Jump to content
Dogomania

Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.


ronja

Recommended Posts

  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='eski']Podnosimy i bardzo prosimy o wsparcie finansowe (bo dług u weta wieeelki)[/quote]


Podajcie konto do wpłat w pierwszym poście wątku, bo jest podane dopiero w czwartym poście. :cool3:

Wpłaciłam na konto Vivy "dla rudego Liska" to chyba teraz trzeba zmienić dopisek na "dla rudej Lisiczki" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolakar']Przed chwilą przesłałam stówkę na dziewczynkę, ucałuj ją ronja w kasztanowy noseczek i życz ode mnie szybkiego powrotu do zdrówka, ja wiem że będzie na pewno dobrze przy tak wielkim serduchu jakie się nią opiekuje czyli kochana ronja;)[/quote]

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc i ciepłe słowa.

Miłka płacze, prawie nie spałam w nocy, uspokajałam, glaskalam, pomagało na chwilę. wróciłam z pracy i teraz też popiskuje. nad ranem jak zdjęłam jej kołnierz trochę pospała. rano zrobiła siusiu na trawę i kupę. jeść nie chciała, problem był z podaniem leków (ale udało się). teraz miseczka pusta.

musi ją strasznie bolec (tramal mogę podawać co 12 godzin) obciąza przednią łapę, na tylnej się nie opiera, a to przednia była w gorszym stanie. trochę przemieszcza się po klatce ale przy każdym ruchu piszczy:-(

Link to comment
Share on other sites

Ona jest bardzo biedna teraz i na pewno bardzo cierpi, może zapytaj weta czy między podawaniem tramalu mogłaby dostawać jeszcze jakiś czopek przeciwbólowy.
Nadzieja jest taka, że na pewno z każdym dniem będzie ją mniej bolało ale na tę chwilę należałoby jej pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eski']Podnosimy i bardzo prosimy o wsparcie finansowe (bo dług u weta wieeelki)[/quote]

już wiem, że w poniedziałek będę mieć kasę na koncie, więc obiecana wpłata pójdzie, a póki co zalicytowałam na bazarku dla maleńkiej
Trzymaj się dzielnie biedna kruszynko

Link to comment
Share on other sites

dziękujemy serdecznie !!!!!!!!!!!!!!

:Dog_run:



[B][SIZE=3][FONT=Calibri]Miłka:painting::painting:[/FONT][/SIZE][/B]

[B][URL="http://www.allegro.pl/item726509148_kartka_cegielka_pies_pomoz_milce_po_wypadku.html"][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]http://www.allegro.pl/item726509148_kartka_cegielka_pies_pomoz_milce_po_ wypadku.html[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][/B]

[B][SIZE=3][FONT=Calibri]Z góry dziękujemy za każdą wpłatę :calus:[/FONT][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

dziękuję z całego serca za wszystkie wpłaty

Miłka ma się lepiej, wyszlo, ze to jej skomlenie i wycie to jest chyba bardziej "przyjdź tu i ukochaj" niż "boli";) choć boleć musi na pewno.
jest ogromnie wdzięczna i słodka. ma połamaną miednicę, a na trawie pokazala mi brzuch do glaskania i gdy odeszlam kawałek, zasuwala, by tylko być blisko.

Link to comment
Share on other sites

dziś jest zdecydowanie lepiej:multi:
noc prawie cała przespana (i to chyba w misce z wodą, bo rano główka była mokra), tylko apetytu nie ma:-(. ani suche, ani paróweczka ani makaron z mięskiem. smakują jej tylko ciasteczka maleńkie kosteczki od pewnej tajemniczej ciotki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Może puszeczkę by zjadła:roll:
Dobrze, że lepiej się czuje maleńka:loveu:[/quote]
dziś na obiad spróbujemy ryż z puszką

dostałam zestawienie wpłat z konta fundacji:
Joanna Ch., Józefów 30zł
Eski 30zł
Energy 30zł
PPHU Rudnicki, Warszawa 30zł
Kinia1984 30zł
Izzie1983 30zł
Paros 100zł
Małgorzata S., Białogard 100zł
Ewa Marta 100zł
koleżanka z pracy 100zł

razem: [B]580zł[/B]:multi:
Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty

Wydatki:
operacja z pobytem w szpitalu 1952zł
leki 39,14zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Ronja, mój bazarek książkowy jeszcze trwa, ale coś nie idzie, a pieniądze chyba potrzebne na już. Przelałam 100zł - to co będzie z bazarku + reszta odemnie ( bożesz, jak to się pisze?)[/quote]

Maruda666 wielkie dzięki:loveu:
fakturę trzeba opłacić w ciągu 7 dni:roll:

i niespodzianka:diabloti:
Miłka jest jednak Miłkiem. Ja nie sprawdzałam płci, bo jak ją/jego wiozłam piszczał z bólu, po operacji tak samo. ale dziś jak siusiał, to wydało mi się, że to siusiu wypływa jakby z połowy brzucha - wymacałam w tym miejscu siurka i dalej maleńkie jajeczka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']:crazyeye:myślałam, że to weci sprawdzili:evil_lol:sorki Ronja, ale to na pewno jajka i siurek:cool3::evil_lol::evil_lol:[/quote]

weci ponoć sprawdzali:roll:
mój mąz sprawdzał razem ze mną i też stwierdził, że to siurek jest.
on wygląda na dziewczynkę z buzi, cięzko mi się teraz przestawić, że to jednak chłopak...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...