodzi wszystko i co najważniejsze uchodzi .... a wstyd, a co tam , od tego się nie umiera.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Karolinaa']Psie Wolny - obrażasz mnie prawie w co drugim zdaniu. Tu nie chodzi o prawo, o regulamin forum - ale o kulturę. Do tego nadal nie rozumiesz co czytasz. Nie jesteś dla mnie żadnym partnerem do dyskusji.[/QUOTE]

A mi chodzi o zaginione psy !!!! Cieszę się jednak z braku partnerstwa z Tobą. Nie byłby to żaden powód do radości, wręcz przeciwnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']A mi chodzi o zaginione psy !!!!..................[/QUOTE]

I tu masz rację, Psie Wolny, niezbędne jest właśnie [B]uczciwe[/B] wyjaśnienie tego całego Matrixa...
[B]Co[/B] konkretnie się stało z tymi zaginionymi psiakami ? :-(:-(

Przecież aspirująca do miana uczciwej organizacja, nie musi straszyć ludzi,
tylko normalnie, transparentnie, odpowiada na pytania i wątpliwosci, po prostu....
Zamiast gróźb, może przydałoby się wyjaśnienie tego Matrixa ?

Link to comment
Share on other sites

Cytat z artykułu pt. „W weekend nie opłaca się ratować psa” autorstwa Pani Elizy Kwiatkowskiej zamieszczonego w Gazecie Wyborczej, wydanie Częstochowa w dn. 15.12.2009 r:
„[B]Zresztą nam nie bardzo by się opłacało jechać w soboty i w niedziele, bo za daleko.
Ale wiem, że mają tam komórkę, w której można przetrzymać zwierzę do naszego przyjazdu, i ten urzędnik chciał to zrobić. W czym więc problem? - dziwi się Krystyna Krzymińska z prowadzącej schronisko wieluńskiej fundacji Zwierzyniec.
- Ranny pies wymagał pomocy natychmiast - tłumaczymy.
- Prasa tylko szuka sensacji! A dajże pani spokój temu człowiekowi, on niedługo idzie na emeryturę - mówi Krzymińska[/B].”
Link do całego artykułu podał za Aska 7 Pies Wolny (str. 11, post nr 109 tego wątku).

Fundacja Zwierzyniec w osobach Małgorzaty G., Tomasza H., Krystyny K. poprzez wyżej cytowaną wypowiedź swojego prezia popełniła samobójczą śmierć cywilną.
Rzecz w tym jednak, iż nie może popełnić samobójstwa cywilnego twór, który od trzech lat jest w materii organizacji pro zwierzęcych swoistym zombi.
Od trzech lat (po wyjeździe Ewy) fundacja Zwierzyniec nie jest organizacją pro zwierzęcą, a jej działalność całkowicie rozminęła się z jej własnym statutem.
[B]Zwierzyniec od roku 2007 jest przedsiębiorstwem gospodarczym nastawionym tylko i wyłącznie na zysk czerpany z dwu głównych źródeł - budżetów gmin (co najmniej 39 z co najmniej sześciu województw) oraz darowizn pochodzących od różnego rodzaju frajerów zwanych darczyńcami.[/B]
[B]Zwierzyniec jest przedsiębiorstwem gospodarczym dobrze prosperującym kosztem życia, zdrowia, dobrostanu psów, które sprowadził do roli przedmiotu i maszynki do zarabiania pieniędzy: "Psy były zabijane trucizną na szczury, porzucane w lesie, albo wcale nie trafiały do wieluńskiego schroniska, choć gminy płaciły za ich pobyt." -[/B] cytuję słowa Pana Daniela Sibiaka zamieszczone w gazecie "Polska Dziennik" w dniu 13.11.2009 r.

