Jump to content
Dogomania

Moje Kochane ruskie misie:)


Olcia

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Olcia'][quote name='malawaszka'][quote name='adda'][quote name='Katerinas'][quote name='malawaszka'][quote name='adda']
[quote]a od piasku w moich gaciach to wara :evilbat: :lol:[/quote] To nie wysypałaś go jeszcze? :lol: :lol: :lol:[/quote]
NIE!!! Bardzo mi z nim w gaciach przyjemnie jest :grab:[/quote] tee... to jakiś specjalny gatunek musi być :lol: taki nieuwierający :lol: 8)[/quote] He he, a może malawaszka tak lubi jak ją coś uwiera? :lol:[/quote]

taaaakkkk uwieraj mnie uwieraj - to moje ulubione słowa :lol: :lol: :lol: :evilbat:[/quote]

no ladnie Malawaszka lekka perwerka mi tu zlaecialo, ladnie to tak z piatku??:)[/quote]

no właśnie piąteczek mnię tak nastawia :angel: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][quote name='Olcia']no walsnie piateczek ja tez dzisiaj ide jak to sie ladnie nazywa spodlic troszeczku:)[/quote]


AMEN! :drinking:[/quote]

ech dlaczego sie nie znalysmy jak na slasku bylam:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']Olcia, będziesz chlała? :o[/quote]

Adda ale przy calonocnej grze w krege alkoholu nie czujesz bo wszystko wyparowuje a na drugi dzien to czyjesz hmm w sumie nic innego nie czujesz procz bolu wszystkich miesni :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dalma&Maja'][quote name='adda'][quote name='Dalma&Maja'][b]Adda[/b], siadasz sobie na sianie i rozkładasz zabaweczki [/quote] Siano uwiera, niech na sianie malawaszka siada :D[/quote]
Założysz odpowiednie gacie to da się wytrzymać... :lol:[/quote]

albo odpwoiedni kocyk i jest wszystko ok, albo jak kto woli zywy kocyk :D , tez dobra funkcje spelnia w tym przypadku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'][quote name='adda']A można grać w kręgle, jak się ma samoloty? :roll:[/quote] a co mają kręgle do samolotów :hmmmm:[/quote]
He he, chodzi o to, że jak się opiję procentów to mam samoloty :roll: Nigdy nie miałas samolotów? :o
[b]Olcia[/b] sie nie piszę bo [b]nienawidzę[/b] samolotów :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Adda nie ma problemu pic nie musisz zeby grac w krege na wejsciu nie stoi goryl z alkomatem i wpuszcza tylko po promilach :lol:
a swoja droga kierowca sie przyda bo czesto ja jako jedyny rodzynek w meskim gronie robie za keirowce, tzn. robilam bo od jakiegos czasu sie zbuntowalam, a nasze jedniodniowe kregle przerodzily sie w 3 dniowe zeby byl kierowca bo do domu wrocic jakos trzeba :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']a swoja droga kierowca sie przyda bo czesto ja jako jedyny rodzynek w meskim gronie robie za keirowce[/quote] Ja przez kilka ładnych lat robiłam za kierowcę :evilbat: Jak już miałam dość to zaczęłam pić - a tu samoloty :evil: No więc teraz albo mówię, że jestem baaardzo zmęczona (bo jak tu nie być zmęczonym jak się patrzy na zgraję pijaków) albo z cierpiętniczą miną odwożę :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...