Jump to content
Dogomania

Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.


ronja

Recommended Posts

[quote name='Kasiek']Ogłosiłam na naszej stronie..
mam nadzieje, że ludzie zaczną wpłacać...

[URL]http://www.psy-warszawa.pl/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=60:rudy-lisek&Itemid=80[/URL][/quote]

wielkie dzięki

niesamowite jest to, że chłopcy, którzy szukali pomocy u weta dla Rudego Liska ciągle do mnie dzwonią pytać jak on się czuje. trochę mnie zaskakuje taka wrażliwość na wsi i to jeszcze u chłopaków w wieku dojrzewania:roll:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ronja']wielkie dzięki

niesamowite jest to, że chłopcy, którzy szukali pomocy u weta dla Rudego Liska ciągle do mnie dzwonią pytać jak on się czuje. trochę mnie zaskakuje taka wrażliwość na wsi i to jeszcze u chłopaków w wieku dojrzewania:roll:.[/quote]

Dobrze, że i tacy się znajdują, a nie tylko tacy co to wrzucają kotki do dmuchaw na zboże :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Zapraszam na książkowy bazarek na rudego Liska.
Tylko podpowiedzcie mi , jak to technicznie rozwiązać ( jak uda mi sie coś sprzedać :cool1:) - podać konto Vivy a do mnie koszt przesyłłki ( tylko tak będą większe koszty przelewów), czy pozbierać i przelać całośc?[/quote]

Maruda666 dzięki za pomoc. Możesz zbierać na swoje konto i wyslac wszystkie wpłaty na konto Vivy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Ronja a jak się czuje Lisek? Czy jutro będzie planowana operacja?[/quote]

dziś nie dzwoniłam, cięzko tam się dodzwonić (melodyjkę oczekującą mają koszmarną, aż głowa boli) i pani z recepcji nic nie wie.
umówiona jestem na telefon jutro po 19 - będzie już po operacji i w czwartek między 18-19 odbieram Liska

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...