Zatem stanowisko przedstawiciela przedsiębiorstwa gospodarczego Zwierzyniec, iż nie opłaca się jechać po rannego psa w soboty i niedziele, bo za daleko, czyli po psa za którego nikt nie zapłaci jest jedynie wyrazem konsekwencji działań Małgorzaty G., Tomasza H., Krystyny K. - osób stanowiących przedsiębiorstwo gospodarcze o nazwie Zwierzyniec.
Nie po to przedsiębiorstwo gospodarcze Zwierzyniec mozolnie pozbywało się w ciągu trzech minionych lat setek psów (2007- dane znane i podane do wiadomości właściwemu organowi; 2008 - co najmniej 399 psów; 2009 - dane w trakcie weryfikacji) za które przecież przedsiębiorstwu zapłacono setki tysięcy złotych, aby ratować psy za które nikt przedsiębiorstwu nie zapłaci.
Logiczne z punktu widzenia zysku.

Link to comment
Share on other sites

No to witam w klubie okłamanych kinga_kinga7.

No dobra już wyjaśniam wszystkim uczestnikom tych lekcji. Kinga zapytała o psa Bingo, Małgośka, o dziwo Kindze odpowiedziała. Co z tego wyszło ? a co miało wyjść - to co zwykle. Nawet Jola B. teraz popiera Kingę w jej uporczywym dochodzeniu do prawdy i życzy Jej powodzenia.
Czy to nie śmieszne, że cokolwiek co wytworzy Małgośka - to prawda, ....ale z Matriksa ? Czy ona ma pecha ?, czy to znaczy, że również Jola B. jest przeciw Małgośce i dobrze życzy tym co kłamstwa Małgośki odkrywają ? Czy to znaczy, że Jola także prawdy poszukuje ??
A tu tekst z shoutboxa :

[quote]

kinga: Chciałam zapytać o psa Binga? 30 gru 09, 11:24
kinga: ???????????????????? 5 sty 10, 12:50
Poker: I co jest z info o Bingo ??????????? 5 sty 10, 14:48
kinga: niestety nie dostałam żadnej informacji....... 5 sty 10, 14:55
kinga: pisałam e-maile,SMS-y i nic.
Pytam jeszcze raz,czy ktoś wie co z tym pieskiem się dzieje?? 5 sty 10, 20:27
kinga: ????????????? 6 sty 10, 12:27
Diav: Ja szczerze mówiąc nie pamiętam psa Bingo :/. Ale widziałam, że w jakimś wątku Ty kingo pisałaś, że pomagałaś mu szukać domku i że wyjechał do Niemiec? 6 sty 10, 14:03
kinga: tak pojechał 22 maja2009 i do dzisiaj nie ma ani zdjęć jego ani informacji 6 sty 10, 15:11
Diav: Ale to może warto by się było odezwać do tych ludzi, do których pojechał?
Kto go zabrał, Sabro? czy prywatni ludzie? 6 sty 10, 15:57
kinga: nie mam żadnego kontaktu,dostałam e-maila od MałGośki z kontaktem,ale tam nic nie ma po
polsku.A ja jestem w kontakcie z osobą z Niemiec i nie ma takiej osoby,
którą napisała mi Gośka,że zabrała Binga 6 sty 10, 15:58
kinga: Muszę się dowiedzieć,nie odpuszczę tego 8 sty 10, 00:31
Jola-Błękit: Kinga liczę na twoją dociekliwość. 8 sty 10, 00:31
[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Psie Wolny!
Ponieważ w materiale jaki wkleiłeś jest mowa o Sabro - czy możesz coś bliżej o nich powiedzieć?
Zapamiętałam tą nazwę z watku psa z wwydłubanymi oczami z Piotrkowa bodajże,którego podobno właśnie Sabro zabrało - wiem,że się tym denerwowałam,jak znajdę wątek,to tu wkleję!
Czy należy się o tego psa martwić,czy wręcz przeciwnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Psie Wolny!
Ponieważ w materiale jaki wkleiłeś jest mowa o Sabro - czy możesz coś bliżej o nich powiedzieć?
Zapamiętałam tą nazwę z watku psa z wwydłubanymi oczami z Piotrkowa bodajże,którego podobno właśnie Sabro zabrało - wiem,że się tym denerwowałam,jak znajdę wątek,to tu wkleję!
Czy należy się o tego psa martwić,czy wręcz przeciwnie?[/QUOTE]

Epe w tekście, który jest powyżej ( wyciąg z shoutbox'a ) chodzi jakoby o osobę z fundacji niemieckiej Hundehilfe - Polen nie o Sabro. Generalnie Sabro bierze psy (w mikroilościach) i[B] tylko wtedy, gdy ma już sprawdzony dom stały[/B]. [B]Potem zawsze jest 'ciąg dalszy' w pełnym zakresie[/B]. Udział Sabro w wywiezionych do Niemiec psach wieluńskich jest mniejszy niż znikomy.
Podaj mi wątek z Piotrkowa to sprawdzę.

PS. Osoba [B]Diav[/B] pisząca w formie zapytania o Sabro to matriksowa syrena, mącąca matriksową wodę

Link to comment
Share on other sites

Ale się naszukałam!;)
To wątek psa Gizmo:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/105051-GIZMO-WydA-ubane-Oczy-PojechaA-do-Niemiec-po-nowe-A-ycie[/URL]
Ale Twój wpis co do Fundacji Sabro bardzo mnie uspokoił - to ten pies chyba dobrze trafił jednak,a tyle miałam obiekcji na wątku:razz:

Link to comment
Share on other sites

Informuję wszystkich , zwłaszcza usera [B]kinga_kinga7[/B] Bingo został odnaleziony na stronach Web Hundehilfe Polen. Znalazła się też wzmiankowana pani Claudia Köhler.
Przejęcie Binga przez Hundehilfe można uznać za w pewnym sensie za potwierdzone.

Nie znaczy to, że wynik wyliczanki brakujących psów zmniejszył się o jeden. Sumy brakujących psów to niestety nie zmienia. Adopcji dla Hundehilfe dokonała firma Echo - obecny zarządca schroniska miejskiego w Wieluniu.

Kinga, czy znany jest dalszy los Binga ?. Nie wiem , bo brak dalszych informacji. Jeśli chcesz trzeba pytać u źródła w Hundehilfe Polen, napisz mi na PW co postanawiasz ?

PS. Odnalezienie Binga to nie moja zasługa. I informację tę podałem z pewnym takim ....bólem :evil_lol:, ale czego się nie robi dla psów. No i trzeba też odszczekać, że tym razem Małgośka też kłamała - nie zmienia to jednak jej bilansu także.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']Informuję wszystkich , zwłaszcza usera [B]kinga_kinga7[/B] Bingo został odnaleziony na stronach Web Hundehilfe Polen. Znalazła się też wzmiankowana pani Claudia Köhler.
Przejęcie Binga przez Hundehilfe można uznać za w pewnym sensie za potwierdzone.

Nie znaczy to, że wynik wyliczanki brakujących psów zmniejszył się o jeden. Sumy brakujących psów to niestety nie zmienia. Adopcji dla Hundehilfe dokonała firma Echo - obecny zarządca schroniska miejskiego w Wieluniu.

Kinga, czy znany jest dalszy los Binga ?. Nie wiem , bo brak dalszych informacji. Jeśli chcesz trzeba pytać u źródła w Hundehilfe Polen, napisz mi na PW co postanawiasz ?

PS. Odnalezienie Binga to nie moja zasługa. I informację tę podałem z pewnym takim ....bólem :evil_lol:, ale czego się nie robi dla psów. No i trzeba też odszczekać, że tym razem Małgośka też kłamała - nie zmienia to jednak jej bilansu także.[/QUOTE]

MałGośka podała mi e-maile do Pani Claudii,jestem w kontakcie z osobą z Niemiec,która pomaga mi pisać do niej i pisałam wielokrotnie i ....cisza

Link to comment
Share on other sites

Dostałam e-maila z hundehilfe polen:

Hallo Paulina,

ich freue mich,das Sie sich (oder Du?) nach Bingo erkundigst.:-) Das kommt nicht oft vor.
Ich habe Anja Klitzke, auf dessen Hof Bingo kam, in diese Mail einkopiert. Sie und ihr Team wissen am Besten wie es ihm geht, denn sie haben ihn ja vermittelt. :-)
Das ist die Hompage von Anja: [URL]http://www.gnadenhof.de.gg/[/URL]

Anja, antwortest Du ihr bitte? Dankeschön! :-)

liebe Grüße, Jenny
TSV Hundehilfe Polen e.V.

Link to comment
Share on other sites

Bingo !. No właśnie się znalazł Bingo :multi:. No to lista z dobrymi wydarzeniami tygodnia rozpoczęta ( dziś poniedziałek).
Do szczęścia potrzeba jeszcze trochę fotek od starszych Państwa - nie sądzisz Kinga ?
Poproś o te zdjęcia. A może zdjęcia już załatwione przez Hundehilfe i są już w trakcie wysyłki ???.

Co by nie mówić czekamy.

Dobra, tak na szybko proszę tłumaczenie :

[COLOR=Sienna]Halo Paulina,
cieszę się , że Pani lub Ty chcesz się poinformować o Bingo, to nie zdarza się często. Przekazałam skopiowany Twój mail dla Anji Klitzke, przytulisko tam gdzie Bingo pojechał. Ona i jej zespół wiedzą najlepiej co u niego ponieważ to oni byli pośrednikami. To jest strona domowa Web Anji. "link"

Anja odpowiedz jej proszę. Dziękuję bardzo.
pozdrowienia Jenny
TSV HHP e.V.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Skoro jest mowa o Bingo - Psie pochodzącym z wieluńskiego schroniska, który już to schronisko opuścił i miejmy nadzieję (okaże się po sprawdzeniu czy nie była ona płonna) zyskał dobrych opiekunów, to poproszę wszystkich odwiedzających ten wątek o zainteresowanie psami, które obecnie przebywają w Schronisku dla zwierząt w Wieluniu.
Otrzymałam kolejne info, iż w schronisku psom dzieje się krzywda.
Pierwszą informację, że schronisko nie jest przygotowane do zimy otrzymałam z początkiem grudnia.
Wówczas rozmawiałam z Panem Naczelnikiem Wydz. Gospodarki Komunalnej UM w Wieluniu sygnalizując nieprawidłowości i prosząc o konkretne działania w celu poprawy warunków bytowych psów z uwagi na nadchodzącą zimę.
Pan Naczelnik bardzo przejął się losem psów i obiecał zająć się tematem.
Minął miesiąc, a ja właśnie dowiedziałam się, iż warunki bytowe psów w Schronisku dla zwierząt w Wieluniu wcale nie uległy poprawie.
Dwa dni temu napisałam maila do Pana Naczelnika w tej sprawie i przesłałam do wiadomości do różnych urzędów, organizacji, mediów.
Na wątku Wojtyszek, z racji wartko toczącej się tam dyskusji, zamieściłam apel do Userów o pisanie maili do Urzędu Miejskiego w Wieluniu w sprawie wieluńskich psów schroniskowych.
Przeklejam ten apel także tu i proszę wszystkie Osoby czytające ten wątek - piszcie do urzędników Urzędu Miejskiego w Wieluniu - domagajcie się dobrostanu dla psów zgromadzonych w wieluńskim schronisku.
Bardzo Was wszystkich proszę.
[quote]Dla lubiących pisać: przepraszam za offa, ale w Schronisku dla zwierząt w Wieluniu psy mogą nie przeżyć zimy.
Schronisko to jest schroniskiem miejskim obecnie administrowanym przez Zakład Usług Leśnych i Komunalnych "Echo" Jan Urbaniak z Wielunia.
Boksy w tym schronisku są bardzo małe wielkości ok. 1mx1,5(2)m. Podłożem w boksach jest beton.
W boksach pomimo ciężkich mrozów nie ma wcale słomy. Budy również są pozbawione słomy.
Kilkanaście psów przebywa w boksach, gdzie nie ma nawet bud, więc są zmuszone leżeć na zmarzniętym betonie.
Do tego wszystkiego obsługa sprząta boksy polewając je wodą z węża i przy tym polewa psy.
Horror na całego!!!
Proszę wszystkich lubiących pisać, aby zechcieli napisać maile do włodarzy Miasta Wielunia w sprawie grandy, jaka ma miejsce w Schronisku dla zwierząt w Wieluniu.
Adresy:
1) Naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Wieluniu Pan Waldemar Kluska, który bezpośrednio nadzoruje Schronisko dla zwierząt w Wieluniu: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
2) Zastępca Burmistrza Wielunia Pan Robert Kaja, któremu podlega Schronisko dla zwierząt w Wieluniu: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
3) Burmistrz Wielunia Pan Mieczysław Majcher: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Dziękuję w imieniu Psów Wieluńskich.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

tłumaczenie od Danieli:

Droga Paulino,
b. dziekuje za mail. Przeslalam go do Beate du Beau a ona z kolei przeslala go do Anji. Napewno pies znalazl dobry domek bo ona b. dokladnie sprawdza komu daje psa.
Ze "podobno" zostal wydany przez przytulisko nie nie brzmi milo....nadaje twojemu pytaniu taki podejrzliwy dzwiek.
Ja wiem ze nam, obroncom zwierzat, sie na niektorych forach zarzuca ze handlujemy psami, ze wydajemy psy handlarzom, a w Hiszpanii nam zarzucaja ze dajemy psy do laboratoria....to jest b. nieladnie, bo czlonkowie Hundehilfe Polen robia co moga zeby pomoc. Pani Du Beau w zeszly weekend przy koszmarnej pogodzie znowu pojechala do Polski i zabrala duzo duzo biednych psow, ktore nigdy by w Polsce domu nie znalazly, i zawiozla je do nowych wlascicieli. Raport o tych psach znajdziesz na naszej stronie.
Pozdrawiam
Daniela

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga_kinga7']tłumaczenie od Danieli:

Droga Paulino,
b. dziekuje za mail. Przeslalam go do Beate du Beau a ona z kolei przeslala go do Anji. Napewno pies znalazl dobry domek bo ona b. dokladnie sprawdza komu daje psa.
Ze "podobno" zostal wydany przez przytulisko nie nie brzmi milo....nadaje twojemu pytaniu taki podejrzliwy dzwiek.
Ja wiem ze nam, obroncom zwierzat, sie na niektorych forach zarzuca ze handlujemy psami, ze wydajemy psy handlarzom, a w Hiszpanii nam zarzucaja ze dajemy psy do laboratoria....to jest b. nieladnie, bo czlonkowie Hundehilfe Polen robia co moga zeby pomoc. Pani Du Beau w zeszly weekend przy koszmarnej pogodzie znowu pojechala do Polski i zabrala duzo duzo biednych psow, ktore nigdy by w Polsce domu nie znalazly, i zawiozla je do nowych wlascicieli. Raport o tych psach znajdziesz na naszej stronie.
Pozdrawiam
Daniela[/QUOTE]

Taaak, chciałem na PW do kingi napisać, ale nie mam tajemnic więc, piszę otwarcie.
Kingo_kingo7 mam wielką prośbę, myślę, że nie obrazisz się. Przenieś ten post w całości na wątek poświęcony adopcjom zagranicznym, to tu : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/89321-Co-powinnismy-wiedzieAE-wyadoptowujAE-c-poza-granice-Polski/page118[/URL] .
Ten list do Ciebie to, wybacz nie Twoja wina, ale to autoreklama ze strony Hundehilfe.
Reklamować powinny ich czyny, a nie intencjonalne listy.
Ten wątek zostawmy na sprawy Matriksa i schroniska miejskiego w Wieluniu.
Wiem, że sprawę Binga ja tu podniosłem, ale się odnalazł i o to chodziło. Nawet słyszałem, przejazdem będąc w Wieluniu, że ktoś z tamtych składał jakieś podziękowania - ja nie przyjmuję:evil_lol: , to Twoja zasługa.
Jeśli będą zdjęcia Binga z domku starszych państwa, możemy je zamieścić. Cieszę się razem z Tobą z odnalezienia Binga, ale na razie na 50 %. Komentować ten fakt i inne materiały proponuję tam, gdzie zawsze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...